blog

Laura Clery Wiki: Wiek, Urodziny, Mąż, Sprawy, Rodzina, Wartość Netto

Ludzie zwykle wybierają YouTube lub Instagram jako platformy, jeśli chodzi o prezentowanie swoich talentów, ale w przypadku Laury Clery było zupełnie inaczej. Jest komikiem znanym ze swoich zabawnych krótkich skeczy, która rozpoczęła swoją telewizyjną podróż przez Facebooka. Według niej każdy, kto wybrałby media społecznościowe jako swoją karierę, zaczynał od YouTube lub Instagrama, który był zbyt mainstreamowy i zbyt konkurencyjny, by móc obserwować fanów.

  Laura Clery Wiki: Wiek, Urodziny, Mąż, Sprawy, Rodzina, Wartość Netto

Podróż zawodowa:

Laura Clery to znana komiczka znana z krótkich spódniczek na Facebooku. Cóż, dlaczego Facebook, mówisz? To dlatego, że jest całkiem mądra. Zgodnie z mediakix, w dniu, w którym zaczęła tworzyć filmy, YouTube nadal był platformą głównego nurtu, a oni kręcą filmy jak od zawsze. Zamiast tego Laura wybrała Facebooka, aby dotrzeć do publiczności i zaprezentować swoje talenty.

Mówiąc teraz o swoich pracach, wymyśliła wiele oryginalnych postaci, takich jak Pamela Pumpkin, IVY i Laura Flirts. Oprócz tego, że jest tylko komikiem, jest także aktorką znaną z ról w filmach krótkometrażowych, takich jak „Stranded”, „How Deep is the Ocean” i „The Hitchhiking Game”.

Po tym, jak Russell Simmons był świadkiem jej talentu, zatrudnił ją do swojej sieci ADD, aby była autorką i producentem swoich krótkometrażowych komedii. Ponadto brała udział w serialach telewizyjnych, takich jak „Disaster Date”, „Til Death” i „Hungry”.

Czy Laura Clery jest mężatką?

Facebook Star Clery bez wątpienia zrobiła wrażenie na swoich fanach, którzy traktują ją jako inspirację. Publiczność szanuje wszystkie skecze i nowatorskie pomysły, które wpadły na jej pomysł. Obserwatorzy, zwłaszcza fani płci męskiej, pochylają się nad nią i są bardzo ciekawi jej romansów. Więc jest mężatką? Dowiedzmy Się!

Według źródła, Laura jest żoną Stephena Hiltona, który jest kompozytorem i producentem muzycznym. Poznała go w styczniu 2011 roku na imprezie, na którą zaprosiła ją jej siostra Coleen. W tamtych czasach Clery spotykał się z prawnikiem zajmującym się rozrywką, a Stephen był bliski rozwodu ze swoją byłą żoną.

Jaka jest wartość netto Laury Clery?

Clery przeszła długą drogę, odkąd zaczęła swój występ komediowy od pierwszego dnia i udało jej się powiększyć widownię do 3,3 miliona. Biorąc pod uwagę jej popularność i pracę, prawdopodobnie ma ogromną wartość netto. Ponadto, według źródła, Laura ma szacunkowe roczne zarobki od 2,8 do 44,6 tys.

Trening kwarantanny autorstwa Laura

Media społecznościowe zapewniły ludziom sposoby na zabicie czasu podczas domowej kwarantanny. Nawet jeśli ulice są puste, a ludzie odizolowali się, ludzie tłoczą się na platformach cyfrowych, tworząc zabawne i humorystyczne filmy. Zabawiają siebie i nas wszystkich.

Jedną z nich jest Laura, która opublikowała zabawny film z treningiem, na którym ona i jej mąż wykonują „trening kwarantanny Pameli Pukin”.

Na filmie występuje jako instruktorka treningu, sama wykonując kroki. Następnie zwraca się do pandemii, mówiąc, że nie boimy się ciebie.

Ponadto dodaje, że ma 19 sposobów na zniszczenie wirusa. Ale nie bądź poważny; ona tylko żartuje. Podaje jednak pewne informacje, aby zachować bezpieczeństwo, na przykład pozostać w środku, myć ręce, modlić się, dezynfekować, ćwiczyć dystans społeczny i unikać ściskania rąk i uścisków.

Towarzyszy jej w teledysku jej lepsza połowa, Stephen Hilton, który jest tak samo zabawny jak ona.

Krótki życiorys:

Laura Clery, lat 31, urodziła się w 1986 roku w Downers Grove w stanie Illinois w USA, a swoje urodziny obchodziła 22 lipca. Chociaż Laura osiągnęła szczyt sukcesu i zachowuje swoje życie zawodowe jako otwartą księgę, nie ujawniła szczegółów dotyczących swojej rodziny źródłom wiki.

Aktorka „Me Trying To Flirt” to cudowna dama o zadbanym ciele, średniego wzrostu, należąca do rasy białej.

Zalecane