blog

Lauren Bushnell Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Zaręczyny, Rozstanie, Wiadomości

Podczas każdego lotu widzisz i zauważasz, że stewardesy uczą Cię za każdym razem tego samego, a także rzeczy, które już znasz i które Cię nudzą. Lauren Bushnell była jedną z nich, ale to się zmieniło po tym, jak pojawiła się w serialu reality „Kawaler”. Zwróciła uwagę opinii publicznej po tym, jak przyjęła propozycję jednej z gwiazd serialu Ben Higgins. Pracuje z Alaska Airlines, poza tym, że jest osobowością telewizyjną.

 Lauren Bushnell Wiki, Wiek, Chłopak, Randki, Zaręczyny, Rozstanie, Wiadomości Ashley James Wiki, Net Worth, Chłopak, Rodzina

Prowadzi całe show, ponieważ stała się ulubieńcem gwiazdy i na koniec zdobyła od niego różę. Obecnie prowadzi stronę, która zawiera porady i wskazówki dotyczące stylu życia, podróży i urody.

Wartość netto Lauren

Lauren została gwiazdą po tym, jak pojawiła się jako uczestniczka popularnego programu. Otrzymała ogromną sumę pieniędzy za swoją pracę, która sumuje się do jej wartości netto. Lauren jest również stewardessą dla Alaskańskie linie lotnicze . Sława, którą zdobyła dzięki programowi, zgromadziła znaczną liczbę obserwujących, łącznie ponad 200 000 członków śledzących ją. Ma też ponad milion obserwujących na Instagramie.

Przeczytaj także: Richard Simmons Wiki, Gay, Net Worth, Now

Czy nadal jest razem z Benem?

Para opuściła ludzi oglądających program z podziwem i radością ze swojego związku. W końcu jej chłopak Ben zaproponował jej pierścionek z brylantem o szlifie 4,25 karata otoczony przez ponad 240 osób, które z wdziękiem zaakceptowała. Zaręczyli się wieczorem 14 marca 2016 r. po spotkaniu i byciu razem przez około rok. Powiedzieli, że są gotowi do małżeństwa, ale nie ustalili daty.

Niedługo po zaręczynach duet wydał oświadczenie, w którym wyraził swoją decyzję o rozstaniu i pójście na różne drogi. Przed przejściem przez to próbowali rozwiązać problemy, a Lauren nawet wprowadziła się do niego w jego domu w Denver. Poszli również do kościoła po poradę dotyczącą ich związku do pracy.

Po tych wszystkich trudach w końcu postanowili się rozstać i pozostali w dobrych stosunkach. Przyznali też, że nie byli idealną parą. Rozstanie przyniosło wiadomości w wielu głównych tabloidach i gazetach, za które musieli wyjaśniać i przepraszać ludzi.

Zaręczony z Chrisem

Licencjat gwiazda, Lauren Bushnell odeszła od tragedii, robiąc nowy krok w swoim życiu miłosnym. Ona i jej chłopak, Chris Lane, są gotowi wkrótce złożyć przysięgę ślubną.

Chris zaproponował miłość swojego życia na podwórku domu Lauren w Oregonie 18 czerwca 2019 roku. Opracowując zaręczyny, Chris wyjaśnił, że poprosił rodziców Lauren o różne miejsca w Portland, ale postanowił zaproponować ją podczas rodzinnego gotowania.

Ponadto stwierdził, że zadanie pytania w Dzień Ojca może nie być najlepszym pomysłem. Jednak tata Lauren powiedział, że może to uświetnić dzień jego ojca, a Chris zdecydował, że to dzień, w którym pojawi się z 3,5-karatowym diamentem o szlifie szmaragdowym o wartości 80 000 $.

Hype Williams Żona, wartość netto, rodzina

Krótkie biografie Lauren

Lauren Bushnell, obecnie w wieku 29, urodziła się 2nd February 1990. Urodziła się dla białych rodziców w Portland, Oregon, USA. Dorastała ze swoją siostrą Mollie i braćmi Brett i Bryant. Należy do rasy białej, ma obywatelstwo amerykańskie. Piękna i urocza stewardessa, która zmieniła osobowość w reality TV, ma niesamowity kształt ciała o absolutnych wymiarach, stojąc na wysokości 5 stóp i 7 cali.

Zalecane