blog

Kyle Cooke Wiki: Wiek, praca, wartość netto, życie osobiste, rodzina, fakty

Kyle Cook jest znany głównie z pojawienia się w amerykańskim serialu reality show Summerhouse, który miał premierę w sieci Bravo. Przedsiębiorca wystąpił w swoim pierwszym sezonie, w którym widać go uciekającego od zgiełku miejskiego życia. Wielu fanów uwielbia jego chemię z Amandą Batulą, która również zagrała w serialu.

  Kyle Cooke Wiki: Wiek, praca, wartość netto, życie osobiste, rodzina, fakty

Ile jest warte netto Kyle'a?

Kyle, który jest odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą, ma wartość netto 1,1 miliona dolarów. Był założycielem Nocny dżokej, INC w Nowym Jorku, gdzie jego firma tworzyła rozwiązanie do zarządzania dla branży restauracyjnej i klubów nocnych. W kwietniu 2013 Kyle pracował w ZocDoc gdzie jego praca polegała na osiąganiu celów sprzedażowych i strategicznych celów firmy. Po ponad półtorarocznym doświadczeniu, w 2014 roku przeniósł się do Dallas, gdzie pracował jako współzałożyciel i doradca w Zdmuchnięty co znacznie powiększyło jego fortunę.

We wrześniu 2015 r. Kyle wrócił do Wielkiego Nowego Jorku i dołączył Ptasie Psy ponieważ jest dyrektorem ds. marki. Ptasie Psy to firma sprzedająca odzież sportową i męskie spodenki gimnastyczne. Podczas pracy nad Ptasie Psy , założył aplikację o nazwie FENIXA, która jest subskrypcyjną aplikacją do doradztwa żywieniowego. Oprogramowanie jest również dostępne w sklepie Apple na urządzenia z systemem iOS pod nazwą FENIX 1:1 doradztwo żywieniowe opracowany przez Dołącz do Fenix, Inc.

Z kim spotyka się Kyle? Spojrzenie w jego życie osobiste

Gwiazda reality TV spotyka się z Amandą Batulą. Jest starszym grafikiem i dyrektorem artystycznym, która pojawiła się na Domek letniskowy. Miłosny duet poznał się w 2015 roku.

W 2017 roku postanowili spędzić razem lato. Ale w maju 2017 r. zrobili sobie miesięczną przerwę i nie widzieli się, gdy Kyle był zaangażowany w show Domek letniskowy .

W wywiadzie ujawniła, że ​​w swoje urodziny Cristina Gibson, która była również gwiazdą Domek letniskowy powiedział jej, że Kyle całuje się z gwiazdą reality show Katie Maloney i musi wzmocnić z nim więź. Amanda powiedziała również, że ciężko jej było oglądać Kyle'a z innymi paniami w telewizji.

W finale sezonu, kiedy Kyle przyznał się, że miał seks podczas pobytu w Domek letniskowy ale Amanda przyjęła objawienie i wyjaśniła, że

Był kawalerem. Zostaliśmy zerwani. W porządku. Po prostu nigdy nie jest łatwo patrzeć na swojego byłego, swojego obecnego chłopaka, kogoś, z kim chcesz się całować z inną dziewczyną, która jest półnaga i śpi w twoim łóżku.

Niemniej jednak naprawili sytuację, gdy Kyle 5 kwietnia 2018 r. opublikował zdjęcie z Amandą na swoim Instagramie, na którym Kyle powiedział, że wpuścił ją, ponieważ jej ufał i widział, jak wielkie i dobre jest jej serce.

Kyle Cooke wyjaśnia swoją więź z Amandą Batulą (zdjęcie: Instagram)

Jego post na Twitterze z 8 kwietnia 2018 r. ujawnił, że nie jest żonaty, ale po tym, jak zobaczył, jak jego brat składa przysięgę małżeńską, powiedział, że jest w stanie ustatkować się i zobowiązać się do kogoś. W tym samym tweecie pochwalił sposób, w jaki Amanda poradziła sobie z ich opadem.

Kyle Cooke i Amanda Batula są zaręczeni!

Kyle Cooke i Amanda Batula są zaręczeni po dwóch latach randkowania i rozkwitu ich związku. Ich zwolennicy byli zachwyceni i pełni radości po tym, jak wiadomość o ich zaręczynach pojawiła się we wrześniu 2018 roku na odpowiednich stronach pary na Instagramie. Kyle zadał pytanie we wrześniu zeszłego roku, a Amanda powiedziała Tak!.

Kyle Cooke i Amanda Batula zaręczeni we wrześniu 2018 (zdjęcie: Instagram)

Para bez wątpienia przeszła trudności w swoim związku, ale udało im się go przeforsować, wychodząc silniejsza, odważniejsza i bardziej zakochana niż kiedykolwiek wcześniej. Wszyscy czekali na decyzję o zostaniu narzeczonym.

To, kiedy dwoje oficjalnie zwiąże się i zostanie nazwany mężem i żoną, jest czymś, na co trzeba poczekać. Ale wygląda na to, że może to nastąpić wcześniej, niż się spodziewamy. Od tej pory para żyje najlepszym życiem jako narzeczona drugiej strony.

Rodzina Kyle'a

Kyle publikuje swoje rodzinne zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Jako rodzeństwo ma również brata o imieniu Cary Cooke. 18 czerwca 2017 r. Kyle udostępnił na swoim Twitterze wideo, w którym jego ojciec spacerował. Kyle udostępnił zdjęcie swoim rodzicom, ale jeszcze nie ujawnił ich imion.

Zalecane