blog

Laura Jarrett Wiki: CNN, wiek, mąż, rodzice, wynagrodzenie, wartość netto

Dziennikarka CNN Laura Jarrett błyszczy w swojej karierze dziennikarskiej i nie znajduje się w przytłaczającym cieniu swojej matki. Jej ślub z ukochaną z college'u stał się gorącą historią, gdy w ceremonii uczestniczył były prezydent Barack Obama. Laura jest najbardziej znana jako córka Valerie Jarrett, która była starszym doradcą w administracji Obamy. Jest uznawana za reporterkę w CNN i zajmuje się raportami Departamentu Sprawiedliwości USA.

  Laura Jarrett Wiki: CNN, wiek, mąż, rodzice, wynagrodzenie, wartość netto

Laura jest najbardziej znana jako córka Valerie Jarrett, która była starszym doradcą w administracji Obamy. Jest uznawana za reporterkę w CNN i zajmuje się raportami Departamentu Sprawiedliwości USA.

Laura żonaty chłopak z college'u; Były prezydent uczestniczy w ich ślubie!

Laura poślubiła ukochaną studentkę, Tony Balkissoon, prawnika, w Windy City w 2012 roku podczas ceremonii w Chicago.

Dwustu osiemdziesięciu gości było świadkami ich ślubów w Chicago. Były prezydent USA Barack Obama był jednym z głośnych gości, którzy wzięli udział w weselu. Obama wraz z żoną Michelle Obamą i córkami Sasza Obama i Malia, uczestniczyły w małżeństwie.

Po kilku dniach od ogłoszenia ciąży, Laura powitała swoje pierwsze dziecko, Jamesa Anthony'ego Balkissoon, 16 lipca 2019 r. James ważył 7 funtów, 7 uncji podczas porodu. Laura nie przegapiła udostępnienia swojego najszczęśliwszego momentu na Instagramie, gdzie opublikowała swoje zdjęcie wraz z mężem Tonym i nowo narodzonym synem. Wspomniała również, że narodziny pierwszych dzieci przyniosły im szczęście.

Od tej chwili Laura Jarrett z mężem nie może się doczekać opieki nad chłopcem i utrzymania bliskiej więzi rodzinnej. Ptaki miłości, które po raz pierwszy spotkały się na Harvard Law College, są teraz w ciągu siedmiu lat życia małżeńskiego. Również narodziny pierwszego dziecka dodały smaków szczęścia w ich życiu.

Jak Laura przywołuje wartość netto?

Laura pozyskuje znaczną część majątku z pracy reporterki CNN. Według GlassDoor szacunkowa pensja CNN Reporter wynosi od 47 000 GBP do 51 000 GBP. Dołączyła do CNN we wrześniu 2016 r., gdzie rozpoczęła pracę jako reporterka w biurze w Waszyngtonie. Jak podaje heavy.com, została zatrudniona w CNN, by relacjonować raporty Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych.

Przed dołączeniem do CNN Laura pracowała jako prawnik procesowy w Chicago. Służyła nawet jako referent sądowy dla Honorowej Rebeki Pallmeyer w Północnym Dystrykcie Illinois oraz Honorowej Ann C. Williams w Siódmym Okręgowym Sądzie Apelacyjnym.

Zobacz więcej: Randi Kaye Wiki, żonaty, mąż, rozwód, wynagrodzenie i wartość netto

Rodzina Laury Jarrett; Rodzice rozstają się!

Laura jest jedyną córką Valerie Jarrett i Williama Jarretta, lekarza i syna Chicago Sun-Times publicysta Vernon Jarrett. Jej rodzice, którzy byli przyjaciółmi z dzieciństwa, pobrali się w 1983 r. W wieku trzech lat była świadkiem separacji rodziców w 1987 r. Jednak rozwód został sfinalizowany rok później, w 1988 r.

Laura uwielbia swoją matkę i często obnosi się ze swoim zdjęciem w mediach społecznościowych. 14 listopada 2017 roku obchodziła urodziny swojej mamy, składając jej życzenia i mówiąc, że ma szczęście, że jest najdroższą mamą.

Powiązane z reporterem CNN: Sandra Gonzalez CNN, Wiki, Wiek, Żonaty, Mąż, Dzieci, Rodzina

Krótki życiorys

Urodzona w 1985 roku Laura Jarrett zdmuchuje urodzinową świeczkę co roku 29 października. Posiada obywatelstwo amerykańskie i należy do mieszanego pochodzenia etnicznego jako matka pochodzenia europejskiego i afroamerykańskiego.

Laura ukończyła szkołę średnią na University of Chicago Laboratory Schools. Następnie wstąpiła do college'u na Harvard Law School, gdzie studiowała prawo i ukończyła studia w 2010 roku, zgodnie z wiki. Laura jest o kilka cali niższa niż jej matka, Valerie.

Zalecane