blog

KT McFarland Wiki, mąż, dzieci, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Wielkie gratulacje dla starszej lub weteranki analityka bezpieczeństwa narodowego dla Fox News, Kathleen Troia „KT” McFarland, która miała okazję służyć zastępcy doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta Donalda Trumpa. Prezydent Trump wybrał Kathleen 25 listopada 2016 r. i jest chwalony przez wielu republikanów i wyborców Trumpa na Twitterze. Urodziła się w Madison w stanie Wisconsin 22 lipca 1951 roku jako Kathleen Troia.

 KT McFarland Wiki, mąż, dzieci, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Kariera i sukcesje:

Jej kariera w rządzie rozpoczęła się, gdy była studentką pierwszego roku na George Washington University, służąc w niepełnym wymiarze godzin w White House Condition Room, pisząc na maszynie President's Daily Brief, a niedawno dołączyła do administracji Trumpa.

Ale wcześniej pracowała jako ekspert ds. bezpieczeństwa narodowego w Fox News, zakotwiczając jeden z programów stacji. McFarland był także zastępcą sekretarza obrony ds. publicznych i starszym autorem przemówień do sekretarza obrony Caspera Weinbergera w całej administracji Ronalda Regana.

Ile wart jest McFarland?

Jej wartość netto wynosi około 6 milionów dolarów, wliczając w to jej nieruchomości, aktywa i roczną pensję. Jednak dzięki swojej pracy zarobiła ponad 350 tysięcy dolarów rocznej pensji. Niedawno dołączyła do administracji Trumpa i według pewnego źródła wiki zarobiła ponad 100 tysięcy dolarów pensji od kierownictwa.

Niemniej jednak jeden z najwybitniejszych amerykańskich dziennikarzy i obecny zastępca doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego zarobi w najbliższych dniach ogromne sumy pieniędzy. Cóż, nieoficjalnie zainwestowała również w biznes nieruchomościowy.

Sekretne życie małżeńskie!

Wyszła za mąż za Alana Robertsa McFarlanda w 1984 roku, wspólnika generalnego w Lazard Freres and Company, aw listopadzie zrezygnowała z Pentagonu. Od tego czasu nagle opuściła życie publiczne i rozpoczęła nową karierę.

McFarland miał córkę i syna oraz dwoje rodzeństwa, Toma i Michaela. Podczas gdy jej brat Michael zmarł na chorobę związaną z AIDS w czerwcu 1995. Przed śmiercią jej brat Michael ujawnił się jako wesoły, obwiniając swój homoseksualizm o wykorzystywanie rodziny.

Cóż, niewątpliwie jest mężatką i poślubiła swojego chłopaka, Alana w 1984. Jednak nie ma żadnych innych plotek i romansów o randkach i chłopakach, ponieważ szczęśliwie żyje z mężem, dwójką dzieci i rodziną. A także nie ma żadnego skandalu rozwodowego z mężem, ponieważ wciąż szaleńczo się kochają.

Krótki życiorys:

Dziennikarz i obecny zastępca doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego odniósł udaną karierę, a ostatnio osiągnął ogromne osiągnięcia i stał się centralną częścią administracji Trumpa. Posiada obywatelstwo amerykańskie i jest rasy białej. Ma również wysoki wzrost 5 stóp 10 cali z jej szczupłą i atrakcyjną sylwetką. Cóż, ma też wyprofilowane ciało i uwodzicielskie wymiary 36-25-36 cali.

Zalecane