blog

Latarsha Rose Wiki, wiek, urodziny, żonaty, mąż, chłopak, wzrost

Czasami mały zwrot i zwrot akcji stają się przyczyną znaczącej zmiany w życiu. Podobnie Latarsha Rose również rozważała porzucenie swoich marzeń o aktorstwie, ale właśnie w tym momencie dostała rzadką szansę, która ostatecznie stała się kamieniem milowym w jej karierze. Jest teraz znana z roli Portii w „Igrzyskach śmierci”.

 Latarsha Rose Wiki, wiek, urodziny, żonaty, mąż, chłopak, wzrost

Kariera i wartość netto

Latarsha jest najbardziej znana z roli Portii, stylistki Peety Mellarka w filmie „Igrzyska śmierci” (2012). Początkowo występowała w produkcjach teatralnych, ale później została obsadzona w „The It Factor” Bravo TV.

Wystąpiła także w programach takich jak „Prawo i porządek” (200), „CSI: NY” (2004), „Bones” (2009), „CSI: Miami” (2009), „All My Children” (2010). ) oraz „Swingtown” (2008).

Podobnie robiła filmy takie jak Clockin' Green (2000), „Duch F. Scotta Fitzgeralda” (2002), „Nieproszony” (2008), „Meat Puppet” (2009), „Sąsiedzi” (2010).

Poza tym nie ujawnia się faktycznej wysokości jej dochodów finansowych, ale biorąc pod uwagę jej twórczość i dorobek, możemy podejrzewać, że wiedzie dobrze uregulowane życie.

Jak Latarsha zyskała sławę?

Od reklam płatków śniadaniowych Kellogg's Special K po grę w Portię w filmie Igrzyska śmierci, Latarsha przeszła długą drogę w swojej karierze. Jednak zabawne jest to, że nadal uważa reklamę za swoją ulubioną i twierdzi, że podtrzymuje jej marzenie.

Co więcej, jeden z najważniejszych etapów jej życia przypada na rok 2012, kiedy miała porzucić swój pomysł na aktorstwo, ale dostała propozycję zagrania w „Igrzyska śmierci”, które przyciągnęły ją w centrum uwagi. W 2012 roku podzieliła się doświadczeniem pracy przy filmie z glossmagazineonline.com, gdzie powiedziała:

'To było niesamowite. To było zdecydowanie przyjazne środowisko. Czułem się, jakbym był częścią zespołu od samego początku”.

A co z życiem małżeńskim Latarsha?

Latarsha nie trafiła na pierwsze strony gazet z plotkami o jej związku i romansach, ale publikuje kilka tweetów i zdjęć, które sprawiają, że publiczność jest zdezorientowana co do jej faktycznego statusu.

15 września Latarsha przesłała zdjęcie obok mężczyzny z podpisem „Ja i mój mąż”. Cóż, podpis musiał rozbudzić ciekawość w twojej głowie, ale wyjaśnijmy, że mężczyzna nie jest jej prawdziwym bohaterem, ale partnerem na ekranie.

Bio i Wiki Latashy:

Latarsha obchodzi swoje urodziny 15 maja każdego roku. Ten rodowity mieszkaniec Brooklynu studiował anglistykę i psychologię na Georgetown University. Jeden z jej nauczycieli angielskiego odkrył karierę aktorską Latashy w młodym wieku.

W 2002 roku jej dołeczki zostały wzięte za przykład przez Times Magazine, aby skomentować cechy fizyczne aktorów. Ma imponujący wzrost i należy do pochodzenia afroamerykańskiego.

Zalecane