blog

Kristina Schulman Wiki, Wiek, Żonaty, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina

Podróż od bycia drugim wyborem do alkoholu dla jej biologicznych rodziców do jednej z najgorętszych perspektyw w branży telewizyjnej jest godna cofnięcia. Kristina Schulman przeżyła podróż i wyrobiła sobie nazwisko, które z pewnością odbije się echem w sercach i umysłach ludzi. Higienistka stomatologiczna z zawodu zdobyła miliony serc, kiedy wystąpiła w filmie Bachelor. Choć nie mogła sięgnąć po ostatnią różę, z pewnością wywarła na widzach niezatarte wrażenie.

 Kristina Schulman Wiki, Wiek, Żonaty, Chłopak, Randki, Romans, Rodzina
 • Rodzeństwo
 • Podróż od bycia drugim wyborem do alkoholu dla jej biologicznych rodziców do jednej z najgorętszych perspektyw w branży telewizyjnej jest godna cofnięcia. Kristina Schulman przeżyła podróż i wyrobiła sobie nazwisko, które z pewnością odbije się echem w sercach i umysłach ludzi. Higienistka stomatologiczna z zawodu zdobyła miliony serc, kiedy wystąpiła w filmie Bachelor. Choć nie mogła sięgnąć po ostatnią różę, z pewnością wywarła na widzach niezatarte wrażenie.

  Światło reflektorów przez kawalera!!!

  Kristina Schulman jest z zawodu higienistką stomatologiczną i absolwentką University of Kentucky. Ale stała się nazwiskiem do zapamiętania po pojawieniu się w popularnym reality show, The Bachelor w 21. sezonie z udziałem 36-letniego Nicka Vialla. Chociaż zakończyła swoją podróż w siódmym tygodniu programu, zasłużenie otrzymała brawa i zajęła piąte miejsce, co to niesamowity wyczyn dla czarnego konia pokazu.

  Kristina jest gotowa do wniesienia szyku do telewizji, kiedy zagra w 7 sezonie Bachelor in Paradise obok byłych zawodniczek Bachelor i Bachelorette. Po poważnych kontrowersjach związanych z obsadą, reality show nie został jeszcze wyemitowany. Premiera spektaklu zaplanowana jest na 14 sierpnia.

  Kawa warzy się między Kristiną a Deanem!!!

  Piękna higienistka stomatologiczna posiada ten urok i błysk, który potrafi zmrozić kręgosłup najsilniejszych. Kristina była po raz pierwszy połączona z Jefem Holmem z sezonu Bachelorette 8, zanim zaczęła kręcić filmy dla Paradise. Jednak po raju gwiazda reality show najwyraźniej poprosiła 25-letniego Deana na randkę wyznaczającą ślepy zaułek Sagi z chłopakiem Jefem.

  W czerwcu 2017 r. Dean poszedł na randkę sam na sam z Rachael, 31, gdzie ujawnił ból serca związany z utratą matki z powodu raka piersi. Dean i Rachael nawet pocałowali się w serialu. Ale kiedy Rachael zapytała, jak młody jest Dean, Kristina przyszła na ratunek i napisała na Twitterze, że wiek nie definiuje dojrzałości ani przeszkód życiowych.

  Ten tweet miał być ostatnim gwoździem do trumny, ale dopóki para nie ujawni publicznie swojego związku, trudno spekulować o ich związku.

  Urodzona w Rosji gwiazda pojechała na pierwszą randkę z Deanem. Dean, który rywalizuje na Bachelorette z Rachael, zszokował fanów, gdy pojawiły się plotki, że duet się teraz spotyka. Ponieważ odcinki Bachelorette były kręcone z powrotem, punkt, w którym Dean całuje Rachael, nie ma żadnego znaczenia.

  Nowa twarz w telewizji jest wciąż nowa w randkowaniu i romansowaniu. Piękna brunetka, która wciąż ma około dwudziestu lat, wygląda na to, by wywrzeć wpływ w branży, a nie wyjść za mąż.

  Zobacz też: Kaitlyn Bristowe żonaty, ślub, mąż, w ciąży, chłopak

  Krótkie bio Kristiny:

  Nie jest tajemnicą, że piękność urodziła się w Rosji i obecnie ma 24 lata i co roku obchodzi swoje urodziny 16 listopada. Według wiki, rosyjska piękność została później zaadoptowana przez amerykańskich rodziców. Brunetka ma przyzwoity wzrost 5 stóp i 2 cale i czuje inspirację do ćwiczeń po obejrzeniu swojego ulubionego programu American Ninja Warrior.

  Kristina Schulman, mieszkająca w Lexington, Kentucky wspomniała w wywiadzie, że chce poznać swoją biologiczną matkę, gdyby mogła pewnego dnia się spotkać, i chce zapytać, czy warto było wybierać alkohol zamiast jej dzieci. Piękno należy do pochodzenia rosyjsko-amerykańskiego, ponieważ wychowała się w amerykańskiej rodzinie wraz z trzema innymi osobami.

  Zalecane