blog

Lauren Lapkus Żonaty, Mąż, Chłopak, Romans, Rodzina, Wartość netto, Bio

Walentynki to okazja w roku, którą ludzie albo kochają, albo nienawidzą. Makijaż, rozstania i zbyt wiele uczuć unosi się w powietrzu, podobnie jak w przypadku aktorki Lauren Lapkus, która tego samego dnia postanowiła rozstać się z mężem. Ale po rozstaniu, pani zdołała zwrócić na siebie uwagę w swoim romansie ze swoim nowym rzekomym chłopakiem.

 Lauren Lapkus Żonaty, Mąż, Chłopak, Romans, Rodzina, Wartość netto, Bio

Nieudane życie małżeńskie

Lauren wyszła za mąż za swojego byłego męża 3 maja 2014 r. Para rozstała się 14 lutego 2016 r., mając 85000 dolarów w gotówce na ugodę rozwodową. Podczas gdy wiele par obchodziło 14 lutego jako dzień miłości i przyjaźni, artystka zaczęła nagrywać swoje rozstanie, udostępniając zdjęcie na swoim Instagramie, na którym stwierdziła:

Szczęśliwych walentynek. Dzisiaj wydaje się, że to właściwy czas, aby opublikować, że Chris i ja postanowiliśmy się rozstać. To był ciężki czas, ale nadal jesteśmy przyjaciółmi i życzymy sobie nawzajem wszystkiego najlepszego”.

To było smutne potwierdzenie, ponieważ dzieliły ich zaledwie trzy miesiące od świętowania dwuletniej rocznicy ślubu.

Życie osobiste: romans z nowym mężczyzną na serio?

Wydaje się, że zaraz po rozwodzie Lauren znalazła miłość. Na początku tego roku, z okazji Walentynek, Laura podzieliła się zdjęciem z przystojnie wyglądającym mężczyzną, na którym nazwała go „Walentynkami/najlepszym przyjacielem”. Chociaż cały rzekomy romans ogranicza się tylko do jej serwisów społecznościowych, kobieta nie waha się podzielić się wieloma zdjęciami ze swoim nowym tajemniczym chłopakiem.

Życie rodzinne

Rodzice Lauren byli w połowie Litwinami, w połowie Grekami, więc ma mieszane pochodzenie etniczne. Chociaż Lauren uwielbia dzielić się kilkoma ich zdjęciami, wciąż brakuje im imienia, które ma profesjonalne tło.

Aktorka nie jest jedynym dzieckiem w rodzinie; ma starszego brata, który dzieli więź rodzeństwa, którego imię również jest ograniczone.

Jej krótki życiorys

32-letni komik urodził się 6 września 1985 roku w Evanston w Stanach Zjednoczonych zgodnie z wiki. Lauren ukończyła w 2008 roku Uniwersytet DePaul, uzyskując dyplom z języka angielskiego. Kobieta ma 5 stóp 8 cali (1,78 m) wzrostu i odpowiednią masę ciała.

Zalecane