blog

Kulturysta Jessica Sestrem Wiki: Wiek, życie osobiste, wzrost, statystyki

Bardzo mniej kobiet zajmuje się zawodem kulturystyki. To może być społeczeństwo i jego postrzeganie, które sprawiło, że kobiety zastanowiły się dwa razy nad wyborem tego na swoją karierę. Ale przełamując przeciwności, kulturystka Jessica Sestrem odbyła niesamowitą podróż, jeśli chodzi o kulturystykę i utrzymanie formy. Ma dopiero dwadzieścia pięć lat, ale odniosła już ogromny sukces, aby stać się inspiracją dla innych pań.

 Kulturysta's Jessica Sestrem Wiki: Age, Personal Life, Height, Stats

Kulturysta:

Sestrem rozwinął pasję do kulturystyki w bardzo młodym wieku. Pojawiła się w centrum uwagi dzięki swoim inspirującym filmom treningowym i odpowiedniej rutynie ćwiczeń.

Jest nie tylko wierną i oddaną kobietą z dyscypliną, ale także ciężko pracuje, aby mieć idealną sylwetkę. Dla Sestrem siłownia i treningi są jak jej drugi dom i pasja. Fascynujące w jej ciele są jej duże bicepsy, które według statystyk nie są mniejsze niż u każdego mężczyzny.

Sestrem w pełni wykorzystał platformę mediów społecznościowych. Ma wystarczającą liczbę obserwujących, aby inspirować i pielęgnować poczucie dojrzałości w byciu sprawnym i zdrowym. Sestrem znajduje się w czołówce kulturystek, które zdobyły na swoim Instagramie ponad 104 tys. obserwujących.

Świat Jiu-Jitsu:

Oprócz kulturystyki Sestrem zajmuje się także sportami walki w parterze, jiu-jitsu. Jej budowa ciała i budowa ciała w równym stopniu pomogły jej zostać prawdziwym mistrzem jiu-jitsu.

Ile ma wartość netto Sestrem?

Sestrem ma fantastyczną sylwetkę, z której można być dumnym. Chociaż nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących jej wartości netto, z pewnością jej zarobki wystarczają na suplementy do ciała i wydatki na siłownię.

Czy Sestrem z kimś się spotyka?

Jedyne, co kocha Sestrem, to jej atletyczne ciało, a cała reszta jest dla niej drugorzędna. Sestrem była bardzo skryta w swoim życiu osobistym. Nigdy nie podała niczego do wiadomości publicznej, jeśli chodzi o szczegóły jej związku.

Jej miłość do siłowni i przyrządów do ćwiczeń wydaje się dla niej ważna niż jakiekolwiek randki. Sestrem jest zbyt zajęta skupianiem wszystkich wysiłków na dalszym rozwoju swojego ciała i inspirowaniu swoich zwolenników do zdrowego i zrównoważonego życia.

Jej krótka biografia:

Jessica Sestrem urodziła się 31 stycznia 1992 roku w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Sestrem ma pełne wsparcie ze strony rodziny w swoich wyborach zawodowych i zawsze była dla niej sugestywna. Ma narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. Sportowiec fitness modelki ma imponujący wzrost, a jej sylwetka jest po prostu niesamowita.

Zalecane