blog

Laura Wasser Wiki, żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto

Laura Wasser jest najczęściej wyszukiwanym nazwiskiem wśród celebrytów, którzy przeżywają trudny okres w związku i chcą bezpiecznego zakończenia. Odnoszący sukcesy prawnik z Los Angeles rozstrzygnął sprawę rozwodową kilku celebrytów, w tym Heidi Klum, Kim Kardashian, Ryana Reynoldsa, Christiny Aguilery, Britney Spears, Kate Walsh, Jimmy'ego Lovine'a, Johny'ego Knoxville'a i wielu innych.

 Laura Wasser Wiki, żonaty, mąż, rozwód, rodzina, wartość netto

Kariera i postęp:

Adwokat ds. rozwodów, Laura Wasser, jest założycielką internetowego serwisu rozwodowego „It's Over Easy”, który zastępuje stare praktyki rozwodowe przekonującym internetowym rozwiązaniem rozwodowym. Firma niedawno uruchomiła swoją stronę internetową w styczniu 2017 r. Laura pojawiła się jako konsultant prawny wraz ze swoim ojcem, Dennisem Wasserem, w filmie Kłamca kłamca.

Laura jest również autorką książki Nie musi tak być: Jak się rozwieść bez niszczenia rodziny lub bankructwa, która ukazała się w 2013 roku. z listy 100 najlepszych prawników California Daily Journal. W 2011 roku otrzymała także nagrodę Brady Centre Advocate i Century City Chamber of Commerce Women of Achievement.

Ile jest warta Laury?

Laura Wasser podobno posiada ogromną wartość netto w milionach. Prawnik obciąża klientów kwotą 850 dolarów za godzinę i pobiera opłatę w wysokości 25 000 dolarów. Laura Wasser reprezentuje głównie przypadek celebrytów, których majątek netto przekracza 10 milionów dolarów, co również pomaga zwiększyć jej wartość. Wartość netto Laury z pewnością powiększy się w nadchodzących dniach, ponieważ stale pracuje w tym biznesie.

Życie osobiste: żonaty, mąż i dzieci!

Cóż, może dziwić, że serdeczna pani, która sama ma tak głęboką wiedzę na temat małżeństwa i rozwodu, nie zdołała utrzymać małżeństwa. Pierwsza sprawa, którą rozwiązała prawniczka, była jej własną, co również zainspirowało ją do zostania adwokatem rozwodowym. Laura wyszła za mąż za mężczyznę w 1993 roku, ale nigdy nie ujawniła innych informacji na temat byłego męża.

W tej chwili Laura wypełnia swoje obowiązki rodzicielskie, wychowując dwóch uroczych synów, Luke'a i Jacka, urodzonych z jej dwóch byłych chłopaków, których nie poślubiła. Trzyosobowa rodzina, Laura i jej dzieci, mieszka obecnie w Los Angeles. Prawnik często ma wątpliwości, czy jest lesbijką, ponieważ nie spotyka się z nikim przez długi czas, ale jej przeszły związek obala to podejrzenie.

Krótki życiorys:

Laura Allison Wasser urodziła się 23 maja 1968 roku w Los Angeles. Otrzymała wykształcenie w Beverly Hills High School w 1986 roku i The American School w Szwajcarii. Adwokat uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie retoryki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i uzyskał tytuł prawniczy w Loyola Law School w 1994 roku.

Zalecane