blog

Kylee Evans Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, rodzina, wzrost

Twoje życie ma wypełnić się śmiechem i uśmiechem, gdy twój odpowiednik zostanie dziewięciokrotnym zdobywcą kanadyjskiej nagrody komediowej. Kylee Evans jest znaną artystką znaną z roli w „Dobrej czarownicy” i „The Stanley Dynamic”, ale co ważniejsze, jest żoną komika Sandy Jobin-Bevans od sześciu długich lat i nadal jest na pełnej przygód przejażdżce.

 Kylee Evans Wiki, wiek, żonaty, mąż, chłopak, rodzina, wzrost

Kariera i życie zawodowe:

Utalentowana artystka rozpoczęła karierę zawodową w 2004 roku, kiedy zagrała kluczową rolę w „Martwym złym musicalu” iw tym samym roku poznała swojego przyszłego męża Sandy'ego. Ale znalazła się wśród najlepszych celebrytów, kiedy zagrała w 2006 roku w „Billable Hours”. Następnie zagrała rolę w „The Stanley Dynamic”, który ukazał się w 2014 roku.

Po otrzymaniu uznania krytyków za swoją rolę, Evans wcieliła się w postać Stephanie w serialu telewizyjnym „Dobra czarownica”. W programie, który wyemitowano 28 lutego 2015 r., pojawiły się także Catherine Bell, Bailee Madison, Rhys Matthew Bond i James Denton, żeby wymienić tylko kilka.

Aktorka z Toronto właśnie wypowiada się w branży rozrywkowej, a jej wartość netto z pewnością znacznie wzrośnie w nadchodzących dniach.

Żonaty z mężem, Sandy!!

Kiedy po raz pierwszy zobaczyła Sandy Jobin-Bevans w restauracji w 2004 roku, miała randkę z innym mężczyzną, ale od razu zakochała się w charyzmatycznej osobowości Sandy'ego. Sandy jest zawodowym aktorem, a także komikiem, który dziewięć razy otrzymał The Canadian Comedy Award.

W szczerym wywiadzie dla National Post ujawniła szczegóły ich pierwszego spotkania i podzieliła się pierwszym wrażeniem Sandy, kiedy powiedziała:

'Kim jest ten mężczyzna? Wyjdę za niego któregoś dnia.

Po ponad sześciu latach spotykania się poślubiła swojego ówczesnego chłopaka Sandy'ego podczas intymnej ceremonii ślubnej, która odbyła się w Nowej Szkocji 17 września 2011 roku.

Aby uczcić swój nowy kamień milowy, para pojechała na egzotyczne wakacje, podczas gdy obchodzili rocznicę w Lizbonie i Frankfurcie.

Krótka biografia Kylee:

Bardzo pożądana gwiazda, Kylee Evans, pozostaje tajemniczą osobą, jeśli chodzi o ujawnianie swojego wczesnego życia i rodziny. Jest znanym faktem, że urodziła się w Toronto w Kanadzie i posiada obywatelstwo kanadyjskie, ale jej wiki niechętnie podaje szczegóły dotyczące jej roku urodzenia.

Jej wiek do tej pory pozostaje tajemnicą, a jej konto w mediach społecznościowych nie dostarcza żadnej wskazówki. Ale prawdopodobnie ma około czterdziestki, ponieważ jej mąż również obchodził swoje 45. urodziny 22 kwietnia. Stoi na ogromnej wysokości około 5 i pół stopy i należy do białego pochodzenia etnicznego.

Zalecane