blog

Landon Clements Wiki, wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto

Serial reality „Southern Charm” z każdym mijającym odcinkiem przedstawia wiele niespodzianek. W ostatnim odcinku Southern Charm Landon Clements powiedział, że chce wyjść za mąż i mieć własne dziecko. Gwiazda reality show, Landon, ogłosiła, że ​​odchodzi z serialu, by odsłonić nowy rozdział swojego życia. Rozwiedziony projektant wnętrz był wcześniej żonaty z Jamesem Maby i ma pasierbicę o imieniu Lola.

 Landon Clements Wiki, wiek, urodziny, żonaty, mąż, wartość netto
 • Edukacja
 • Rodzice
 • Rodzeństwo
 • Serial reality „Southern Charm” z każdym mijającym odcinkiem przedstawia wiele niespodzianek. W ostatnim odcinku Southern Charm Landon Clements powiedział, że chce wyjść za mąż i mieć własne dziecko. Gwiazda reality show, Landon, ogłosiła, że ​​odchodzi z serialu, by odsłonić nowy rozdział swojego życia. Rozwiedziony projektant wnętrz był wcześniej żonaty z Jamesem Maby i ma pasierbicę o imieniu Lola.

  Rozwód z byłym mężem Jamesem Maby!

  Gwiazda reality show, Landon Clements, poślubił Jamesa Maby, który jest dyrektorem generalnym międzynarodowej marki sportowej i gwiazdą reality show, która zagrała w „Lost”. James był wcześniej żonaty ze Stacey Dash, która jest „bezradną” aktorką i dzieli z nią córkę o imieniu Lola.

  Po rozwodzie powiedziała w „Southern Charm”, że żyła snem z Jamesem i dodała:

  „Żyłem marzeniem. Mieliśmy dom na wzgórzach, basen, personel, samochody, klejnoty. Kiedy wyprowadziłem się z domu, po prostu odszedłem od tego wszystkiego…”.

  Ona chce wyjść za mąż!

  W ognistym odcinku „Southern Charm” Landon załamała się z powodu utraty młodości. Powiedziała, że ​​jej jaja wysychają, a ona rozpaczliwie chce wyjść za mąż i mieć kogoś, kto może chodzić z nią i jej psem Charlotte.

  Nie chodzi jednak o to, że nie miała żadnych spotkań z mężczyznami. Piękna projektantka wnętrz doświadczyła seksualnego napięcia z Thomasem Ravenelem, które wyjaśniła później w wywiadzie. Powiedziała,

  „Wiem, co on do mnie czuje i wiem, że gdybym powiedział „tak, zróbmy to”, prawdopodobnie szybko miałbym pierścionek i wszystkie konie, których kiedykolwiek chciałem”.

  Jej związek z Thomasem stał się jeszcze bardziej widoczny, gdy była żona Thomasa, Kathryn Dennis, oskarżyła ją o utrzymywanie romantycznego związku z Thomasem, nawet gdy byli małżeństwem.

  Ale ich związek przeszedł niezręczną pauzę, gdy duet poszedł na randkę. Obecnie Landon nie jest zaangażowana i nie koncentruje się na swojej nowej podróży w branży nieruchomości.

  Kariera i postęp Landona:

  Absolwent The College of Charleston studiował konserwację zabytków i historię. Na studiach poznała Shep Rose która od tamtej pory jest jej przyjaciółką. Towarzyszy mu także w reality show „Southern Charm”. Zmieniła miejsca pracy i rozpoczęła karierę, gdy pracowała jako projektantka wnętrz w Ralph Lauren Home.

  Po zmianie wielu miejsc pracy, od drugiego sezonu dołączyła do obsady „Southern Charm”. Spektakl skupia się na członku obsady, Shep Rose , Jenna Król, Kamerzysta Eubank , Whitney Sudler-Smith, Thomas Ravenel, Austen Kroll , Kathryn Dennis i wielu innych stałych członków.

  We wrześniu 2017 r. Landon ogłosiła, że ​​nie wróci do serialu w piątym sezonie. Dodała też, że jest zachwycona, mogąc rozpocząć nowy rozdział swojej kariery w branży nieruchomości mieszkaniowych.

  Ile jest warte netto Landona?

  Była gwiazda „Southern Charm” to z zawodu amerykański projektant. Zyskała dzięki swojej roli w telewizji i karierze w projektowaniu wnętrz oraz jako deweloper. Pochodząca z Georgii ma przyzwoitą wartość netto w wysokości 3 milionów dolarów, a jej niedawne przedsięwzięcie na rynku nieruchomości może pochwalić się jej majątkiem netto.

  Krótkie życiorys i rodzina Landona:

  Urodzona jako najstarsza córka w jej rodzinie, urodziła się jako Ansley Landon Clements w 1982 roku. Każdego roku obchodzi swoje urodziny 23 kwietnia i ma 35 lat. Mówiąc o jej rodzinie, urodziła się dla rodziców Cynthii Clements i Michaela Clementsa i ma dwoje młodszego rodzeństwa w Powell i Cameron Clements. Jak na kilka źródeł wiki, ma wysoką wysokość 5 stóp i 9 cali i ma krzywe utrzymane w idealnym kształcie. Należy do rasy białej, jest obywatelką amerykańską.

  Zalecane