blog

Landon Dowdy Wiki: CNBC, wiek, żonaty, chłopak, zaręczony, pensja, wzrost

Landon Dowdy, utalentowany korespondent informacyjny i prezenter bardziej niż piękna istota ludzka, jest reporterem informacyjnym dla sieci CNBC. Po kilku miesiącach stażu okazała się cennym nabytkiem i została zatrudniona na stałe przez CNBC i od tego czasu CNBC nie żałowała swojej decyzji. Obecnie prowadzi także cyfrowy serial CNBC „Young Money”.

 Landon Dowdy Wiki: CNBC, wiek, żonaty, chłopak, zaręczony, pensja, wzrost

Reporter wiadomości CNBC:

Landon pojawia się codziennie w hitowym programie „Worldwide Exchange” w CNBC. Co więcej, Landon prowadzi nawet cyfrowe seriale CNBC „Młode pieniądze” i „Raport poranny”. Opowiada różne raporty na temat właściwości NBC, a także przyczynia się do aktualizacji biznesowych dla oddziałów NBL w całym kraju.

Przed zatrudnieniem na stałe w kanale Landon wstępnie pracował jako stażysta w dziale wiadomości dla sieci. Przez cztery miesiące jej fazy stażu została zatrudniona jako reporterka wiadomości w lipcu 2014 roku.

Ile zarabia Landon?

Landon nigdy nie mówił żadnych szczegółów dotyczących jej umowy o zarobki, które otrzymuje z CNBC. Korespondent, który prowadzi również „Młode pieniądze” i „Poranny raport”, rzeczywiście pobiera od CNBC znakomitą sumę. Jednak jej pensja jest wciąż poza zasięgiem mediów.

Rozmowy o idealnym życiu małżeńskim!

Trzymajcie swoje myśli ludzie; w rzeczywistości nie jest mężatką.

W artykule opublikowanym 1 st Lipiec 2015 Landon Dowdy opowiada o ważnym aspekcie każdej relacji, jakim są finanse.

W artykule zatytułowanym „Jak rozmawiać ze swoim partnerem o pieniądzach” rzuciła kilka faktów, że 43% ludzi nie ma pojęcia o dochodach i zarobkach swojego partnera.

Wyjaśnia również, że szczęśliwe życie małżeńskie wymaga przejrzystości między parą i nalega, aby rozmawiali o swoich finansach ze swoim partnerem i wspólnie budowali budżet.

Ponadto wskazuje, że kluczem do udanego związku jest przejrzystość w ich finansach.

Landon jest zaangażowany!

Chociaż jest dość aktywna na platformach społecznościowych, decyduje się mniej mówić o swoich prywatnych sprawach. Opublikowała swoje opinie ekspertów na temat życia małżeńskiego w artykułach. Nie jest jednak jasne, czy w rzeczywistości jest mężatką.

Tajna korespondentka wiadomości w żadnym wypadku nie wystąpiła dotychczas publicznie z chłopakiem.

Krótka biografia Landona:

Landon Dowdy obchodzi swoje urodziny 1 st Lipiec każdego roku. Jednak jej rok urodzenia nadal jest tajemnicą, więc jej dokładny wiek jest nadal nieznany, ale biorąc pod uwagę jej wygląd, prawdopodobnie starzeje się około trzydziestki. Landon urodziła się i wychowała przez rodziców w Nowym Jorku w Stanach Zjednoczonych. Poszła na Uniwersytet Oksfordzki na program z wyróżnieniem i ukończyła University of North Carolina z tytułem licencjata z dziennikarstwa telewizyjnego. Landon stoi na wysokim wzroście i należy do rasy kaukaskiej.

Zalecane