blog

Lauren Paul Wiki, ślub, mąż, w ciąży, rodzina, wartość netto

Co może być bardziej ekscytującego niż powitanie na ziemi pięknego małego stworzenia, które nosi twoją krew i geny? Romantyczna para Lauren i Aaron Paul to świeżo upieczeni rodzice, którzy mają zaledwie kilka miesięcy, urodzili swoje pierwsze dziecko pięć lat po ślubie. A ten uroczy duet zawsze dzielił szczęście i przebłyski fazy ciąży Lauren do przybycia ich dziecka na portalach społecznościowych.

  Lauren Paul Wiki, ślub, mąż, w ciąży, rodzina, wartość netto

Pierwsze dziecko z mężem Aaronem Paulem & Karmienie piersią na twardo!

Piękna para, Lauren i Aaron, byli gotowi powitać w domu swój mały pakiet radości i powiększyć swoją słodką rodzinę do trzech. Reżyserka ujawniła, że ​​jest w ciąży na swoim koncie na Instagramie w połowie września 2017 roku.

Nie przegap: Noah Centineo Wiki: dziewczyna, wesoły, randki, rodzina, pochodzenie etniczne, wartość netto

Aktorka opublikowała również zdjęcie, na którym pokazuje swój dziecięcy guzek i stwierdza, że ​​jej zwolennicy są bardzo podekscytowani tym, że maluch wkracza w jej życie, czego słowa nie mogą wyrazić.

Lauren Paul obnosi się ze swoim brzuszkiem 20 września 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Lauren ponownie podzieliła się wspólnym zdjęciem jej i Aarona jako dziecka wraz z sonogramem ich dziecka. Z pewnością cała trójka stworzy wielkie trio i wyznaczy kilka celów rodzinnych.

Połączone zdjęcie Lauren i Aarona w dzieciństwie oraz sonogram ich dziecka, przesłane 20 września 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Pięć miesięcy później uroczy duet powitał swoje pierwsze dziecko jako córkę o imieniu Story Annabelle Paul w dniu 6 lutego 2018 r. Dziecko urodziło się około 18:41. w Los Angeles, a Lauren pokazała pierwsze przebłyski swojego uroczego małego dziecka 9 lutego 2018 roku.

Jednak faza po ciąży nie była dla Lauren łatwa. Dwukrotnie zaraziła się infekcją tkanki piersi o nazwie zapalenie sutka; trzy tygodnie po przybyciu córki. Lauren doznała nawet 104-stopniowej gorączki pod koniec lutego 2018 r. Zobowiązuje również społeczeństwo, zwłaszcza mamy, do uzyskania odpowiedniej wiedzy na temat karmienia piersią.

Wiedz również: Mayan Lopez Wiki, wiek, wartość netto | Fakty o córce George'a Lopeza

Poza tym para była bardziej niż podekscytowana wypełnianiem obowiązków nowych rodziców, a także rozmawiała o swojej roli rodzicielskiej z Lauren Zimą z ET podczas 25th Annual Race to Erase MS Gala 20 kwietnia 2018 r. Para przyznała, że ​​zabiera większość swoich czas być z córką.

Lauren i Aaron spotkali się po raz pierwszy na Coachella Valley Music Festival. Aaron to amerykański aktor, który zyskał sławę po obsadzeniu obok Bryana Cranstona w „Breaking Bad” jako Jesse. Para zaręczyła się w styczniu 2012 roku w Paryżu. Podobnie para zawiązała węzeł w dniu 26 maja 2013 r., a ceremonia ślubna odbyła się w Malibu w Kalifornii. Na wesele tematyczne z lat 20. XX wieku przybyli ich bliscy przyjaciele i członkowie rodziny.

Lauren wyglądała wyjątkowo wdzięcznie w swojej powiewnej białej sukni w stylu vintage. Jej rozwiane włosy w bombowych lokach zostały stylizowane przez stylistę fryzur celebrytów, Michaela Kanyona Habiba. Sznur pereł również doskonale kontrastował z jej ślubnym strojem.

Praca zawodowa Lauren

Na początku swojej kariery nakręciła narrację „Discovering Kind” w 2009 roku. Następnie została jedną z założycielek „Kind Campaign”.

Lauren zadebiutowała w swojej karierze filmowej jako aktorka i reżyserka. Wcieliła się w kilka głównych postaci i przypisuje się jej pracę w „Finding Kind” w 2011 roku. Reżyserka jest również znana z E! Live from the Red Carpet w 1995 i NCIS: Special Agent DiNozzo odwiedził dr Phila w 2012.

Żona celebrytki cieszy się również majątkiem netto 16 milionów dolarów, który jej mąż zebrał w swojej zawodowej karierze aktorskiej. Paweł dodał wybitne zarobki

Ile jest warte netto Lauren?

Lauren należy do jednego z najlepiej opłacanych aktorów i reżyserów filmowych w telewizji. Z jej różnymi reklamami filmowymi i zawodem filmowym, zarobiła wspaniałą wartość netto w wysokości 8 milionów dolarów.

Możesz lubić: Ben Lamb Wiki: Wiek, Żonaty, Żona, Dziewczyna, Randki, wesoły, Wartość netto

Krótki życiorys

Według źródeł wiki, Lauren Paul w wieku 31 lat urodziła się 8 grudnia 1986 r. w Orange County w Kalifornii zgodnie z wiki. Reżyser ma narodowość amerykańską i należy do rasy białej o uzdolnionym wzroście 1,74 m. Lauren urodziła się jej rodzicom; Brooke i Liam Persekian. Ma kilkoro rodzeństwa; Debra Kelly i Thomas Parsekian. Reżyser uczęszczał na Uniwersytet Pepperdine.

Zalecane