blog

Kyla Jade Wiki: Wiek, Głos, Kariera Śpiewacza, Mąż, Rodzina, Fakty

Kyla Jade, piosenkarka gospel/R&B z Nashville, stała się tematem rozmów w mieście dzięki jej potężnemu występowi w The Voice. Jest jedną z czterech finalistek 14. sezonu The Voice, którego finał zostanie wyemitowany dziś wieczorem 22 maja 2018 r. Jest również popularna jako autorka tekstów i producentka oraz właścicielka własnej firmy muzycznej Love Jade Inc.

 Kyla Jade Wiki: Wiek, Głos, Kariera Śpiewacza, Mąż, Rodzina, Fakty

Czy Kyla, która „miażdżyła” w liceum, jest mężatką?

Kyla wciąż udostępnia post o związku w mediach społecznościowych. Wcześniej, 21 marca 2010 r., Kyla napisała na Twitterze, że czasami tęskni za chłopakiem. Tweet pokazuje, że Kyla była singlem w 2010 roku. Ponadto 11 stycznia 2011 napisała na Twitterze, że może spotkać swojego przyszłego męża. Cóż, to była tylko jej lista życzeń z 2011 roku, o której wspomniała na hashtagu.

Co więcej, 7 sierpnia 2011 r. sarkastycznie napisała na Twitterze, że będzie udawać zaręczoną lub zamężną kobietę, aby nie dopuścić do głupoty. Jej zabawny tweet o małżeństwie nie zakończył się właśnie tutaj. Następnie napisała, że ​​marzyła o swoim ślubie 10 sierpnia 2011 r.

Chociaż Kyla wciąż dzieli się zabawnymi tweetami o swoim życiu osobistym, ujawniła, że ​​była bardzo zakochana w szkole średniej, ale nigdy nie miała chłopaka.

Rodzina Kyli Jade: Matka jako inspiracja

Kyla urodziła się bardzo wspierającym rodzicom. Jej matka, Olivia Kay, wychowywała ją dając uczucie i inspirację jak ojciec i matka. Poniżej jej zdjęcie z matką ojca i siostrami udostępnione 28 lutego 2017 na Instagramie.

Zalecane