blog

Kyla Drew Simmons Wiki: Wiek, kariera, rodzice, pochodzenie etniczne, wzrost, fakty

Wiek nigdy nie jest kryterium decydującym o sukcesie. Dla młodych ludzi Kyla Drew Simmons zawsze może być inspiracją, ponieważ osiągnęła sukces w młodym wieku i stara się zwiększyć swoją popularność. Znana z roli w „Nicky, Ricky, Dickey i Dawn”, jest majestatyczną aktorką, która pojawiła się w wielu programach telewizyjnych i filmach, aby zwiększyć swoją wartość jako aktorki.

  Kyla Drew Simmons Wiki: Wiek, kariera, rodzice, pochodzenie etniczne, wzrost, fakty

Kariera i życie zawodowe

Kyla Drew rozpoczęła karierę w kilku serialach telewizyjnych i filmie, gdy miała zaledwie sześć lat. Ta utalentowana aktorka dokonała przełomu na dużym ekranie w filmie „Więźniowie” z 2013 roku jako Joy Birch u boku Hugh Jackmana i Jake'a Gyllenhaala. Potem już nigdy nie cofnęła się w swojej karierze aktorskiej.

Kyla występowała następnie w wielu serialach telewizyjnych i filmach, a mianowicie „Jak poznałem twoją matkę” w 2013 roku, „NCIS” w 2014 roku, „Battle Creek” w 2015 roku i „Wisdom of the Crowd” w 2017 roku. Jednak szczyt sławy osiągnęła dzięki roli Mae Valentine w przebojowym serialu komediowym „Nicky, Ricky, Dicky & Dawn”. Ta utalentowana młoda aktorka ma zagrać w swoim kolejnym filmie „Peppermint” w 2018 roku.

Odkryj tutaj: Bernice Burgos Wiki, Bio, Wiek, Urodziny, Córka, Pochodzenie, Wartość netto

Rodzina Kyli: uwielbia mamę!

Chociaż urodziła się w Atlancie, ona i jej rodzice, matka przeniosła się do Los Angeles, aby rozpocząć karierę aktorską Kyli. Często nazywa matkę najlepszą mamą i mówi, że jest wdzięczna za wszystko, co dla niej zrobiła.

Miłość Kyli do mamy, K Simmons, jest widoczna na jej koncie na Instagramie. Z okazji urodzin matki Kyli przesłała jej piękne zdjęcie z dzieciństwa z mamą. Tymczasem wyraziła swoją wieczną miłość mamie i powiedziała, że ​​jest wdzięczna Bogu za to, że ma tak cudowną kobietę jak jej mama.

Co więcej, w Dniu Matki 2018 Kyla podziękowała swojej mamie za nauczanie, prowadzenie, zachęcanie i wspieranie za każdym razem. Wydobyła się, że jej matka zawsze poświęcała swoje marzenie, aby spełnić żądanie Kyli.

Nie chcesz przegapić: Michaela Pereira żonaty, mąż, chłopak, wynagrodzenie i wartość netto

Kyla ma również młodszego brata o imieniu Kiyan Drew. Jej matka często udostępnia zdjęcie młodszego brata Kyli w mediach społecznościowych.

Obecnie 14-letnia aktorka cieszy się czasem spędzonym z matką i młodszym bratem.

Fakty, które należy wiedzieć o Kyla

Aktorka, która zajęła szczególne miejsce w sercu wielu osób, informuje swojego fana o swoich codziennych zajęciach za pośrednictwem konta na Instagramie, ale oto kilka faktów, których nie możesz przegapić jako zagorzały fan Kyli.

  • Zasmakowała sławy w młodym wieku, Kyla nie tylko potrafi grać, ale także mówi językiem migowym i biegle posługuje się hiszpańskim.
  • Wystąpiła w Kid’s Choice Award 2017, gdzie udało jej się zdobyć przystawkę z nikim innym jak DJ Khaledem.

  • Zrealizowała wiele niewymienionych w napisach występów w filmach z lat 2012-2013.

Krótki życiorys i Wiki

Kyla Drew Simmons urodziła się w Atlancie w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych 17 ten Kwiecień 2004, co daje jej 13 lat. Amerykańska aktorka należy do mieszanych grup etnicznych, ponieważ jest potomkami afrykańskiego i łacińskiego dziedzictwa.

Nie przegap: Dylan Michael Douglas Bio: ojciec, dziewczyna, college, rodzina

Simmons ma średnią wysokość 5 stóp i 2 i pół cala i ma atletyczną budowę ciała. Urodzona jako najstarsza z rodzeństwa, jest bardziej dojrzała niż w jej wieku, aby utrzymać rodzinę.

Zalecane