blog

Kyung Lah Żonaty, Mąż, Rozwód, Romans, Związek, CNN, Wzrost

Kiedy jesteś dziennikarzem i uwielbiasz wyrażać opinie w sprawach poufnych, częściej spotykasz się z krytyką i kontrowersją. Tak jest w przypadku Kyung Laha, który został skrytykowany przez japońską blogosferę za pisanie o japońskiej subkulturze, skupiającej się na mężczyznach, którzy oglądają animowane postacie i gry wideo nawołujące do gwałtu. Kyung Lah jest południowokoreańsko-amerykańskim dziennikarzem, który jest korespondentem CNN.

 Kyung Lah Żonaty, Mąż, Rozwód, Romans, Związek, CNN, Wzrost

Kariera i postęp:

Kyung Lah rozpoczęła swoją karierę zawodową jako producent terenowy i asystent biurowy w WBBM-TV w Chicago. Następnie pracowała jako reporter na antenie WWMT-TV z siedzibą w Kalamazoo w stanie Michigan w 1994 roku. Następnie pracowała dla kilku znanych stacji telewizyjnych, w tym KGTV w San Diego, WBBM-TV w Chicago i KNBC-TV w Los Angeles .

Poza tym Kyung dołączyła do CNN Newsource jako korespondentka z Waszyngtonu w 2005 roku. Dziennikarka została reporterem CNN w Tokio w listopadzie 2007 roku, gdzie zawsze towarzyszył jej japoński tłumacz. Przeniosła się do Los Angeles w listopadzie 2007 roku i od tego czasu pracuje w Los Angeles. Patrząc na jej starania w sektorze dziennikarskim, możemy spekulować, że ma pokaźną wartość netto, liczoną w tysiącach.

Czy Kyung nadal jest żonaty, czy w separacji z mężem producenta?

45-letni dziennikarz Kyung Lah jest żonaty z mężem Curtisem Vogelem, który jest producentem telewizyjnym. Para podobno ma dziecko, ale szczegóły ich dziecka nigdzie nie są wymienione. Kyung jest dość skryta i niechętnie ujawnia swoje prywatne sprawy w mediach i wywiadach. Reporterka może skupiać się na swoich obowiązkach zawodowych i nie chce, aby światło reflektorów padło na jej życie osobiste.

Co więcej, krążyły plotki o jej rozwodzie i rozproszonym związku z mężem, ale ani ona, ani małżonek nie otworzyli ust w tej sprawie. Kyung nie ujawnił również, czy syn mieszka z ojcem, czy z nią.

Poza tym w 2005 roku jej rzekomy romans z producentem terenowym, Jeffem Soto, stał się tematem rozmów w mieście w 2005 roku, za które została zwolniona z KNBC-TV.

Jej krótka biografia:

Pochodzący z azjatyckiej grupy etnicznej Kyung Lah urodził się 27 sierpnia 1971 r. w Seulu w Korei Południowej. Dziennikarz dorastał w Streamwood w stanie Illinois i ukończył szkołę średnią Hoffman Estates. Ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa telewizyjnego na renomowanym Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign w 1993 roku. Ma doskonały wzrost i piękny azjatycki wygląd, który przyczynia się do jej osobowości.

Zalecane