blog

Laura Tobin Wiki, Ślub, Mąż, W Ciąży, Dziecko, Rodzice, Wzrost

Kiedy w życiu wydarzy się coś pięknego, nie możemy zachować informacji dla siebie i znaleźć taki czy inny sposób, aby podzielić się tym szczęściem z innymi. Podobnie osobowość telewizyjna, Laura Tobin, nie mogła zatrzymać dla siebie dobrej nowiny o ciąży i ujawnionej w programie na żywo na początku tego roku. Laura Tobin jest angielską meteorolożką, która obecnie pracuje dla ITV Breakfast.

 Laura Tobin Wiki, Ślub, Mąż, W Ciąży, Dziecko, Rodzice, Wzrost
 • Edukacja
 • Kiedy w życiu wydarzy się coś pięknego, nie możemy zachować informacji dla siebie i znaleźć taki czy inny sposób, aby podzielić się tym szczęściem z innymi. Podobnie osobowość telewizyjna, Laura Tobin, nie mogła zatrzymać dla siebie dobrej nowiny o ciąży i ujawnionej w programie na żywo na początku tego roku. Laura Tobin jest angielską meteorolożką, która obecnie pracuje dla ITV Breakfast.

  Kariera i postęp

  Laura Tobin dołączyła do Met Office w 2003 roku po ukończeniu studiów. W 2004 roku rozpoczęła współpracę z Cardiff Weather Centre i zdobyła doświadczenie w BBC Radio Wales. W 2005 roku przeniosła się do RAF Brize Norton i dostarczała raporty meteorologiczne dla załóg transportowych Royal Air Force i British Forces Broadcasting Service.

  Nie przegap: Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

  Oprócz tego dziennikarz dołączył do BBC Weather Center w 2007 roku i zaczął regularnie pojawiać się na kanale BBC, BBC Radio 5 Live, BBC World News i „BBC News at One”. Wystąpiła jako uczestniczki w programach „The Chase: Celebrity Special”, „Drive” i „Bezsensowne gwiazdy”. Laura jest rekordzistą Guinnessa w składaniu i napełnianiu jedenastu naleśników w sześćdziesiąt sekund.

  Ile jest warte netto Laury?

  35-letnia meteorolog Laura Tobin zainwestowała ponad dekadę w sektor dziennikarski. Tobin opisał pogodę dla niektórych uznanych sieci, takich jak „Met Office”, „ITV” i „BBC News”. Chociaż nie ujawniła w jasnych liczbach, podejrzewamy, że Laura ma znaczną pensję, która przyczynia się do jej wartości netto, która może wynosić tysiące dolarów.

  Spodziewając się małego z mężem

  Laura Tobin jest od siedmiu lat szczęśliwą żoną Deana Browna. Dziennikarka i jej mąż zawiązali ślub na ślubie w gronie bliskich rodzin i przyjaciół 13 sierpnia 2010 roku.

  Przeczytaj także: Sophie Okonedo żonaty, mąż, partner, córka, wartość netto

  Urocza para, która po raz pierwszy spotkała się podczas studiów na uniwersytecie, umawiała się ze sobą przez długi czas i zaręczyła się w lutym 2010 roku.

  Musisz to zobaczyć: Paige Wyatt Wiki: Chłopak, Zaręczyny, Wartość netto, Teraz

  W 2018 roku Laura i Dean są obdarowani błogimi chwilami i nieskończonym szczęściem, gdy Laura urodziła niedojrzałą córeczkę Tot Charlotte Blossoms. Charlotte ważyła zaledwie 2 funty, kiedy się urodziła. Para była zszokowana, gdy dziecko urodziło się, zanim planowali. Laura opublikowała na swoim Twitterze podpis, który z dumą ogłasza, że ​​jest mamusią. Moja piękna córeczka przybyła tego lata.

  Laura i jej dziecko w Good Morning Britain Studio w lutym 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

  Zdradziła również, że jej mąż, Dean Brown, oświadczył się jej w Niemczech, Charlottenburg, dlatego zachowała imię swojego dziecka Charlotte. Wzięła także Charlotte w studiu Good Morning Britain.

  Laura i jej mąż są w związku od ponad półtorej dekady. Była w szpitalu przez trzy miesiące i została złapana na zapalenie oskrzelików, zanim urodziła córeczkę Charlotte Blossoms. Obecnie zarówno matka, jak i dziecko cieszą się dobrym zdrowiem i są razem z rodziną.

  Krótki życiorys

  Według niektórych źródeł wiki, Laura Elizabeth Tobin urodziła się 10 października 1981 r. w Northampton w Anglii, mając wspierających rodziców. Studiowała w Duston Upper School, zdobywając maturę z fizyki, matematyki i sztuki, a później studiowała meteorologię i fizykę na Uniwersytecie w Reading.

  Laura należy do rasy białej i ma imponujący wzrost, który pasuje do jej osobowości.

  Zalecane