blog

Kristen Sze Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Azjatycko-amerykańska dziennikarka telewizyjna Kristen Sze jest jedną ze współpracowników ABC7 Morning News. Kristen obejmuje najświeższe wiadomości oraz dostarcza dokładne i niezbędne informacje. Laureatka nagród Emmy pokazuje swój geniusz w ABC7 News o 11:00 i 17:00. w dni powszednie. Cóż, łączy swoje życie zawodowe i osobiste w zrównoważony sposób i zazwyczaj ukrywa swoje informacje.

  Kristen Sze Wiki: Wiek, Urodziny, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wzrost

Profesjonalna kariera

We wczesnych latach kariery dziennikarskiej relacjonowała w telewizji różne miejsca w Ameryce, takie jak Binghamton, Kalifornia, Filadelfia, Nowy Jork i Fresno. W 1998 roku dołączyła do stowarzyszonej stacji telewizyjnej ABC KGO-TV - Najlepsze z KGO-TV w San Francisco. Kristen jest obecnie współautorem programu ABC 7 Morning News KGO-TV. Ponadto jej raporty można przeglądać na ABC7 Aktualności o 4 popołudniu. i 18:00

Poza zawodem dziennikarskim jest wolontariuszką w szkole i wspiera San Francisco Giants drużyna baseballowa. Jest wolontariuszką w organizacjach społecznych, m.in Dom Ronalda McDonalda San Francisco w Kalifornii, Chińsko-Amerykański Komitet Edukacji Wyborczej w San Francisco w Kalifornii, Centrum Dziecięce Społeczności Chinatown w San Francisco w Kalifornii oraz zbiórkę pieniędzy na Program sztuki kulinarnej i hotelarstwa w San Francisco City College w San Francisco w Kalifornii.

Wynagrodzenie i nagrody

Mówiąc o pensji Kristen, wynagrodzenie dyrektora ds. wiadomości i kotwicy może wynosić od 44 000 do 48 000 USD w wiadomości ABC . Obecnie cieszy się pensją między tymi liczbami, a nawet większą, ponieważ pakiet płac na ogół podlega zwiększeniu w miarę zdobywania doświadczenia.

Kristen jako wolontariuszka i dziennikarka zdobyła wiele nagród. W 1999 roku wygrała Nagrody Emmy dla najlepszego segmentu dzieci/młodzieży . Wygrała również Nagroda Emmy w 2002 roku za prowadzenie w KGO-TV Profile doskonałości . W 2011 roku została wymieniona jako Najlepsza kotwica wiadomości przez San Francisco BayList Magazine .

Czy Kristen jest zamężna?

Jest aktywna w swoich mediach społecznościowych i mówi o baseballu. Kristen żyje na swoich warunkach i nie dzieli się zbyt wieloma informacjami dotyczącymi jej życia osobistego. Udało jej się odciąć prywatność od ludzi, chociaż sprawdzała swoje media społecznościowe; dała kilka wskazówek dotyczących jej życia małżeńskiego.

Przeglądając swój tweet, dała pewną wskazówkę, że może mieć dziecko ze swoim długoletnim chłopakiem, za którego wyszła za mąż. W dniu 1 kwietnia 2014 r. opublikowała tweeta, w którym wspomniała, że ​​dał jej jej syn Giganci SF naszyjnik, a ona go nosi. Ponadto 12 maja 2014 r. za pośrednictwem swojego Twittera poinformowała, że ​​prezent na Dzień Matki zawiera Tęczowe Krosno bransoletka i biały naszyjnik i była jedną szczęśliwą matką.

Kristen Sze w naszyjniku, który podarował jej syn (fot. Twitter)

Dziennikarka 28 maja 2014 r. daje do zrozumienia, że ​​jest mężatką i pozostaje w bliskich stosunkach z mężem. Opublikowała tweeta o swoim mężu, w którym powiedziała:

@R8ders_4life mój mąż był w tej samej grze co ty i zrobił to zdjęcie! Nie mogę brać udziału w nocnych meczach. Jej mąż był na meczu baseballowym i zrobił zdjęcie meczu.

Poza tym reporterka zamieszcza swoje zdjęcie ze swoimi bliskimi przyjaciółmi i krewnymi. Najczęściej widuje się ją na imprezach baseballowych i zamieszczania zdjęć z gwiazdami baseballu. Widziana jest również na czerwonym dywanie podczas Oscara 2017, który publikuje na swoim Instagramie 27 lutego 2017 r. Z jej wspaniałym czerwonym strojem do Oscara.

Krótki życiorys

Kristen świętuje swoje urodziny co roku 25 września. Jej wiek nie jest znany, ale koledzy sarkastycznie życzyli jej 25 września 2015 r., by obchodziły 21 urodziny. Dziennikarka telewizyjna pochodzi z Tajwanu i wraz z rodziną przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Ma pochodzenie etniczne azjatycko-amerykańskie. Kristen ukończyła UC Berkely uzyskanie tytułu Bachelor Of Arts w dziedzinie Nauk Politycznych. Na stronach wiki nie ma informacji o jej wzroście, ale patrząc na jej zdjęcie, osiąga wysoki wzrost i piękną sylwetkę.

Zalecane