blog

Lana Condor Wiki, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Wzrost, Rodzice

Jest mało prawdopodobne, aby biedne dziecko urodzone w strefie wojny w Wietnamie mogło wyrosnąć na jednego z najlepszych aktorów Hollywood. Lana Condor pochodzenia wietnamskiego jest tutaj, aby przeciwstawić się przeciwnościom. Wychowana przez amerykańskich rodziców, stała się sercem luksusowego przemysłu. Lana jest najbardziej znana ze swojej płodnej roli w nadchodzącym filmie science-fiction znanego reżysera Jamesa Camerona, Alita: Battle Angel. Jest również rozpoznawana jako dziewczyna aktora Anthony'ego De La Torre.

 Lana Condor Wiki, Chłopak, Randki, Pochodzenie, Wzrost, Rodzice

Ciesz się surfowaniem tutaj : Lilly Ghalichi Wiki: ślub, zaręczyny, mąż, w ciąży, wartość netto, rodzina

W wywiadzie dla magazynu Us w sierpniu 2018 r. Lana powiedziała, że ​​jej chłopak regularnie pisze do niej listy miłosne. I podtrzymują żywe iskry w swoich związkach. Para przeciwstawia się społecznemu piętnu, że należy być razem z ludźmi tego samego pochodzenia etnicznego.

Jak Lana przywołuje swoją wartość netto?

Lana Condor przywołuje swoją wartość netto z gry aktorskiej. Jej płodny aktor aktorski zapiera dech w piersiach publiczności, co pokazuje poziom jej kreatywności.

Nie zapomnij kliknąć : Stacey Solomon Partner, mąż, żonaty, wartość netto

Lana zadebiutowała jako aktorka w filmie o superbohaterach X-Men: Apokalipsa jako zmutowany Jubileusz. Film został wydany 27 maja 2018 r. i miał ogólnoświatową kolekcję 543 934 784 USD i został zrealizowany przy początkowym budżecie wynoszącym 178 000 000 USD. Amerykańska aktorka wkrótce pojawiła się w dramacie Dzień Patriotów w 2016 r. , który zawierał wydarzenia i następstwa bombardowania Boston Marathon.

Lana zagrała także główną rolę Lary Jean Song w romantycznym dramacie, Do wszystkich chłopców, których kochałem wcześniej w 2018 . Film został oparty na powieści dla młodych dorosłych o tym samym tytule i został wydany 17 sierpnia 2018 roku w serwisie Netflix. Ma też pojawić się w nadchodzących filmach Alita: Anioł Bitwy oraz Letnia noc w 2018 roku. Aktorka pojawiła się w różnych programach telewizyjnych i wydarzeniach, aby promować swoje nadchodzące filmy.

Wychowany przez amerykańskich rodziców

Jej amerykańscy rodzice, Mary Carol i Robert Condor, adoptowali Lanę w dniu 6 października 1997 r. Urodziła się w zagrożonym wojną Can Tho w Wietnamie z imieniem Tran Dong Lan po urodzeniu, ale członkowie jej rodziny legalnie zmienili jej imię po adopcji.

Jej ojciec, Robert, jest dwukrotnie nominowanym do nagrody Pulitzera dziennikarzem, a także byłym wiceprezesem Yahoo Sports. Pisał również o procesie adopcji Lany i jej brata w Chicago Tribune 21 grudnia 1997 roku. Dorastała w Chicago wraz ze swoim niebiologicznym bratem Arthurem Condorem, adoptowanym razem z nią.

Zobacz też: Billie Catherine Lourd Wiki: Chłopak, Ojciec, Matka

Krótki życiorys

Lana Condor urodziła się 11 maja 1997 roku w Can Tho w Wietnamie. Zgodnie z wiki ma narodowość amerykańską i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego. The Letnia noc aktorka stoi wysoka na 1,6 m (5' 3''). Amerykańska aktorka ukończyła Notre Dame Academy w Los Angeles w 2015 roku. Później została przyjęta na Loyola Marymount University.

Zalecane