blog

Kristen Taekman Wiki: mąż, rozwód, rodzice, wartość netto, pomiary

Kristen Taekman, znana popularnie jako znana modelka, a także była członkini obsady Real Housewives of New York City, robi sobie przerwę w karierze i zaczyna spędzać czas z rodziną. Mając tysiące fanów, zyskała popularność w branży rozrywkowej. Jednak możecie się zastanawiać, dlaczego opuściła RHONY. Aby wiedzieć, spójrz poniżej!

  Kristen Taekman Wiki: mąż, rozwód, rodzice, wartość netto, pomiary

Kristen wyszła za Josha Taekmana

Zagłębiając się w życie osobiste Kristen, jest mężatką i pobłogosławiona dwójką uroczych dzieci. Kristen i jej długoletni chłopak Josh Taekman złożyli przysięgę małżeńską 24 października 2003 r. na słonecznej wyspie Key. Kristen opublikowała również zdjęcie pary przypieczętowującej romantyczny pocałunek na Instagramie, aby uczcić 14 rocznicę w 2017 roku.

Kristen wciąż obnosi się ze zdjęciami duetu na Instagramie. Niedawno, 15 marca 2018 r., życzyła również swojemu mężowi 50. urodzin na Instagramie. Co więcej, para cieszy się wzajemną obecnością i uwielbia dzielić te błogie chwile od czasu do czasu.

Kristen na randce z mężem 15 marca 2018 (zdjęcie: Instagram)

Obecnie Kristen mieszka ze swoim mężem i ma dwójkę uroczych dzieci o imieniu Cassius (8 lat) i Kingsley (5 lat). Często udostępnia zdjęcia rodzinne na Instagramie, co wydaje się, że cieszy się każdą chwilą z rodziną.

Kristen trzyma się swojego męża

Matka dwójki dzieci, Kristen, kiedyś była poruszona i zawstydzona Joshem z powodu jego zaangażowania w skandal z Ashley Madison w sierpniu 2015 r. Josh po przeprosinach za zapisanie się na stronę o cudzołóstwie ze swoimi przyjaciółmi, wiadomość stała się wirusowa z dnia na dzień. Przeprosił również za wszelkie kłopoty, jakie przyniósł swojej rodzinie, a zwłaszcza swojej żonie. Jednak Kristen była naprawdę zdenerwowana na swojego męża, ale nie zareagowała od razu.

Po oskarżeniu o skandal, w Internecie pojawiła się nawet plotka o rozwodzie pary. Ale mistyfikacja zniknęła, gdy Kristen zrezygnowała z Real Housewives of New York, aby dać czas swojej rodzinie. Nawet po wielu wzlotach i upadkach w ich związku stali się silniejsi i dzielą się wzajemną obecnością.

Profesjonalna kariera

Kristen rozpoczęła karierę jako modelka w wieku 16 lat. Później przeniosła się do Paryża, aby kontynuować karierę modelki. Początkowo współpracowała z Ricky's NYC, aby rozpocząć swoją linię kosmetyków do paznokci o nazwie Pop of Color.

Później dołączyła do Real Housewives New York podczas szóstego sezonu serialu. Kristen założyła również firmę kart okolicznościowych Second Street Press.

Jako model odnoszący sukcesy, Kristen nakręciła wiele okładek dla Glamour, Harper's Bazaar i australijskiego wydania Vogue. Pracowała też dla Clairol i L'Oreal.

Dołączyła do gwiazdorskiej obsady Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku w szóstym sezonie, ale opuścił reality show w 2015 roku i wydał oświadczenie mówiące:

W tym momencie mojego życia postanowiłam skoncentrować się na mojej rodzinie i moich nowych przedsięwzięciach biznesowych, lakierach do paznokci Pop Of Color i Last Night's Look, moim blogu modowym

Ile jest warte netto Kristen?

Kristen zrobiła wiele okładek przez całą swoją karierę modelki i była również znana jako były członek obsady Real Housewives New York. Jest również właścicielką firmy z życzeniami. Być może przez całe swoje zawodowe życie zgromadziła swój majątek netto w milionowej postaci. Mówiąc o swojej wartości netto, Kristen zyskała wartość netto w wysokości 20 milionów dolarów w swojej karierze.

Krótki życiorys

Urodzona 21 kwietnia 1977 r. Kristen Taekman została wychowana jako Kristen Carroll Taekman przez rodziców w rodzinnym mieście Farmington, CT. Brak informacji dotyczących jej rodziny; mieszka jednak z mężem i dziećmi. Według wiki Kristen, lat 40, stoi na wysokości 5 stóp i 10 cali (1,78 metra). Matka dwójki małych dzieci jest nadal w doskonałej formie i ma kuszące ciało o wymiarach 34-25-36.

Zalecane