blog

Laura Whitmore Wiki, Żonaty, Mąż lub Partner, Chłopak, Rodzice

Irlandzka osobowość telewizyjna, Laura Whitmore, zyskała sławę dzięki karierze modelki w Anglii, a także pracowała dla MTV Europe i RTE. Jest znaną osobą humanitarną, a niebiański gospodarz pracował również jako rzeczniczka charytatywnej kampanii odzieżowej „Ponieważ jestem dziewczyną”.

  Laura Whitmore Wiki, Żonaty, Mąż lub Partner, Chłopak, Rodzice

Jest znaną humanitarną, a niebiański gospodarz pracował jako rzeczniczka „ Ponieważ jestem dziewczyną charytatywna kampania odzieżowa.

Ile jest warte netto Laury?

Prezenterka telewizyjna Laura zebrała majątek w wysokości 15 milionów dolarów. Podobno zarabia więcej dzięki reklamom i występom w firmach, niż zarabia na pracy w telewizji.

Według AOL zapłaciła 19 tysięcy dolarów, aby polecieć do Madrytu i nauczyć Rafaela Nadala, jak tańczyć dżokeja i miksować koktajle w ramach kampanii Bacardi.

Whitmore zarobił 75 tysięcy dolarów jako twarz kremu nawilżającego Ponds, a ponad 100 tysięcy dolarów za zrobienie sobie przystawki z tabliczką czekolady Galaxy. Uważa się, że przez cały tydzień swoich 31 urodzin zarobiła 500 tysięcy dolarów, pojawiając się na pokazie klubów.

Czytać o: Man vs Food's Host Casey Webb Wiki: Wiek, żona, rodzina

W kwietniu 2008 roku MTV Channel Europe wypuścił kampanię Wybierz mnie MTV, gdzie walczyła z innymi konkurentami, aby zostać twarzą MTV News w MTV Europe.

Od 2008 i 2016 roku Laura prezentowała biuletyny informacyjne dla MTV w Irlandii, Anglii oraz paneuropejskich sieci MTV. W latach 2012 wystąpiła w serialu Miriam O'Callaghan ' Sobotnia noc ' z Miriam po zdobyciu pochodni Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012.

10 sierpnia 2016 r. Laura zadeklarowała udział w czternastu pokazach Tańca Strictly Come, które rozpoczną się we wrześniu 2016 r., a ta dama nawiązała współpracę z włoskim tancerzem Giovannim.

Narrator randkowy Love Island; Próbowałem trzymać chłopaka pod radarem!

Laura i jej komediant, Iain Stirling, przez rok utrzymywali swój związek w osnowie. Ale teraz Laura ujawniła swój romans z komikiem, który stał się narratorem Love Island.

Ich więź pojawiła się 7 lipca 2018 r., Kiedy Iain opublikował zdjęcie ze swoją dziewczyną i wspomniał, że świętują razem rok.

Nie przegap prezentera: Prezenter ITV Stephen Mulhern Żonaty, żona lub partner, dziewczyna, randki, wesoły, Net Worth

Laura ze swoim chłopakiem, Iain w Wimbledon 7 lipca 2018 (zdjęcie: Instagram Iaina)

Tego samego dnia para została zauważona podczas szóstego dnia Wimbledonu i podzieliła się namiętnym pocałunkiem.

Po tym, jak zdjęcia pojawiły się na Instagramie, Laura w wywiadzie dla Independent.ie w lipcu 2018 r.; ujawniła, że ​​starała się utrzymać związek ze swoim chłopakiem poza dramatem medialnym. Powiedziała nawet, że spotykają się od lata 2017 roku.

Następnie dodała, że ​​przekradła się do Hiszpanii na planie reality show, aby poznać swojego wymarzonego mężczyznę. Ujawniła również,

„Byliśmy razem przez cztery lub pięć miesięcy, zanim umieściliśmy cokolwiek w naszych mediach społecznościowych”.

Chociaż blond bomba spotyka się ze swoim partnerem od roku, jeszcze nie wyszła za mąż.

Piękna prezenterka telewizyjna była zaangażowana w wiele romansów w przeszłości, ale nigdy nie dzieliła związku mąż-żona z żadnym z jej kochanków.

Runda do jej wielu związków randkowych

Laura pojawiła się w centrum uwagi w 2010 roku, kiedy podobno umawiała się z brytyjskim modelem, Davidem Gandym. Para zepsuła się po krótkiej parze, ale ponownie widziano ją przytulającą się w marcu 2013 r.

Widziano ich przytulających się po jej niesławnym rozstaniu z frontmanem The Coronas, Dannym O'Reilly w 2012 roku. Nawet po jej rozstaniu z Dannym pozostali przyjaciółmi i często byli widywani razem.

Nie zapomnij o modelu: Hailey Baldwin Bio, chłopak, rodzice; Szczegóły, które należy wiedzieć o amerykańskim modelu

Jednak nigdy nie wznowiła swojego romansu z Davidem i miała skandaliczny romans z piosenkarzem Milesem Kane'em. Podobno zauważono ich ramię w ramię w Londynie w noc randkową. Jednak duet nigdy nie miał poważnego związku.

Po jej związku z Milesem przeniosła się do frontmana Sunset Sons, Rory'ego Williamsa. Były płomienie podobno datowały się na około osiem miesięcy w 2015 roku. Ich związek zakończył się w 2016 roku.

Miała również rzekomy romans z gwiazdą Games of Thrones Richardem Maddenem w połowie 2016 roku, ale zakończyła sprawy bez poważnego rozwoju.

Krótki życiorys

33-letnia prezenterka telewizyjna, Laura Whitmore, urodziła się w Bray w Irlandii 4 maja 1985 r. w rodzinie irlandzkich rodziców i dorastała ze swoimi dwoma przyrodnimi braćmi.

Posiada obywatelstwo amerykańskie, ale jest pochodzenia kaukaskiego i irlandzkiego. Wzrost Whitmore wynosi ponad 5 stóp i 6 cali, a także ma smukłą i atrakcyjną sylwetkę. Laura ma również uwodzicielskie wymiary ciała 34-25-34 cale z pięknymi i uroczymi twarzami.

Laura wykształciła się na Uniwersytecie w Dublinie, gdzie ukończyła studia dziennikarskie.

Zalecane