blog

Kristen Welker żonaty, mąż, chłopak, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Bardzo popularna dziennikarka telewizyjna i kobieca osobowość medialna, która pracuje dla NBC News jako korespondentka białego domu w Waszyngtonie, jest jedyną najlepszą dziennikarką MSNBC Kristen Welker. Kobieta urodziła się w Filadelfii w Pensylwanii w USA 1 lipca 1976 r. Urodziła się swoim rodzicom o imieniu Harvey i Julie Welker i dorastała z rodzeństwem. Pani ukończyła Harvard College z tytułem Bachelor of Arts w 1998 roku.

 Kristen Welker żonaty, mąż, chłopak, rodzice, pochodzenie etniczne, wartość netto

Delektuje się także błogim życiem rodzinnym, ponieważ w wieku czterech dekad zostaje pobłogosławiona wspierającym mężem, co jest bardzo rzadkie.

Dowiedz się o wartości netto Kristen Welker

Młoda i bardzo utalentowana kobieca postać medialna Welker ma wysoką wartość netto, a także otrzymuje ogromne wynagrodzenie dzięki swojej pracy i zawodowi, jej dokładna wartość netto jest nieujawniona. Ale według niektórych stron wiki, kobieta ma wartość netto ponad 2,5 miliona dolarów, a także otrzymuje rocznie ponad 100 tysięcy dolarów plus wynagrodzenie, w tym wszystkie premie, opłaty i zachęty.

Nie przegap: Steelo Brim Wiki, Bio, Randki dla dziewczyn lub gejów, Siostra i Net Worth

Według Paysa.com wynagrodzenie podstawowe korespondenta NBC News White House wynosi 101 916 USD, od 81 680 USD do 118 036 USD rocznie. Jeśli chodzi o jej karierę jako korespondent od 2011 roku, zebrała znaczną ilość majątku i fortun sięgających tysięcy i więcej.

Pani Kristen z MSNBC pracowała w filiach ABC WLNE-TV w Providence, Rhode Island i KRCR-TV w Redding/Chico, a później pojawiła się w NBC w 2005 roku w filii WCAU, gdzie kobieta pracowała jako reporter z siedzibą w Siedziba NBC News West Coast w Burbank, USA. Lady Welker została korespondentką Białego Domu NBC w 2011 roku, gdzie podróżowała po całym świecie z Obamą i Bidenem, a także z Michelle.

Żonaty w wieku 41

Kristen Welker, lat 42, od 4 marca 2017 r. rozkoszuje się ukochanym życiem małżeńskim z dyrektorem marketingu firmy Merck w Filadelfii, Johnem Hughesem. Para, która poznała się w 2014 r., spotykała się przez długi czas i po trzech latach błogiej randki, duet zawiązał węzeł małżeński.

Przeczytaj także: Froy Gutierrez Wiki: Narodowość, wiek, rodzice, rodzeństwo, dziewczyna, randki

Jak informowaliśmy, John zaproponował Kristen, aby została jego żoną do wspólnego poruszania się po wszystkich zakamarkach życia, ale uznał to za trudne. Gdy Kristen zaakceptowała propozycję Johna Hughesa, duet zaręczył się w 2016 roku i po dwóch latach przeniósł swój związek na wyższy poziom.

Na dzień dzisiejszy para cieszy się radosnym życiem razem bez żadnych plotek i rozmów o możliwej separacji lub rozwodzie. W tym roku obchodzili swoją pierwszą rocznicę, a także wyjeżdżają na wspólne wakacje i święta.

Do tej pory nie wyciekły żadne wieści o ich planach posiadania dzieci, ale możemy założyć, że para nie mogła się doczekać powitania nowego członka w swojej rodzinie.

Przed ślubem z Johnem cieszyła się życiem jako singiel i była tą, która nie mogła się doczekać, by mieć chłopaka, który pogłębi jej związek. A czasami ludzie określali ją jako wesoły i lesbijkę. Ale teraz jej życie zostało pobłogosławione radościami.

Dowiedz się więcej: Deon Cole Wiki, Żonaty, Żona, Dziewczyna lub wesoły, Odchudzanie, Wartość netto

Krótki życiorys

Urodzona w Filadelfii w Pensylwanii w USA w 1976 roku Kristen Welker obchodzi swoje urodziny 1 lipca każdego roku. Ma uroczą wysokość 5,833 metra (5 stóp i 10 cali wzrostu) i waży 65 kg. Ma obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego, ponieważ jej ojciec jest biały, a matka czarna. Uczęszczała na Uniwersytet Harvarda, gdzie w 1998 roku ukończyła Bachelors of Arts in History.

Zalecane