blog

Lauryn McRoyal Wiki: chłopak, randki, dziecko, wiek, wartość netto

Lauryn McRoyal to amerykańska modelka i influencerka na Instagramie, która na swoim oficjalnym koncie na Instagramie zgromadziła ogromną rzeszę fanów. Jest również znana jako jedna z najlepszych ekspertów ds. Marketingu w Stanach Zjednoczonych i pracowała dla różnych najlepszych marek w kraju. Lauryn jest popularna jako dziewczyna znanego amerykańskiego rapera Williama Leonarda Robertsa II aka Ricka Rossa.

 Lauryn McRoyal Wiki: chłopak, randki, dziecko, wiek, wartość netto

Chłopak randkowy raper; Lubi kolację z nim

Lauryn McRoyal spotyka się z amerykańskim raperem Rickiem Rossem. Gołąbki ujawniły publicznie swoje życie randkowe w 2018. Para nie ujawniła o rozpoczęciu swojej romantycznej podróży. Jednak prawdopodobnie są razem od jesieni 2017 roku.

Promotor marki Lauryn wprawił swoich fanów w zdumienie, gdy 30 listopada 2017 r. opublikowała na Instagramie przytulne zdjęcie ze swoim chłopakiem Rickiem Rossem. Podpisała je nawet, mówiąc, że przyszłość jest tak świetlana. Na razie usunęła to zdjęcie.

Lauryn cieszy się romantyczną kolacją z partnerem Rickiem Rossem na zdjęciu zamieszczonym 15 lutego 2018 r. (Zdjęcie: Instagram)

Zamieściła również zdjęcie ze swoim chłopakiem na Instagramie 15 lutego 2018 r. Jadła z nim kolację i z miłością wpatrywała się w twarz swojego chłopaka. Podpisała zdjęcie, mówiąc: „Twoja przyszłość staje się jaśniejsza z każdym oddechem, którym oddychasz, jesteś zły mf’er ale jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach stojąc obok mnie.'

Samotna Matka Dziewczynka; Pyszni obraz z mamą

Lauryn jest samotną matką swojej cudownej córeczki. Nie ujawniła publicznie wieku swojej córki. Lauryn, odnosząca sukcesy modelka, często dzieli się swoją miłością do dziecka na swoim profilu na Instagramie. Na zdjęciu udostępnionym 4 kwietnia 2017 r. powiedziała, że ​​jej córka ma na imię Royal. Pokazała również zdjęcie z córką, mówiące o partnerstwie z moim mini w Chicago 3 stycznia 2016 r.

Ekspert ds. marketingu Lauren łączy silną więź z matką. Do zdjęcia pozowała z mamą i córką 25 kwietnia 2015 r. w anielskim stroju w lesie. Laura okazała wdzięczność matce za wychowanie i kierowanie córką jako światłem w ciemności.

Jak Lauryn czerpie swoją wartość netto?

Lauryn czerpie swoją wartość netto z pracy w marketingu. Swój majątek zgromadziła również pracując dla popularnych marek w kraju. Podobnie zebrała swoje fortuny jako modelka. Lauryn zarabia również jako influencerka na Instagramie, która zgromadziła ponad 11 tys. obserwujących. Jej udana kariera zapewniła jej bogate życie.

Lauren A.K.A Peachy również cieszy się luksusami ze swoim chłopakiem, Rickiem Rossem. Amerykański raper, lat 42, zgromadził oszałamiającą wartość netto w wysokości 35 milionów dolarów. Swój majątek zgromadził głównie dzięki karierze muzycznej.

Krótki życiorys

Lauryn McRoyal obchodzi swoje urodziny 5 stycznia każdego roku. Jednak jej dokładny wiek wciąż nie jest sprawdzany. Zgodnie z wiki ma obywatelstwo amerykańskie i należy do pochodzenia afroamerykańskiego. Ekspert ds. marketingu Lauryn ma wzrost 1,75 m (5'9”) i wymiary ciała 34-25-35. Uczęszczała na Uniwersytet Illinois. Mieszka w Atlancie.

Zalecane