blog

Lauren Sivan Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wynagrodzenie

Niedawny ruch „Me Too” pokazał, że nie tylko zwykłe kobiety, ale także te o ugruntowanej pozycji i reputacji, są również podatne na molestowanie seksualne. Jak na ironię z otrzymanymi osiągnięciami, Harvey Weinstein został oskarżony o nękanie przez ponad trzydzieści kobiet, w tym amerykańską dziennikarkę Lauren Sivan. Lauren jest znana z występów w „Good Day L.A” i „Red Eye With Tom Shillue”.

 Lauren Sivan Wiki, Bio, Żonaty, Mąż, Chłopak, Rodzina, Wynagrodzenie

Oskarżony Harvey o niewłaściwe zachowanie seksualne!

Lauren Sivan była jedną z nielicznych kobiet, które wystąpiły przeciwko seksualnemu niewłaściwemu zachowaniu znanego producenta Harveya Weinsteina. Według Huffington Post, Harvey masturbował się przed nią po tym, jak zbliżył się, by ją pocałować i uwięził ją między dwoma pokojami.

Lauren twierdziła, że ​​incydent miał miejsce, gdy miała dwadzieścia kilka lat, i udała się na spotkanie z producentem w Cipriani, słynnej włoskiej restauracji na Manhattanie. Następnie wyznała, że ​​pracowała wtedy jako kotwica na Long Island 12, kiedy zaproponował jej wycieczkę po restauracji, której jest właścicielem.

Napisała, że ​​zdecydowanie sprzeciwiała się jego działalności, mówiąc mu, że jest w poważnym związku ze swoim chłopakiem, ale Harvey nie pozwolił jej odejść, dopóki nie zatrzymał go ochroniarz, a ona wyjechała z przyjaciółmi.

Przez jakiś czas pozostawała cicho ze względu na jej związek ze swoim chłopakiem i mocą Harveya, ale po dekadzie szczegółowo opisała incydent na HuffingtonPost artykuł opublikowany 6 października 2017 r.

W 2015 roku Lauren pojawiła się w odcinku „ Pijana historia” w roli Barbary Walters. W 2017 roku pojawiła się także w „Megyn Kelly” Program Dzisiaj” omówić incydent z udziałem Harveya.

Poza tym nie ujawniono całkowitej wartości jej majątku, ale biorąc pod uwagę jej osiągnięcia zawodowe, można podejrzewać, że jej pensja to sześciocyfrowa kwota. Magazyn „Simply Hired” podał, że średnia pensja reportera Fox News w 2014 roku wynosi około 74 000 dolarów.

Był wcześniej zaangażowany w Rick!

Lauren Sivan była wcześniej w związku z byłym chłopakiem, Rickiem Leventhalem, który jest starszym korespondentem Fox News.

Para ogłosiła swoje zaręczyny we wrześniu 2005 roku, a także ustaliła datę ślubu w lutym 2006 roku. Jednak na tydzień przed wymianą ślubów para odwołała plany małżeństwa.

Powodem odwołania ślubu było: zgłoszone być ich decyzją o czekaniu przez jakiś czas. Lauren i były narzeczony również czekali do 2010 roku, ale rozstali się, zanim mogli zaakceptować się jako „mąż i żona”.

Następnie Rick ożenił się z Penny Daniels, z którą dzieli dwie córki, ale już się rozwiódł.

Jej krótka Wiki:

Lauren Sivan w wieku 39 lat urodziła się 6 kwietnia 1978 roku w Stanach Zjednoczonych. Znakiem urodzenia Lauren jest Baran. Jej matka ma na imię Jackie Sivan. Uczęszczała na George Washington University, gdzie ukończyła studia licencjackie z dziennikarstwa i nauk politycznych. Jej pochodzenie etniczne jest białe i ma znaczny wzrost.

Zalecane