blog

Lauren Silverman Wiki, żonaty, mąż, dzieci, rodzina, wartość netto

Nieznana przez prawie całe życie ta amerykańska socjalistka obudziła się z dnia na dzień jako królowa kontrowersji. Lauren Silverman trafiła na wiadomość „BAMM” po tym, jak ludzie dowiedzieli się, że jest w ciąży z osobowością telewizyjną Simonem Cowellem, kiedy była jeszcze żoną potentata nieruchomości Andrew Silvermana. Z dnia na dzień zyskała sławę i popularność, ale zdecydowanie należy się jej, ponieważ radziła sobie z zarzutami i zastrzeżeniami jak profesjonalistka.

 Lauren Silverman Wiki, żonaty, mąż, dzieci, rodzina, wartość netto

Kariera i wartość netto

Charyzmatyczna Lauren wymyśla sposoby na dotarcie do wiadomości dzięki swoim kontrowersyjnym związkom i wywróceniu niemożliwego do góry nogami. Lauren Silverman jest amerykańską osobą towarzyską, która interesuje się nauką i teatrem, a także poświęca swój czas na cele charytatywne.

Teraz, jedna z części elity celebrytów i nocna gwiazda partnerki Simona Cowella, Lauren zgromadziła majątek w wysokości 10 milionów dolarów dzięki swojej rosnącej popularności i reputacji.

Lauren w ciąży z dzieckiem Simona!

Życie nie zawsze idzie zgodnie z planem; Andrew Silverman nigdy by nie pomyślał, że osoba, której przedstawił swoją żonę, w końcu odbierze mu ją. Lauren Silverman przez długi czas wyszła za mąż za potentata na rynku nieruchomości, Andrew Silvermana. Para jest rodzicem syna o imieniu Adam.

Simon zmienił się po przybyciu dzieci!

Jeśli jest coś tak trwałego jak rzeźbienie w kamieniu; to Simon jest kobietą. Udekorowany sędzia reality show słynie z powiązania z wieloma damami.

W czasie jego rzekomych potajemnych randek z Lauren był nadal zaręczony z Mezhgan Hussainy od 2010 do 2011 roku. Ale jego zaręczyny nigdy nie zmienią jego natury, prawda?

Simon nigdy nie myślał o założeniu rodziny, ale Lauren dokonała niemożliwego i przekonała Simona, by miał dziecko i założył rodzinę. Brunetka zdołała nawet ściągnąć go na Instagram, ku uciesze jego fana.

Lauren i jej partner Simon powitali syna o imieniu Eric Cowell 14 lutego 2014 r., a para ma teraz piękny dom w Nowym Jorku. Simon powiedział, że Eric jest zabawny, a bycie ojcem było najlepszą rzeczą, jaka mu się przytrafiła.

Krótkie biografie Lauren

Według źródeł wiki, Lauren urodziła się jako Lauren Davis dla rodziców Carole Davis i Stevena Davisa 26 lipca 1977 roku. Matka dwójki dzieci pochodzi z Florydy i należy do rasy białej.

Brunetka ma przyzwoitą wysokość 5 stóp i 3 cale i ma idealne kształty. Lauren, która obecnie ma 41 lat, ma rodzeństwo o imieniu Nicole Alexandra Davis.

Zalecane