blog

Lee Pace Wiki, wesoły lub singiel, dziewczyna, randki, partner, zaręczyny

Bycie celebrytą nie jest łatwą pracą, ponieważ niezmiennie śledzą Cię media, a każde Twoje działanie jest oceniane. W związku z tym porozmawiajmy o Lee Pace, który podobno był gejem po tym, jak zauważono, jak spędza trochę czasu ze swoim partnerem, Richardem Armitage'em. Pace jest nominowanym do nagrody Emmy i Złotym Globem aktorem, który jest najbardziej znany z roli w serialu ABC „Pushing Daisies”.

 Lee Pace Wiki, wesoły lub singiel, dziewczyna, randki, partner, zaręczyny

Kariera i postęp:

Amerykański aktor Lee Pace rozpoczął swoją karierę od twórczości teatralnej. Zagrał w kilku przedstawieniach pozabroadwayowskich, w tym „The Credeaux Canvas” i „The Fourth Sister”. Jedną z jego najbardziej znanych ról jest Ned, twórca ciast w krótkotrwałym serialu ABC „Pushing Daisies”, który pomógł mu zdobyć nominacje i wyróżnienia.

Ponadto aktor wcielił się w rolę Roya Walkera w „Upadku”, wampira Garretta w „Sadze Zmierzch: Przed świtem – część 2”, a także w „Hobbicie” i „Strażnikach Galaktyki”. Jego inne prace telewizyjne obejmują molestowanie dzieci w „Law & Order: Special Victims Unit”. W 2010 roku był w obsadzie niesprzedanego pilota HBO „Cudowny rok”, a w 2014 roku aktor zagrał rolę Joe MacMillana w serialu AMC „Halt and Catch”.

Ile wynosi Net Worth Lee Pace?

Wielokrotnie nagradzany aktor Pace współpracował ze słynnymi kanałami telewizyjnymi, takimi jak HBO i AMV. Współpracował przy projektach filmowych, takich jak „Hobbit”, „Strażnicy Galaktyki”, „Saga Zmierzch” i „Księga Henryka”, które pomogły mu znacząco w podniesieniu zarobków. Jego źródła wiki sugerują, że Pace był w stanie utrzymać wspaniałą sieć o wartości 5 milionów dolarów.

Obecnie singiel, po serii randkowych spraw?

Wcześniej plotkowano, że Lee Pace spotyka się ze swoim partnerem Richardem Armitage z filmu „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”. Plotka wybuchła po tym, jak w mediach pojawiło się zdjęcie, w którym razem jedli kolację wraz z rodziną. Aby wzmocnić podejrzenia, pojawił się obraz aktorów prowadzących razem samochód golfowy.

Wyłączając te plotki, Pace miał w przeszłości romans z kilkoma wspaniałymi damami. Był w związku z Anną Friel przez rok od 2006. Był również związany z Carterem Smithem od 2011 do 2015. Irlandzka aktorka Laura Donelly również podobno była jego dziewczyną w 2015.

Mimo że aktor ma długą historię randek, najwyraźniej jest teraz singlem. Nie pokazuje śladów ślubu, ale fani chcieliby zobaczyć, jak wplata się w małżeńską więź z żoną.

Zobacz też: Valorie Curry Wiki, Żonaty, Mąż, Chłopak, Randki, Wartość netto

Krótki życiorys Lee Pace:

Amerykański aktor Lee Pace, lat 38, urodził się 25 marca 1979 roku w Chickasha w stanie Oklahoma w Stanach Zjednoczonych. Urodził się dla swoich rodziców; Charlotte i James Roy Pace i ma dwoje rodzeństwa; William James i Sally Pace w rodzinie. Aktor poszedł do Klein High School wiosną w Teksasie, a następnie ukończył Julliard School z tytułem licencjata sztuk pięknych. Pace, który należy do rasy białej, utrzymuje wysoki wzrost 6 stóp i 5 cali, co poprawia jego wygląd.

Zalecane