blog

Lauren Magiera Wiki, wiek, zaręczyny, żonaty, mąż, rodzice, WGN-TV

Często słyszymy historie celebrytów, którzy bardzo angażują się w swoją karierę i nie potrafią utrzymać życia osobistego. Ale w przeciwieństwie do nich jest prezenterka sportowa Lauren Magiera, która swoją twórczością w kanałach sportowych zyskała duże uznanie, a jednocześnie prowadzi z mężem błogie życie. Magiera jest najbardziej znana z prezentowania i relacjonowania wydarzeń sportowych, zwłaszcza dla WGN-TV.

  Lauren Magiera Wiki, wiek, zaręczyny, żonaty, mąż, rodzice, WGN-TV

Kariera i postęp

Lauren Magiera rozpoczęła karierę jako komentator sportowy i współpracowała z kilkoma stacjami na arenie sportowej. W roku 2008 komentator dołączył do ABC Alaska KIMO/FOZ jako dyrektor sportowy stacji. Po dwóch latach reporterka dołączyła do NBC Alaska KTUU, aw 2012 roku wróciła na Środkowy Zachód, podpisując pracę jako dyrektor sportowy-producent-reporter w ABC Wausau WAOW-TV w Wisconsin.

Musisz to zobaczyć: Jack Avery Wiki, wiek, urodziny, wzrost, dziewczyna, randki, rodzice

Oprócz tego, komentator sportowy dołączył do WGN-TV z NFL Green Bay Packers i współprowadził cotygodniowy 30-minutowy program przedmeczowy z Packers Hall of Farmer, Larrym McCarrenem. Następnie reporterka i prezenterka sportowa dołączyła do zespołu WGN News w kwietniu 2016 r. jako pierwsza prezenterka sportowa stacji.

Ile jest warte wynagrodzenie i netto Lauren?

Lauren Magiera jest jedną z wybitnych prezenterek i prezenterek telewizyjnych, która gromadzi swoją wartość netto dzięki swojej karierze zawodowej w mediach i networkingu. Według PayScale średnia pensja prezentera telewizyjnego wynosi 47 092 USD, a przy całej jej pracy zawodowej oczywiste jest, że jej wartość netto liczy się w setkach i tysiącach dolarów.

Lauren Magiera współpracowała z różnymi sieciami, takimi jak ABC, NBC, WAOW-TV i WGN. Wraz z wysiłkami w tych sieciach tworzyła cotygodniowe reportaże, zakotwiczyła domowe gry jako reporterka terenowa, a także stworzyła zawartość online dla Packers.com.

Przeczytaj także: Nicole Maines Wiki: Wszystko o pierwszym superbohaterze transpłciowym

Ciesz się pięknym życiem małżeńskim z mężem Stephenem z Kanady!

Urocza prezenterka sportowa ma wspaniałe życie małżeńskie, które należy pielęgnować i za co być wdzięczna. Lauren wymieniła przysięgę ze swoim chłopakiem, Stephenem Canada, wśród ich bliskich krewnych i przyjaciół z Morton Arboretum.

Para, która potajemnie się zaręczyła, wydawała się być bardziej otwarta na aktualizacje relacji po ceremonii, ponieważ w dzisiejszych czasach nie przegapiają przebłysków swojego życia małżeńskiego.

Nie przegap: Chris Wallace Wiki, Wynagrodzenie, Wartość netto, Żona

Jej krótkie życiorys i rodzina

Urodzona w 1985 roku w Chicago, Illinois, Lauren Magiera obchodzi swoje urodziny 22 lutego. Jej rodzice, Hank i Nancy Magiera, wychowali ją na północno-zachodnich przedmieściach Chicago, gdzie ukończyła szkołę średnią Barrington.

Była sportowcem w college'u i ukończyła University of Alaska Anchorage z tytułem Bachelor of Arts w dziedzinie dziennikarstwa i komunikacji publicznej. Komentator sportowy ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej o utalentowanym wzroście.

Ma dwie siostry i jednego brata jako rodzeństwo. Stacey, jej starsza siostra i ona były w szkolnej drużynie gimnastycznej i mówi, że Stacey jest ulubioną poszukiwaczką przygód. Poza tym wspomina również o swojej matce na swoich kontach w mediach społecznościowych z uroczymi postami. Wydaje się, że lubi spędzać czas z rodziną, a jej matka mówi, że jest pionierką, która nie tylko zachęca do cieszenia się życiem, ale także do kołysania nim.

Zalecane