blog

Laura Coates Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Laura Coates, znana jako analityk prawny, zapewnia kluczowe usługi i pomoc warstwom i zespołom prawnym grupy CNN. Jej wpływowy głos również zyskał uznanie, ponieważ prowadzi na kanale SiriusXM Insight and Urbanview. Laura, która początkowo pracowała jako prokurator, dokonała również wielu przestępstw kryminalnych, takich jak handel narkotykami, przemoc domowa i napaść na tle seksualnym.

 Laura Coates Wiki: Wiek, żonaty, mąż, rodzina, wynagrodzenie, wartość netto

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Rozwiedziony
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Pochodzenie etniczne
 • Media społecznościowe
 • Dzieci dzieci
 • Edukacja

Laura Coates, znana jako analityk prawny, zapewnia kluczowe usługi i pomoc warstwom i zespołom prawnym grupy CNN. Jej wpływowy głos również zyskał uznanie, ponieważ prowadzi na kanale SiriusXM Insight and Urbanview. Laura, która początkowo pracowała jako prokurator, dokonała również wielu przestępstw kryminalnych, takich jak handel narkotykami, przemoc domowa i napaść na tle seksualnym.

W jaki sposób Laura Coates gromadzi wartość netto?

Laura Coates zgromadziła swoją wartość netto, pracując jako analityk prawny w CNN. Analityk prawny w CNN zarabia średnio 82 193 USD. Ich wynagrodzenie również waha się od 80 000 USD do 84 000 USD, a najwyższe zarobki przekraczają 85 994 USD. Kiedy Laura pracuje nad CNN, prawdopodobnie dobiera kwoty między tymi liczbami.

Laura zwiększyła również swoją wartość netto dzięki swojej pracy jako gospodarz na kanale UrbanView SiriusXM. Gospodarz w Sirius XM Radio, Inc zarabia średnio 55 164 USD. Ich zarobki wahają się od 41 000 USD do 65 000 USD, a najwyższe zarobki przekraczają 79 512 USD. Laura, która pracuje również jako gospodarz codziennych talk-show, prawdopodobnie otrzymuje lukratywne wynagrodzenie od SiriusXM.

W swojej karierze zawodowej Laura pracowała jako adwokat w Stany Zjednoczone Departament Sprawiedliwości Wydział ds. Praw Obywatelskich podczas administracji amerykańskiego prezydenta Busha i Obamy. Pracowała również jako asystentka w Biurze Prokuratora Stanów Zjednoczonych Dystryktu Columbia. W maju 2016 roku Laura dołączyła do CNN i pracowała jako analityk prawny. Jest także gospodarzem codziennego talk-show o tej samej nazwie, Pokaz Laury Coates na kanale UrbanView SiriusXM od 2017 roku.

Przeczytaj też : CNN Laurie Segall Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Chłopak, Bio, Wynagrodzenie

Laura ma doświadczenie w różnych dziedzinach jako prawnik, gospodarz, komentator i autor. W 2016 roku napisała książkę pod tytułem Masz prawo: konstytucyjny przewodnik po policji . Oprócz tego, że jest analitykiem prawnym CNN, pracuje w Sirius XM i pracuje jako adiunkt w George Washington University School of Law.

Kim jest mąż Laury?

Była adwokat, Laura, jest mężatką, która ma dwoje dzieci. Jej syn urodził się w 2013 roku, a córka urodziła się w 2014 roku. Czteroosobowa rodzina utrzymuje zdrowy związek. Często widuje się ją mówiącą o swoim mężu i swoich dzieciach w mediach społecznościowych.

W dniu 19 czerwca 2017 r. Laura opublikowała zdjęcie swojego męża na Instagramie, który był obok ich dwójki dzieci. Jej syn, który ma 6 lat, niósł wiadro, a jej 5-letnia córka niosła torbę. Oboje jej dzieci trzymały ojca za rękę, spacerując po ulicy.

Mąż Laury wraz z dwójką dzieci (zdjęcie: Instagram)

W marcu 2018 roku przywiozła swoje dzieci do studia Camp SiriusXM. Jej dzieci również rozmawiały w radiu wraz z matką. Talk show Laury z jej dziećmi nadawany przez radio satelitarne Sirius XM, a publiczność uwielbiała ich słuchać. Na swoim Instagramie udostępniła również zdjęcie swoich dwóch uroczych klejnotów, które były w studio 22 marca 2018 roku.

Syn i córka Laury na zdjęciu, które udostępniła 22 marca 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Chociaż utrzymuje aktywną więź z rodziną, nie ujawniła jeszcze imion swoich dzieci. Co więcej, Laura nadal nie wymieniła imienia swojego tajemniczego męża i nie udostępniła jeszcze zdjęcia twarzy męża. Podczas gdy wiele stron podaje nazwisko męża analityka CNN jako „mąż Dale Gordon”, nie ma wystarczających dowodów, aby udowodnić, że Dale Gordon był jej mężem.

W maju 2018 roku Laura i jej tajemniczy mąż wzięli udział w koncercie amerykańskiego zespołu rockowego Bon Jovi. Czteroosobowa rodzina rozkoszuje się chwilą pobytu w Waszyngtonie.

Nie chcesz przegapić : Sandra Gonzalez CNN, Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina

Laura jako pracująca matka

Analityk prawny CNN jest pracującą matką i często przyprowadza swoje dzieci do studia Sirus XM. W swoje urodziny, 11 lipca 2018 r., przyprowadziła swoje dzieci do studia, a urodzinowa pani świętowała swój wielki dzień z dziećmi i kolegami w studio.

Zalecane