blog

Kylie Morris Wiki, wiek, narodowość, żonaty, mąż, rodzina, kanał 4

Jeśli mówimy o jakiejś znanej i atrakcyjnej dziennikarce, to jest duża szansa, że ​​pojawi się w niej Kylie Morris. Jest korespondentką brytyjskiego Channel 4 News i była pierwszą dziennikarką, która przeprowadziła wywiad z Glitter w jego celi w Wietnamie w 2007 roku po tym, jak został skazany za wykorzystywanie seksualne dzieci. Może cię to zaskoczyć, ale jest przesądna i zawsze nosi swój ulubiony kompas i lalki na szczęście.

 Kylie Morris Wiki, wiek, narodowość, żonaty, mąż, rodzina, kanał 4

Kariera i rozwój:

Kylie przez siedem lat pracowała jako dziennikarka w Australian Broadcasting Corporation. Następnie dołączyła do BBC w 2000 roku, gdzie pracowała nad programami romansowymi w Bush House. Dziennikarz przeniósł się do Gazy w 2001 roku, gdzie przez pół roku relacjonował bombardowania i liczne gwałtowne starcia, a także wzrost sił bojowych, takich jak Hamas. Opuściła BBC w 2006 roku i dołączyła do Channel 4 News jako azjatycki korespondent.

Kylie została uhonorowana wybitnymi nagrodami, w tym nagrodą Brytyjskiego Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej za najlepszy program radiowy dla tej historii, a także została nominowana do finału Sony Awards w 2004 roku. Uważa się, że Kylie ze swoją odpowiedzialną i wrażliwą pracą ma przyzwoitą pensję i wartość netto.

Kim jest Kylie Married?

Kylie, wielokrotnie nagradzana reporterka, jest prywatna, jeśli chodzi o dzielenie się swoim życiem osobistym i relacjami z mediami. Nie jest jednak tylko pracowitą i utalentowaną dziennikarką i potrafi przyciągać ludzi nie tylko swoją urodą.

Jednak szczęściarzem, który czuł z nią związek, jest nie kto inny jak brytyjski reżyser i pisarz Bharat Nalluri. Para z po raz pierwszy, kiedy oboje pracowali nad nakręceniem dramatu o azjatyckim tsunami z 2004 roku. Zakochanie się pary nie zajęło czasu, a gołąbki wkrótce postanowiły zacisnąć węzeł.

Na razie są rodzicami dwójki dzieci, dwuipółletniego syna i córeczki, urodzonych w 2011 roku. Kylie i jej mąż Nalluri, oboje odnoszący sukcesy w swojej karierze, wiodą szczęśliwe życie małżeńskie z rodziną. Chociaż byli razem od tak dawna, było tylko kilka przypadków, w których pojawili się razem.

Krótka biografia Kylie Morris:

Opierając się na niektórych witrynach wiki, Kylie mająca obywatelstwo australijskie uczyła się w Australii, gdzie również się urodziła i wychowała. Jej wiek może być w tej chwili od połowy do późnych lat 40-tych. Urodzona w białej rodzinie, należy do białej rasy. Ukończyła studia I stopnia z literatury japońskiej i angielskiej. W 1998 roku zrobiła sobie przerwę w dziennikarstwie i uzyskała tytuł magistra stosunków międzynarodowych w London School of Economics. Dziennikarka nie ujawniła publicznie swojego wzrostu, ale z jej zdjęć możemy powiedzieć, że ma przyzwoity wzrost.

Zalecane