blog

Lauren Freeman Wiki, Bio, Żonaty, Ślub, Mąż, W ciąży, Dziecko

Karierę lub zawód zaczynała w Teksasie, gdzie są jej rodzinne stany. Ale jej oficjalna kariera telewizyjna rozpoczęła się od stacji KXXV jako montażystka, kiedy studiowała w Waco.

 Lauren Freeman Wiki, Bio, Żonaty, Ślub, Mąż, W ciąży, Dziecko

Kobieta urodziła się w Teksasie, USA, 1 marca 1970 roku. Urodziła się dla rodziców, dorastała z rodzeństwem i przyjaciółmi w Teksasie w USA, więc posiada obywatelstwo amerykańskie. Pani ukończyła studia na Uniwersytecie w Waco na wydziale dziennikarstwa i komunikacji masowej.

Matka Piątki?

TAk! Lauren Freeman została teraz mamą pięciorga dzieci! Urodziła piąty pakiet radości 26 lipca 2019 roku, a w momencie narodzin jej synek Rivers Monaco ważył 8,5 funta i 20 cali. Chociaż powiedzieli, że ich dziecko urodzi się na początku sierpnia, powitali je tydzień wcześniej.

Lauren Freeman i jej mąż, Forrest S. Roth, spodziewali się piątego dziecka w maju 2019 r. Lauren ujawniła swoją ciążę na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie nr. Pięć na wybrzeżu, a także wspomniała, że ​​ona i jej chłopak są podekscytowani, mogąc ogłosić szczęśliwe wieści.

Zobacz: Grace Fulton Mąż, wartość netto, rodzice, pochodzenie etniczne

Żonaty, Randki, Mąż

Przez lata Lauren Freeman cieszyła się spokojnym życiem małżeńskim ze swoim mężem, Forrestem S. Rothem, który jest chirurgiem plastycznym. Gołąbki zaczęły spotykać się od 2006, a później związały węzły małżeńskie w 2008 w kościele w Teksasie.

W trakcie swojego wieloletniego małżeństwa para powitała czworo dzieci. Ich pierwszy syn, Rhodes, urodził się w 2009 roku po roku ich ślubu. Podobnie Lauren urodziła Harrisona w 2011 roku, trzecie dziecko w 2013 roku, a czwarte w 2016 roku.

Obecnie miłosny duet cieszy się swoim jedenastoletnim życiem małżeńskim ogromną miłością i wsparciem. Ponadto gołąbki często aktualizują swoje życie rodzinne w mediach społecznościowych za pomocą kilku zdjęć i postów, przedstawiając ich przyjemne środowisko rodzinne i styl życia.

Przeczytaj także: George Janko Wiki, wiek, dziewczyna, wartość netto

Kariera i wartość netto

Karierę lub zawód zaczynała w Teksasie, gdzie są jej rodzinne stany. Ale jej oficjalna kariera telewizyjna zaczęła się od stacji KXXV jako montażystka, kiedy studiowała w Waco. Pani w końcu przeniosła się do KWTX, aby zgłosić i KCEN, a także do WACO, aby zaprezentować poranny program. Później ta kobieta przeniosła się do Houston z Florydy, gdzie zaczęła służyć w siostrzanym kanale KPRC, WJXT-TV, a jej kariera zabrała ją również do Minneapolis, gdzie Freeman służył w WFTC-TV. I wreszcie, w 2006 roku, kobieta dołączyła do KPRC2 News jako prezenterka o godzinie 17:00 od poniedziałku do piątku.

Amerykańska osobowość medialna Lauren Freeman ma szacowaną wartość netto na około 3,8 miliona dolarów, a także otrzymuje ogromne wynagrodzenie dzięki swojej pracy i zawodowi w kanale telewizyjnym, a także dobrze prowadzi wiele programów i programów. Zarobiła te kwoty netto i wynagrodzenie dzięki swojej działalności i pracy w słynnej i dobrze opłacanej stacji telewizyjnej.

Nie przegap: Harry Mack Wiki, wiek, wartość netto, dziewczyna, rodzina

Bio, Wiek, Wiki

49-letnia niezwykła piękność KPRCH2 Lauren Freeman jest szczerze obdarzona gorącą i atrakcyjną sylwetką. Swoją uroczą twarzą i zgrabną sylwetką przykuła uwagę wszystkich. Kobieta podjęła się uwodzicielskiego ciała o wymiarach 33-25-35 cali, a także stoi przy wzroście 5 stóp 11 cali i ponad 59 kg wagi.

Zalecane