blog

Laurel Coppock Wiki, wiek, urodziny, mąż, dzieci, wartość netto, bio

Czasami nawet prosta rola w filmie lub reklamie może pomóc osobie odnieść sukces z dnia na dzień. Laurel Coppock również opowiada podobną historię, gdy doświadczyła, jak jej sława osiągnęła najwyższy poziom po pojawieniu się jako zabawny i aspirujący pracownik, Jan w reklamie Toyoty. Nie jest znana jako jej występ w reklamie, ale była także częścią kilku seriali, w tym „Ogranicz swój entuzjazm”.

  Laurel Coppock Wiki, wiek, urodziny, mąż, dzieci, wartość netto, bio

Nie jest znana jako jej występ w reklamie, ale była także częścią kilku seriali, w tym „Ogranicz swój entuzjazm” i „Współczesna rodzina”.

Ile jest wart netto Laurel?

Laurel Coppock czerpie swoją wartość netto ze swojej kariery aktorskiej. Dodawała również bogactwa, występując w różnych reklamach i reklamach.

Zobacz też: Fat Boy SSE Wiki-Bio, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, wartość netto

Laurel Coppock zadebiutowała jako aktorka w małej roli w filmie, Łańcuch pokarmowy w 2008 roku. Zagrała też niewielką rolę w ulubionym filmie, Szalona, ​​głupia miłość w którym wystąpili Ryan Gosling i Steve Carell.

Następnie Coppock zajęła się swoją karierą w mniejszych projektach, które wskazywały na istotne kwestie w fabule. Ona również zgromadziła swoje bogactwo dzięki pojawieniu się w serialach, takich jak Arrested Development, Hot in Cleveland, Modern Family and Arrested Development. S pojawił się także w popularnym serialu telewizyjnym Tajemnice Mike'a Tysona (2016-2017).

Aktorka nie była w stanie wpłynąć na dużą publiczność swoim aktorstwem. Według hollywoodreporter.com prawdopodobnie zarobi do 300 000 USD na filmach na dużym ekranie. Oprócz filmu należy do wybitnych członków teatru i szkoły, Ziemianie w Los Angeles, która zwiększa przychody na jej koncie.

Powiązany link : Ella Craig Wiki: Fakty, które musisz wiedzieć Córka aktorki Daniela Craiga

A co z jej małżeństwem i dziećmi?

Laurel Coppock jest żoną Bobby'ego Morta. Jest amerykańską pisarką i producentką znaną z pracy nad Loudermilk, Raport z okładki oraz Krąg bólu. Wyszkolony jako komik skeczy w Chicago, jest członkiem-założycielem trio komediowego Maximum Party Zone.

Pomimo tego, że jest żoną gwiazdy celebrytów, nie mówi wprost o ich związku ani nie uczestniczy razem w wydarzeniach na czerwonym dywanie. Zamiast tego wydaje się, że Coppack cieszy się swoją przestrzenią zawodową i chce samodzielnie rozwijać karierę.

Laurel Coppock i Bobby Mort na premierach AT&T Audience Network 10 października 2017 r. (zdjęcie: zimbio.com)

Jeśli chodzi o dzieci, Coppack i mąż Mort mają syna. Jednak zachowuje tożsamość syna bardzo dyskretnie. Zgodnie z raportem thenewswheel.com, Lauren nazwała swojego syna Sienna. Ale dokładne szczegóły dotyczące dziecka są nadal pod radarem.

Laurel, który jest uznana za Toyotę Jan z Toyota's Commercial ugotowała plotkę o swojej ciąży w maju 2014 roku po tym, jak została złapana w guzek niemowlęcy.

Ale scena jej dziecięcego guza była prawdziwa, co widzowie widzieli w reklamach Toyoty. Laurel miała na sobie zwiewną sukienkę, aby zakryć swój dziecięcy guzek w reklamach; nie mogła jednak ukryć rzeczywistości przed oczami opinii publicznej.

Niemniej jednak plotki szybko zniknęły, gdy Laurel nie odpowiedziała na plotki.

W 2019 roku Laurel nie potwierdziła oficjalnie swojego możliwego dziecka.

Czytaj więcej o: James Roday Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, Wartość netto

Krótkie życiorys i rodzina Laurel

Laurel Coppock, lat 48, obchodzi swoje urodziny 22 sierpnia 1970 roku. Jak podaje źródło wiki, urodziła się jej matce Susan Coppock, która była aktorką i tancerką na Broadwayu w 1970 roku. Ma dwoje rodzeństwa, Selenę, komiczkę. oraz pisarka i Emily, marszand i rzeczoznawca. Ma znak zodiaku Lwa.

Coppock ukończyła studia w Colby College w Maine. Podobnie otrzymała kursy aktorskie w Square Acting Conservatory w Nowym Jorku. Studiowała również i występowała w Second City i Improv Olympic w Chicago. Coppack należy do rasy białej i ma imponującą wysokość 1,68 m (5' 6 cali) z długimi nogami.

Zalecane