blog

Kristin Smith Stylistka, Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

Tiger Woods ewidentnie stał się tematem rozmów w mieście dzięki jego powracającym wiadomościom. Prawie miesiąc temu trafił na pierwsze strony gazet dzięki aresztowaniu pod zarzutem jazdy pod wpływem alkoholu, a teraz wrócił z plotkami o pogodzeniu się z poprzednią dziewczyną, Kristin Smith, którą twierdzi, że jest fałszywa. Kristin jest amerykańską bizneswoman i stylistką, która prowadzi linię mody znaną jako „The Clad Life”.

  Kristin Smith Stylistka, Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

Kristin i Tiger już się nie spotykają!!!

10 sierpnia artykuł w Daily Mail obnosił się ze zdjęciem Kristin Smith i Tigera Woodsa bawiących się podczas wędkowania na pełnym morzu i twierdził, że zdjęcia pochodzą z 31 lipca. Jednak golfista wkrótce opublikował tweeta zaprzeczając prawdziwości zarówno artykułu, jak i zdjęcia. .

  Obraz

Poprzez tweet na swoim Twitterze wyjaśnił, że nie ma teraz nic takiego jak romans między nim a Smithem, ani nie było od zeszłego roku.

Kristen Smith zaczęła spotykać się z Tiger Woods w listopadzie 2016 roku i rozstała się po kilku miesiącach. Gdy byli razem, brukowce doniosły, że Kristin została złapana na lotnisku w Palm Beach z ogromną kwotą 200 000 dolarów. Radar Online napisała, że ​​zapytana o pieniądze Kristin powiedziała, że ​​pochodziły od jej chłopaka, Tigera, który mieszka w pobliżu lotniska w Palm Beach.

Po przesłuchaniu jej władze przekonały się, że nie była zamieszana w żadną działalność przestępczą i zezwoliły jej na późniejszą zmianę rezerwacji lotu.

Jej poprzednie małżeństwo z Geraldem Sensabaugh:

Kristin Smith była wcześniej żoną emerytowanego gracza NFL, Geralda Sensabaugha. Smith i jej były mąż mają syna, Izajasza, który ma siedem lat. Stylistka, która pochodzi z Florydy, przeniosła się do Dallas w 2010 roku z byłym mężem. Przed ich rozstaniem pełniła funkcję osobistej asystentki Geralda, a także pracowała w sprzedaży. Gerald ożenił się ponownie z kobietą o imieniu Jennifer w 2014 roku.

Tiger również miał relacje z kilkoma kobietami w przeszłości, w tym z byłą żoną i matką jego dzieci, Elin Nordegren.

Kariera i postęp:

Kristen Smith prowadzi osobistą firmę stylizacyjną o nazwie „The Clad Life” w Nowym Jorku. Wcześniej pracowała jako osobista klientka w Saks Fifth Avenue. Poza tym, jednym z jej głównych wydarzeń stylizacyjnych jest stylizacja byłej gwiazdy Cowboys, żony DeMarco Murraya, Heidi Mueller, podczas ich zaślubin w 2016 roku.

Krótkie życiorys Kristin:

Według niektórych źródeł wiki Kristin Smith urodziła się w Avon Park na Florydzie w amerykańskiej rodzinie. Smith ma obecnie 34 lata i mieszka z dzieckiem w Dallas. Ukończyła studia marketingowe na Uniwersytecie Centralnej Florydy w 2005 roku. Należy do rasy białej i ma imponujący wzrost, który pasuje do jej wyglądu.

Zalecane