blog

Lauri Peterson Wiki, wiek, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto, RHOC

Często słyszymy historie celebrytów, którzy po drugiej stronie mają błyskotliwą karierę i niepokojące życie osobiste. Tak samo jest z Lauri Waring Peterson, która mimo wspaniałej kariery zmuszona jest do kompromisów ze względu na syna narkomana i sprawy rodzinne. Wraz z altruistyczną matką, Lauri jest gwiazdą „The Real Housewives of Orange County”, która zyskała na znaczeniu po pojawieniu się w pierwszych czterech sezonach serialu.

 Lauri Peterson Wiki, wiek, mąż, rozwód, dzieci, wartość netto, RHOC

Kariera i postęp:

Lauri Peterson rozpoczęła karierę jako pracownik w branży ubezpieczeniowej w Coto de Caza w Kalifornii. Gwiazda zadebiutowała w pierwszym sezonie „The Real Housewives of Orange County”, który jest emitowany w Bravo Networks.

W czwartym sezonie została obsadzona u boku Gretchen Rossi. Jej pojawienie się w Real Housewives ostatnio osłabło, ponieważ jej przyjaźń z kolegami z obsady. Kiedy dowiedziała się, że jej syn jest poważnie uzależniony od narkotyków, postanowiła odejść z serialu i skupić się na swojej rodzinie.

Chociaż pojawiła się ponownie w sezonie, cztery zjazdy, nie wróciła ponownie jako kolega z obsady w RHOC. Zamiast tego wróciła do serialu w 2013 roku, kiedy trwał ósmy sezon.

Ile jest warte Lauriego Petersona?

Lauri Peterson w krótkim czasie zyskał dużą popularność w branży rozrywkowej. Jej występ w „The Read Housewives of Orange County” obok Kelly Dodd oraz Sędzia Tamra , zapewnił jej nie tylko większą rozpoznawalność, ale także ogromny majątek ekonomiczny. Chociaż nie ujawniła zarobków w dokładnych liczbach, podejrzewamy, że Tamra ma ogromną wartość netto w setkach tysięcy dolarów.

Jej małżeństwo, mąż i dzieci:

Lauri była wcześniej żoną swojego męża, Phillipa Waringa. Gwiazda dzieli się z nim trójką dzieci, córkami Ashley i Sophie oraz synem Joshem. Po dłuższym pobycie razem, para przeżyła trudny okres i przekształciła swój piękny związek w rozwód po tym, jak dołączyła do „The Real Housewives”.

W sezonie 2 zaczęła spotykać się z Georgem Petersonem, bogatym deweloperem gruntów i biznesmenem. Para wyszła za mąż w 2008 i przeprowadziła się razem do domu George'a, który dzieli ze swoimi dziećmi, Brią, McKenzie, Slayte i Danyką Peterson.

W tej chwili Lauri jest bardzo zaniepokojona kwestiami prawnymi swojego syna Josha. Zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i nie jest w stanie wychowywać swojej córeczki Kennedy (5 lat). zagadnienia.

Jej krótka biografia:

Według źródła wiki, Lauri Peterson urodził się 10 czerwca 1959 roku w Idaho w Stanach Zjednoczonych i ma 58 lat. Obywatelka amerykańska należy do rasy białej i ma odpowiedni wzrost, który podkreśla jej osobowość.

Zalecane