blog

Ledisi Wiki, żonaty, mąż, chłopak, wycieczka, albumy, wartość netto

Piosenkarka R&B i artystka nagrywająca jazz poruszyła miliony dusz swoim rewelacyjnym wokalem. Ledisi Young to amerykańska artystka muzyczna, która słynie z albumu „Lost & Found” i była dziewięciokrotnie nominowana do nagrody Grammy. Piosenkarz sprzedał około 20 milionów płyt na całym świecie.

  Ledisi Wiki, żonaty, mąż, chłopak, wycieczka, albumy, wartość netto

Jej nadchodzące wycieczki

Piosenkarz R&B często odbywa wiele muzycznych tras koncertowych po całym kraju. Jej następna trasa jest zaplanowana w Carnegie Hall, Stern Auditorium / Perelman Stage, Nowy Jork, NY, USA 15 grudnia 2018 r. oraz w Jazz Cafe w Londynie, Wielka Brytania 27 stycznia 2019 r.

Poza tym zaplanowała również trasę koncertową w Band on the Wall w Manchesterze w Wielkiej Brytanii na 1 lutego 2019 r. Bilety są w drodze do sprzedaży.

Ile jest warte netto Ledisi?

Artysta nagrywający jazz ma podobno wspaniałą wartość netto w wysokości 1 miliona dolarów. Większość jej zarobków pochodzi z jej albumów, a także z tras koncertowych po całym kraju. Jeden z jej albumów zatytułowany „ Zgubiony znaleziony sprzedała prawie 217 000 egzemplarzy, co również pomogło w podniesieniu jej zarobków.

Ledisi po raz pierwszy wystąpiła z Orkiestrą Symfoniczną Nowego Orleanu w wieku ośmiu lat. Piosenkarka wydała swój debiutancki album w 2000 roku, zatytułowany jako „ Pieśniarz dusz : The Revival”, a następnie wydała swój kolejny album zatytułowany „ Czuję się pomarańczowy, ale czasami niebieski ,' w 2002.

Podobnie artystka podpisała duży kontrakt płytowy z Verve Forecast i wyzwoliła swój trzeci album zatytułowany „ Zgubiony znaleziony ”, który przyniósł jej dwie nominacje do nagrody Grammy. W 2008 roku piosenkarka wydała swój świąteczny album ‘ Jest Boże Narodzenie .’ Wydała albumy’ Rozluźnij mnie ,’’ Kawałki mnie ,’’ Będzie dobrze ”, a następnie jej szósty album „ Prawda ' w 2014.

Czy Ledisi ma chłopaka? Czy jest mężatką?

Ledisi zawsze zachowywała tajemnicę, jeśli chodzi o jej relacje i sprawy prywatne. Nigdy się nie ujawniła i nie poinformowała publiczność o swoich romansach, ale a źródło wiki twierdziło, że w przeszłości spotkała się z Maurice White, który był amerykańskim wokalistą.

Źródła sugerują również, że była wcześniej powiązana z amerykańską piosenkarką Chaką Khan. Informacje wskazywały na jej przynależność do orientacji lesbijskiej, ale nic nie można komentować, ponieważ są szanse, że to mistyfikacja i nic wielkiego.

W roku 2018 piosenkarka neo-soul Ledisi ujawniła się publicznie jako zamężna kobieta. Związała ślub z miłością swojego życia, Ronem T. Youngiem, 7 lipca 2018 r. w swoim rodzinnym mieście, Nowym Orleanie, Stany Zjednoczone.

Ledisi, podobnie jak jej nowo poślubiony mąż, zajęli Instagram, aby upublicznić swój ślub. Oboje napisali, że ostatnim razem byli w Nowym Orleanie, kiedy brali udział w przyjęciu urodzinowym najlepszych przyjaciół.

Duet wyszedł również na pierwszą randkę po ślubie w październiku. Towarzyszą sobie nawzajem i uczestniczą w kilku wydarzeniach i okazjach. Jeśli chodzi o ich udostępnianie w mediach społecznościowych, para cieszy się najlepszym momentem swojego życia i żyje razem bez żadnych rozmów o ich wysyłce lub rozstaniu, co odzwierciedla wszechstronność i altruizm prawdziwej miłości i uczucia.

Zobacz też: Trinidad Cardona Wiki-Bio, wiek, prawdziwe imię, dziewczyna, randki, rodzina

Krótki życiorys

Ledisi Young, 46 lat, urodziła się 28 marca 1972 r. w Nowym Orleanie w stanie Luizjana w Stanach Zjednoczonych. Pochodzi z pochodzenia afroamerykańskiego i ma obywatelstwo amerykańskie. Piosenkarka ma średni wzrost dopasowany do jej sylwetki.

Wokalistka jazzowa urodziła się w muzycznej rodzinie. Urodziła się dla rodziców; Nyra Dynese i Larry Sanders oraz ma ojczyma, Josepha Pierce'a III. Piosenkarka poszła do McChesney Junior School, a później uczęszczała do Edna Brewer Middle School.

Zalecane