blog

Lauren Jiggets Wiki, Wiek, Mąż, Dzieci, Matka, WGN-TV, Wynagrodzenie

Utalentowanej reporterki nie da się wytłumaczyć tylko jej twórczością telewizyjną, ma własne, ustabilizowane życie rodzinne i cieszy się każdą chwilą z trzyosobową rodziną. Lauren Jiggets, profesjonalna reporterka WGN-TV, jest mężatką i ma syna Brendana. Laureatka nagrody Emmy, Lauren miała również udaną dziesięcioletnią karierę w NBC.

 Lauren Jiggets Wiki, Wiek, Mąż, Dzieci, Matka, WGN-TV, Wynagrodzenie

Kariera w WGN-TV:

Cudowne dziecko Uniwersytetu Harvarda z tytułem Bachelor of Arts rozpoczęła karierę zawodową w „Channel One News” jako prezenterka i reporterka. Po zdobyciu rocznego doświadczenia przeniosła się do telewizji WVVI-TV Sunbeam, a później jej błyskawiczny rozwój w tej dziedzinie doprowadził ją do pracy jako reporterka NBC 5 Chicago.

Po ponad dziesięciu latach pracy w NBC 5 Chicago, dołączyła do WGN-TV jako kotwica Morning News, która była jednym z ich głośnych rekrutów w niecałe dwa miesiące. WGN-TV ogłosiło w maju, że Morgan Kolkmeyer dołączył do zespołu, a przedstawienie Lauren jest tylko podsumowaniem kilku niesamowitych miesięcy WGN-TV.

Ile zarabia Lauren jako wynagrodzenie?

Doświadczony reporter i prezenter dołączył do WGN-TV od lipca 2017 r. i nie marnował czasu na osiedlenie się. Laureatka nagrody News and Documentary Emmy, którą otrzymała za wybitną regionalną historię wiadomości, ma prawo do sowitej pensji od nadawcy.

Chociaż jej pensja wciąż nie została ujawniona, wraz z mężem kupiła wystawną rezydencję w Lincoln Park za ogromną kwotę 3,65 miliona dolarów. Jej dom o powierzchni 6200 stóp kwadratowych jest dowodem na to, że jej zarobki są w milionach.

Jej pogodna trzyosobowa rodzina!

Wiele przykładów reporterów skupionych na karierze zawodowej i pozostawieniu życia osobistego na krawędzi. Ale nie Lauren, ona jest mężatką i matką syna o imieniu Brendan.

Lauren poznała swojego przyszłego męża podczas studiów na Harvardzie i od tamtej pory przyjaźni się. Chociaż nie jest jasne, kiedy zaczęli się spotykać, Lauren musiała poślubić Patricka po latach randek.

Lauren podzieliła się przysięgami z analitykiem badawczym Patrickiem Brianem Donovanem 8 ten Sierpień 2009. Według New York Times para miała piękny ślub w Village Presbyterian Church w Northbrook w stanie Illinois.

Teraz publikuje na Instagramie wiele uroczych zdjęć swojego dziecka. Reporter, który publikuje informacje o dzieciach na swoim koncie w mediach społecznościowych, nie ujawnił jeszcze swoich planów posiadania dzieci.

Krótkie życiorys i rodzina Lauren:

Pochodzący z Chicago Lauren urodził się w Chicago w stanie Illinois w Stanach Zjednoczonych jako ojciec Dana i matki Karen N. Jiggetts w dniu 12 ten Sierpień 1981, co oznacza, że ​​ma 36 lat. Jej wiki ujawnia, że ​​urodziła się jako jedna z dwójki rodzeństwa, ponieważ ma siostrę o imieniu Kristan Jiggetts. Lauren Jiggets była stosunkowo blisko ze swoimi dziadkami, Floydem i Hattie Jiggetsami. Amerykański reporter należy do mieszanego pochodzenia etnicznego i stoi na wysokim wzroście. Mając zdrową sylwetkę, utrzymuje ją poprzez ćwiczenia i dietę.

Zalecane