blog

Kristi Gordon Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, W ciąży, Wynagrodzenie, Bio

Prezenter o uśmiechniętej twarzy i ostrej prezentacji jest zawsze uwielbiany przez publiczność niż ktoś o intensywnym spojrzeniu i komentarzu. Taki jest starszy meteorolog Global News w wieku 5 lat, Global News w wieku 10, Global News w wieku 6 i Global News w wieku 11 lat, Kristi Gordon. Doskonały gospodarz pojawia się również w dni powszednie popołudniami i wieczorami w BC1.

 Kristi Gordon Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, W ciąży, Wynagrodzenie, Bio

Kariera i postęp:

Kristi Gordon rozpoczęła pracę jako meteorolog zaraz po ukończeniu uniwersytetu. Spędziła kilka lat pracując w całej Kanadzie, zarówno jako meteorolog na powietrzu, jak i meteorolog operacyjny. Meteorolog pracował w Vancouver, ale mieszkał w Edmonton i Toronto i służył dla prawie każdej innej sieci w kraju.

Obecnie pracuje jako meteorolog w Global News o 5, Global News Hour o 6, Global News o 10 i Global News o 11, a także występuje w dni powszednie popołudnia i wieczory w BC1. Jest uważana za jedną z najwyżej ocenianych wiadomości w Kanadzie w kraju.

Ile jest warte Kristi?

Kristi Gordon przez kilka lat pracowała jako dziennikarka w mediach średniej i dużej skali. Jej prace w tych mediach pomogły jej zdobyć ogromne uznanie i stabilność ekonomiczną.

Patrząc na jej dotychczasowe starania, podejrzewamy, że meteorolog cieszy się niesamowitą wartością netto w tysiącach. Co więcej, jej dochody prawdopodobnie wzrosną w kolejnych dniach dzięki jej ciągłym wysiłkom jako meteorolog.

Ciesz się życiem rodzinnym z mężem i dziećmi!

Niezwykła meteorolog Kristi Gordon jest szczęśliwym mężem Paula. Para wspiera i ma dla siebie ogromną miłość i szacunek. Kristi czuje, że znalazła partnera życiowego, takiego jak Paul, który inspiruje ją do pójścia naprzód w życiu i uważa dzień ślubu za jeden z najlepszych dni w jej życiu.

Wkrótce po ślubie duet został pobłogosławiony małym chłopcem o imieniu Jordon. W 2015 roku gwiazda urodziła kolejnego syna, który ma już dwa lata i twierdzi, że jest mniej hałaśliwy i spokojny niż jej starsze dziecko. Kristi podzieliła się w wywiadzie, że ciąża nigdy nie powodowała, że ​​czuła się emocjonalnie zniesmaczona, ale była jakoś dziwna, ale jest niewytłumaczalna. Stale publikuje zdjęcia swojej rodziny i dzieci na Twitterze i Facebooku.

Krótki życiorys:

Według niektórych źródeł wiki, Kristi Gordon urodziła się w White Rock i Crescent Beach, gdzie spędziła całe dzieciństwo. Celebrytka uzyskała tytuł licencjata z geografii fizycznej i nauk o atmosferze na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej (UBC). Ma atrakcyjną wysokość prawie 5 stóp 7 cali i uroczy uśmiech.

Zalecane