blog

LaShawn Merritt Wiki, Bio, Żonaty, Dziewczyna, Trening, Rio, Net Worth

Lekkoatletyka LaShawn Merritt, który startuje w zawodach sprinterskich, ale specjalizuje się w biegach na 400 metrów, jest również byłym mistrzem olimpijskim na dystansie, a jego rekord życiowy wynoszący 43,65 sekundy daje mu 6. miejsce w historii. LaShawn został zawieszony na 21 miesięcy za oblanie testu narkotykowego. Jednak udowodnił, że jest po powrocie do sztafety i zatytułował trofeum w zwycięskim wyścigu sztafetowym 4 × 400 m na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

  LaShawn Merritt Wiki, Bio, Żonaty, Dziewczyna, Trening, Rio, Net Worth

LaShawn został zawieszony na 21 miesięcy za oblanie testu narkotykowego. Jednak udowodnił, że jest po powrocie do sztafety i zatytułował trofeum w zwycięskim wyścigu sztafetowym 4 × 400 m na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.

Wartość netto LaShawna Merritta

Młody i utalentowany amerykański biegacz, Merritt oszacował wartość netto swojej kariery zawodowej jako lekkoatleta. Według niektórych źródeł jego wartość netto szacuje się na ponad 2,5 miliona dolarów. LaShawn uzyskał wysokie dochody od sponsorów i reklam, takich jak Nike.

Możesz polubić: Co teraz robi Don Imus? Jego zdrowie, żona, wartość netto w szczegółach

Karierę juniorów rozpoczął w 2004 roku od „Mistrzostw Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce”, gdzie również odniósł zaskakujące zwycięstwo, złoty medal na 400 metrów i ustanowił dwa rekordy w sztafecie 4x100 mi 4x400 m. Później urodzony w Wirginii sportowiec wziął udział w igrzyskach olimpijskich w Pekinie w 2008 roku, gdzie zdobył dwa złote medale dla USA w biegu na 400 metrów i sztafecie 4x400 metrów. Niestety, nie brał udziału w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, ponieważ został zawieszony przez sąd arbitrażowy ds. sportu z powodu testu antydopingowego.

Ale LaShawn wrócił i wziął udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016, gdzie grał na 400 metrów mężczyzn 13 sierpnia 2016 w sobotę o 6:22 w „Heat5” z „Lane 7”. Na meczu zapewnił sobie trzecie miejsce na 400 metrów, a mecz wygrywa w sztafecie 4×400 m.

Igrzyska Olimpijskie 2016 w Rio: LaShawn Merritt dodał medal za medale Ameryki Tally

LaShawnowi Merrittowi udało się wygrać mecz w męskiej sztafecie 4x400 metrów w sobotę 20 sierpnia 2016 r. na Stadionie Olimpijskim w Rio, cztery lata po tym, jak Bahamy przybyli z tyłu, by zrzucić Amerykanów do srebra. Arman Hall, Tony McQuay, Gill Roberts i Merritt odzyskali tytuł olimpijski w ręce Amerykanów. Podzielił się 43,9, gdy drużyna amerykańska zakończyła 2:57,30, a jamajska była 2. pozycja z 2:58,16, a Bahamy były 3. z 2:58,49. Przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rio LaShawn zdobył dwa poprzednie złote medale i sześć z siedmiu zdobytych podczas ciężkiego treningu.

Nie chcesz przegapić: Nicola Adams wesoły/lesbijka, dziewczyna/chłopak, związek, fakty

Czy LaShawn Merritt jest teraz żonaty?

32-letni amerykański biegacz olimpijski, LaShawn Merritt, trzymał swoje życie osobiste na niskim poziomie i milczał, jeśli chodzi o romantyczny romans z możliwą dziewczyną. Według niektórych źródeł, LaShawn został romantycznie powiązany z amerykańską prezenterką radiową Triną i został zauważony razem w różnych miejscach. Więc ludzie myśleli, że są ze sobą w związku. Jednak para nie potwierdziła swojego związku.

W grudniu 2014 r. LaShawn mówił w wywiadzie dla pilotonline.com, że ma nadzieję, że w ciągu dekady wyjdzie za mąż. Kiedy ankieter zapytał go, jaka jest jego przyszłość i gdzie się znajdzie za 10 lat. Odpowiedział, że w ciągu dziesięciu lat ma nadzieję się ożenić. Tymczasem pokazał, że priorytetem jest kariera, a nie życie osobiste. Powiedział;

„Mam dużo motywacji w ciągu następnych kilku lat z Mistrzostwami Świata i Igrzyskami Olimpijskimi (2016), więc to jest ekscytujące… Miejmy nadzieję, że za 10 lat będę żonaty, będę miał kilka biznesów i będę spokojny, a nie martwić się o finanse. Gdybym mógł to mieć, to wszystko”.

Na razie LaShawn Merritt nie wypowiadał się o swojej przyszłej żonie w żadnym ze swoich wywiadów. Obecnie nie jest żonaty.

Zobacz też: Missy Franklin zamężna, chłopak, randki i wartość netto

Wiki i biografia LaShawna Merritta

LaShawn Merritt urodził się w Wirginii w USA 27 czerwca 1986 r. Mężczyzna ukończył szkołę średnią Woodrow Wilson w stanie Wirginia. Urodził się dla rodziców Owena Merritta i Brendy Stukes wraz ze swoim bratem o imieniu Antwan. Jednak w 1999 roku jego brat zmarł w wieku 18 lat, po tym jak zginął, gdy wyskoczył z okna pokoju w akademiku, aby uciec z bójki na Uniwersytecie Shaw w Raleigh w Północnej Karolinie. Tragiczna śmierć brata zainspirowała go nawet do zostania biegaczem. LaShawn posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy czarnej. LaShawn stoi na wysokości 6 stóp 2 cali i waży 84 kg. B

Zalecane