blog

Laura Kuenssberg Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, W Ciąży, Dziecko

Laura Kuenssburg jest znaną dziennikarką, która od niedawna jest redaktorem politycznym BBC News. Wcześniej pracowała również w sektorze Radia, a także pełniła obowiązki reportera, redaktora prasowego i korespondenta BBC News i innych sieci. Karierę rozpoczęła od pracy w lokalnym radiu i telewizji kablowej, zanim dołączyła do BBC North East Cumbria w 2000 roku.

 Laura Kuenssberg Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, W Ciąży, Dziecko

Jej kariera:

Karierę rozpoczęła od pracy w lokalnym radiu i telewizji kablowej, zanim dołączyła do BBC North East Cumbria w 2000 roku. Po krótkim okresie pracy dla Channel 4 przeniosła się do wiadomości BBC. Jako główna korespondentka polityczna BBC relacjonowała BBC One, BBC News i Daily Politics. Objęła stanowisko redaktora biznesowego w ITV 11 września, ale wróciła do BBC 12 listopada 2013 r. jako główny korespondent i prezenter „Newsnight”. W lipcu 2015 r. BBC zatwierdziła ją na stanowisko redaktora politycznego i została pierwszą kobietą, która objęła stanowisko w BBC.

Czy jest mężatką czy randkuje?

Utalentowana, mądra, urocza i piękna Laura ma wszystkie osobowości idealnego partnera. Może dlatego nie ma obecnie chłopaka ani ostatnio z nikim się nie spotykała. To dlatego, że jest już mężatką. Jest żoną kochającego męża Jamesa Kelly'ego. Jej mąż jest konsultantem ds. zarządzania, który studiował w Edinburgu, a także uczęszczał na Harvard. Teraz możemy już tylko czekać na dobrą nowinę, że jest w ciąży i powita dziecko.

Jaka jest jej wartość netto i wynagrodzenie?

Będąc tak cenioną dziennikarką, Laura musi zarabiać fortunę ze swojej pracy. Mimo że jej wartość netto musi sumować się do dużej kwoty, dokładne oszacowanie jej wartości netto jest nadal sprawdzane. Ujawniono nawet jej dokładną pensję. Zarabia oszałamiającą roczną pensję w wysokości 200 000 funtów. Jeśli uważasz, że nie jest to imponujące, to ludzie mogą nie wiedzieć, że jej program ma w ostatnich latach średnio tylko 600 000 widzów. Doprowadziło to również do kontrowersji w 2014 roku, kiedy jej pensja została ujawniona mediom. Mają nawet wspaniały dom we wschodnim Londynie, na który mogą sobie pozwolić dzięki jej wartości netto.

Jej krótka biografia:

Laura Juliet Kuenssberg urodziła się w 1976 roku we Włoszech, ale według jej wiki jest etnicznie Brytyjczykiem. Jest córką szkockiego biznesmena Nicka Kuenssberga i matki Sally Kuenssberg. Uczęszczała na Uniwersytet w Edynburgu, gdzie studiowała dziennikarstwo i ukończyła kurs dziennikarstwa na Uniwersytecie Georgetown w Waszyngtonie.

Zalecane