blog

Lara Spencer Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Pensja, Wartość netto

Telewizyjna gwiazda lub osobowość jest lepiej znana jako prowadząca styl życia w „Good Morning America”, praca, którą podjęła po zakotwiczeniu programu rozrywkowego „The Insider” w latach 2004-2011. Kto może zgadnąć, kim on jest, tak, to Lara Spencer.

  Lara Spencer Żonaty, Mąż, Rozwód, Chłopak, Randki, Pensja, Wartość netto

Kariera i postęp

Lara ostatnio pracuje jako współprowadząca program „Good Morning America”, a przed dołączeniem do programu prowadziła również program rozrywkowy „The Insider” w latach 2004-2010. To był dla niej powrót, ponieważ pani poprzednio służyła w GMA jako korespondent krajowy w latach 1999-2003 w programach ABC Network Good Morning America i Nightline.

Badać: Harry Mack Wiki, wiek, wartość netto, dziewczyna, rodzina

Poza osobowością medialną dziewczyna znana jest również jako autorka, a jej nowa książkowa nazwa to „Flea Market Fabulous” opublikowana 16 września 2014 roku. Ostatnio pracuje jako współprowadząca „Good Morning America” na kanale ABC. Podobnie jej ostatni projekt obejmuje kolekcję okularów Tura autorstwa Lary Spencer.

Jej wartość netto i wynagrodzenie

Wartość netto amerykańskiej osobowości telewizyjnej wynosi 9 milionów dolarów i, co niewiarygodne, zarobiła ponad 3 miliony dolarów rocznej pensji. Obecnie wspiera działania wspierające ofiary żywnościowe i zdrowotne, a także angażuje się w kilka organizacji non-profit, takich jak Czerwony Krzyż, Krew dla Wszystkich i Żywność dla Wszystkich. Jednak cieszy się również swoją ogromną pensją, ponieważ ma luksusowe, wystawne, a nawet dostatnie życie. Według jej konta na Twitterze niedawno kupiła dla siebie mieszkanie i zbyt drogi samochód.

Przeczytaj także: Misha Nonoo Wiki, wiek, mąż, wartość netto

Życie małżeńskie i osobiste

Lara Spencer poślubiła byłą dziennikarkę CNN David Haffenreffer 30 września 2000 r. w kościele św. Andrzeja podczas ceremonii biskupiej. Mają razem dwoje dzieci, Kate i Duff; jednak para mieszkała w dzielnicy Riverside w Greenwich, Connecticut, przed wyjazdem do Los Angeles w 2008 roku. Żyli szczęśliwie od 2015 roku, ale niestety i nagle ogłosili swoją separację w marcu 2015 roku i rozwód w czerwcu 2015 roku; nie było powodu ich rozwodu.

Później Lara zaczęła spotykać się ze swoim nowym chłopakiem, Rick McVey , który jest założycielem i dyrektorem generalnym MarketAxess Holdings w 2016 roku. Zakochani po raz pierwszy spotkali się podczas randki w ciemno, ustalonej przez wspólnych znajomych, a później poprowadzili swój związek do przodu. Para ceniła swój obiecujący związek przez około dwa lata i zaręczyła się w styczniu 2018 roku.

Po siedmiu miesiącach zaręczyn para złożyła przysięgę ślubną 1 września 2018 r. Gospodarz Good Morning America i przedsiębiorca technologiczny powiedzieli „I Do's” w Vail w stanie Kolorado w obecności stu trzydziestu pięciu gości. w tym ich przyjaciół i rodzinę. Lara pojawiła się podczas ceremonii w koronkowej sukni Adama Zohara bez rękawów, ze spódnicą o kroju syreny i przezroczystymi wycięciami.

Małżeństwo było drugim dla obu par. Lara, która wcześniej była żoną Davida Haffenrefera, obecnie cieszy się prawie rocznym życiem małżeńskim z Rickiem, który był wcześniej związany ze swoją byłą żoną.

Może ci się to spodobać: Quinton Anderson Reynolds Wiki, Net Worth, Rodzina

Bio i fakty

Spencer, 50-letnia amerykańska dziennikarka, wyszła już za mąż, ale niestety również rozwodzi się z mężem. Lara ma ogromną i wspaniałą pensję dzięki udanej karierze w świecie telewizji. Spencer słynie również z ponętnego i pięknie udekorowanego ciała, a także z pięknej figury, przy wzroście 5 stóp 6 cali i średniej wadze ponad 73 kg. Lara jest również aktywna na koncie w mediach społecznościowych, życzę, żebyś ją tam również znalazł.

Zalecane