blog

Lauren Riihimaki Wiki, Wiek, Wzrost, Żonaty, Chłopak, Randki

Znana osobistość YouTube, Lauren Riihimaki, stała się sensacją internetu po tym, jak zyskała sławę dzięki umieszczaniu na swoim popularnym kanale LaurDIY filmów z poradami o modzie. Lauren Riihimaki, która kręci swoje filmy przy użyciu Canon 70D z obiektywem sigma f/1.4 i używa Final Cut Pro x do edycji filmów, jest powszechnie znana ze swoich porad dotyczących mody i stylu życia.

  Lauren Riihimaki Wiki, Wiek, Wzrost, Żonaty, Chłopak, Randki

Lauren Riihimaki, która kręci swoje filmy przy użyciu Canon 70D z obiektywem sigma f/1.4 i używa Final Cut Pro x do edycji filmów, jest powszechnie znana ze swoich porad dotyczących mody i stylu życia.

Lauren Żonaty, Chłopak, Randki

Młoda i piękna osobowość internetowa była w związku z Alexem Wasabi, którego prawdziwe nazwisko to Alex Burriss. Para była w związku po tym, jak zaczęli spotykać się w 2015 roku. Ona i jej chłopak, Alex, delektowali się wspólnym czasem i byli otwarci, aby rzucić okiem na ich związek z fanami mediów społecznościowych.

17 września 2018 r. kochanka Laurena podzieliła się emocjonalną wiadomością o rozstaniu z fanami na Instagramie. Wylewając serdeczny wyraz twarzy, podziękował swojej życzliwej osobie za wspieranie jego i Laury przez długi czas. Jednak para postanowiła zrobić sobie przerwę w związku z Lauren. Powiedział, że nie zamieniłby już tej samej chwili, którą spędził ze swoją byłą dziewczyną.

Zobacz też: Holly Sonders Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Chirurgia Plastyczna

Przed Alexem Burrissem Lauren była w związku z byłym chłopakiem Bazem. Para została nawet zauważona razem w filmie z wyzwaniem i tagiem.

Możesz polubić: Glenn Greenwald Wiki, wesoły, mąż, wartość netto, 2018

Znowu randki?

Tak, wygląda na to, że Lauren cieszy się życiem ze swoją bratnią duszą, która odpowiada jakości lepszego męża.

Prawie pięć do sześciu miesięcy po rozstaniu Lauren na youtube internet był zaśmiecony faktem, że znalazła sobie nowego mężczyznę. W podobnym do vloga wideo z marca 2019 r. zabrała swoich fanów i obserwatorów na wakacje na Hawaje, potwierdzając, że jej kwitnąca relacja z mężczyzną. Ale nie ujawniła jego imienia ani twarzy w filmie. Zamiast tego powiedziała, że ​​jej fani i obserwatorzy zobaczą go na jej Instagramie w nadchodzących dniach.

Wkrótce po czających się plotkach fani i obserwujący szybko zaczęli spekulować, że anonimowym mężczyzną może być 27-letni Jeremy Lewis. Zagłębiając się w Instagram Jeremy'ego, Lauren komentuje jedno z jego zdjęć, które brzmi „Ty i Lauren na plaży, w podobnie wyglądającym basenie w tym samym czasie”, spekulował nawet jeden z komentatorów. 'Wiem, że wszyscy się spotykacie!'

Lauren Riihimaki u boku swojego mężczyzny Jeremy'ego Lewisa. (Zdjęcie: 3 lipca 2019)

Ale potem Lauren wzięła sprawy w swoje ręce, ponieważ zaledwie kilka dni później ujawniła, że ​​rzeczywiście spotyka się z Jeremy'm Lewisem. Jej beau Jeremy jest dyrektorem sprzedaży w Tagboard i służy tam od maja 2019 roku. Jest absolwentem University of Kentucky.

Jednak stanowczo twierdzi, że nie będzie publikować zdjęć ani filmów ze wspólnego czasu, ponieważ nie chce, aby jakakolwiek opinia z zewnątrz zagrażała jej związkowi. Powiedziała;

„Nie będę vlogować związku, naszego wspólnego czasu i wspólnych podróży, robić tagów chłopaków lub różnych filmów związanych z chłopakami na YouTube. Właśnie zdecydowałam, że bycie w związku i znalezienie miłości to coś, co traktuję tak poważnie” – wyznała. „Nigdy nie chciałbym, aby zewnętrzne opinie zagrażały temu, ponieważ jest to coś, czego naprawdę chcę”.

Niezależnie od faktów, Lauren udostępnił zdjęcie celu pary na Instagramie. Niedawno, 3 lipca 2019 r., obnosiła się z przytulnym ujęciem siebie z chłopakiem Jeremy, wyrażającym swoją wieczną miłość. Gratulacje dla nowej pary!

Wartość netto Lauren Riihimaki

Młoda, piękna i utalentowana Lauren ma szacowany majątek na 160 tysięcy dolarów. Tyle pieniędzy zarabia na swoim poświęceniu i ciężkiej pracy nad tworzeniem filmów na YouTube. Mamy więc nadzieję, że wkrótce powiększy swoją wartość netto.

Jej kariera rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy podczas studiów w college'u opublikowała na YouTube pierwszy film ze swojego kanału LaurDIY. Potem odniosła sukces w Internecie i YouTube. Zaczęła regularnie publikować filmy na YouTube, podczas gdy czuje, że odniosła sukces w swoim życiu. Później 13 października 2013 r. opublikowała na YouTube film o nazwie „Ariana Grande”, wideo o jej (Ariana Grande) włosach, makijażu i samouczku dotyczącym stroju, dzięki czemu stała się bardziej popularna na YouTube. Film był, jak sądzę, jego pierwszym udanym filmem na YouTube.

Po tym popularność wideo zachęca do tworzenia większej liczby filmów na YouTube. A teraz staje się najsłynniejszą gwiazdą YouTube. W tej chwili Lauren stała się czołową gwiazdą z 4,7 milionami obserwujących na Instagramie i subskrybentami YouTube ponad 8,6 miliona.

Nie przegap: Dominique Sachse Wiki, Bio, Wiek, Mąż, Rozwód, Wynagrodzenie, Wartość netto

Lauren Wiki i bio

Lauren urodziła się 11 sierpnia 1993 roku w Toronto w Kanadzie. Pochodzi z Kanady, ale jest pochodzenia fińskiego, ukraińskiego i japońskiego. Lauren ma średni wzrost; ma około 5 stóp i 5 cali wzrostu i około 45 do 50 kg wagi. Ma idealną figurę i ładną sylwetkę. Ma szczupłe ciało, a jej wymiary to 32-24-34 cale.

Zalecane