blog

Laura Vandervoort Wiki, żonaty, mąż, wartość netto

Kanadyjska aktorka nie miała problemów z wchodzeniem w związki. Ale wydawało się, że ten związek nigdy nie posunął się o krok do przodu, mimo że miała na to ochotę. Było kilka przypadków, w których Dianne prawie wyszła za mąż i miała męża.

 Laura Vandervoort Wiki, żonaty, mąż, wartość netto

Było kilka przypadków, w których Dianne prawie wyszła za mąż i miała męża.

Chcesz się uczyć: Cara Santa Maria Wiki, Żonaty, Chłopak, Randki, Wzrost, Wartość netto

Po raz pierwszy zaręczyła się ze swoim partnerem, Coreyem Sevierem w sierpniu 2010 roku. Poznała swojego ówczesnego narzeczonego w trzecim sezonie Natychmiastowa Gwiazda i zaczęli spotykać się na jakiś czas, zanim się zaręczyli. Niestety ich zaręczyny nie mogły zakończyć się małżeństwem.

A później Ugryziony gwiazda weszła w romans z Młode Hollywood gospodarz Oliver Trevena. Duet aktorów zaczął spotykać się w połowie 2013 roku i zaręczył się w sylwestra 2013 roku. Jej przyszły mąż Oliver oświadczył się jej podczas wakacji w zamku w Anglii.

Wysoce rekomendowane: Daniel Sahyounie Wiki, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Randki, Rodzina, Fakty

Laura Dianne Vandervoort świętuje walentynki ze swoim chłopakiem Shawnem Pillerem w lutym 2019 r. (Zdjęcie: Instagram)

Ich zerwanie zostało potwierdzone, gdy jej były chłopak opublikował zdjęcie ze swoim Nowa dziewczyna na Instagramie, która nazywa się Amanda Molloy.

Tak więc od teraz kanadyjska piękność Dianne jest ciesząc jej samotność.

Kariera i wartość netto

Kandyjska aktorka Laura zadebiutowała w amerykańskim serialu horrorowym Gęsia skórka w 1997 roku. Od tego czasu wystąpiła w wielu serialach telewizyjnych, m.in Czy boisz się ciemności w 2000 roku. Kanadyjska aktorka ma również na swoim koncie występy w Instant Star, Supergirl, CSI : Nowy Jork , Tajemnice Frankiego Drake'a, Opowieść podręcznej, i wiele więcej.

Podobnie zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Troubled Waters w 2006 roku. Niektóre z jej osiągnięć filmowych obejmują The Lookout, The Entitled, Jigsaw, Rabid i kilka innych.

Oprócz tego była częścią kilku filmów telewizyjnych, takich jak Alley Cats Strike, Falcon Beach, Riverworld, Broken Trust itp.

Zobacz: Elvira Lind Wiki, urodziny, wartość netto, syn, mąż

Jeśli chodzi o jej wartość netto, szacuje się, że zgromadziła około 4 milionów dolarów. Dodając do tego, zdobyła również fortunę jako ambasadorka World Vision w Kanadzie.

Krótki życiorys

Urodzona 22 września 1984 r. Laura Dianne Vandervoort wychowała się w Toronto, Ontario, Kanada. Jej ojciec jest Holendrem, a matka Kanadyjką.

Jest Kanadyjką ze względu na narodowość i należy do rasy białej. Ma wzrost 1,68 m (5' 6 cali). Studiowała psychologię i angielski na Uniwersytecie York.

Zgodnie z wiki ma siostrę o imieniu Sarah.

Zalecane