blog

Lacey Turner Żonaty, Mąż, Partner, Chłopak, W Ciąży, Tatuaż

Laureatka wielu nagród i oper mydlanych, przez lata swojej kariery występowała w wielu filmach, filmach, serialach telewizyjnych i operach mydlanych. Lacey Turner to utalentowana aktorka, która stała się dobrze znana wśród swoich rówieśników. Jest także nominowana do wielu nagród, takich jak Best Soap Newcomer w 2005 roku, które wygrała, i znacznie więcej nominacji, za które jest bardzo chwalona, ​​ponieważ jest to jedna z jej najlepszych prac.

 Lacey Turner Żonaty, Mąż, Partner, Chłopak, W Ciąży, Tatuaż

Kariera i postęp:

Karierę rozpoczęła od reklamy w reklamach, a wkrótce w 2004 roku przeszła na przesłuchanie do roli Demi Miller w programie BBC EastEnders. Otrzymała zamiast tego rolę Stacey, zadebiutowała na ekranie w listopadzie 2004 roku. Turner zagrała także w odcinku na żywo EastEnders z okazji 25-lecia telenoweli 19 lutego 2010 roku.

Po tym, jak jej postać została odrzucona, oświadczyła mediom, że opuści program, wkrótce Lacey ogłosiła, że ​​wróci do EastEnders. W dniu 6 grudnia 2013 r., aby ponownie wcielić się w rolę Stacey. Po zakończeniu serialu wygrała „Najlepszą kobiecą kreację dramatyczną” i „Najlepszą historię”, w tym „Najlepszą aktorkę”. Zagrała także jako ciężarna więźniarka w serialu „Zadzwoń do położnej”. Obecnie nakręciła kilka słuchowisk radiowych, takich jak „Up the Junction” i „Ten o pracowniku socjalnym”.

Ile jest jej wartość netto?

Ta angielska aktorka ma w sumie 5 milionów dolarów netto. Zdobyła ponad 30 nagród za swoją pracę jako Stacey Slater, a także wystąpiła w dwóch odcinkach serialu „Being Human”. Grając różne filmy i seriale, w pełni przeżyła swój styl życia. Sądząc po jej portalach społecznościowych, odwiedza kraje i fantazyjne miejsca, kiedy nie gra, i uwielbia przesyłać treści, aby jej fani również mogli je zobaczyć.

Zaręczona z Jej słodkim sercem z dzieciństwa!

W rzeczywistości ma partnera o imieniu Matt Kaye, przyjaciela z dzieciństwa; po raz pierwszy zaczęli spotykać się, gdy mieli zaledwie 15 lat i od tego czasu pozostali chłopakiem i dziewczyną w swoim życiu. Ostatnio Matt założył jej pierścionek zaręczynowy 18 września 2016 r., aby wkrótce wyjść za mąż, chociaż data nie jest jeszcze podana, kiedy małżeństwo ma się odbyć.

Miała być mężem i do tej pory miała wobec nich wiele gratulacyjnych komentarzy, ale ona i jej narzeczony nie ustalili dokładnej daty.

@aggyink'd up

Post udostępniony przez Laceyturner (@laceyturner) on

Niedawno pokazała swój tatuaż, który zrobiła na plecach, czyli głowę słonia pośrodku jej pleców, a także Rękę Fatimy znaną również jako Hamsa nad słoniem.

Krótki życiorys:

Urodzona 28 marca 1988 roku w Hendon, Londyn, Anglia, Wielka Brytania, ma teraz 27 lat. Ma średni wzrost 5 stóp i 3 cale; jej pochodzenie etniczne jest białe i posiada obywatelstwo angielskie ze strony rodziców. Jej rodzina to Bev, matka i Les, ojciec, Turner, ma dwie siostry, jej pierwszą siostrą jest Daisy, która również jest aktorką, oraz Lily Turner.

Zalecane