blog

Leo Howard Dziewczyna, Randki, wesoły, Bez koszulki, Rodzina, Wartość netto, Teraz

Amerykański aktor i model, Leo Howard, który w 2010 roku zdobył nagrodę Young Artist Award za główną rolę Laser Short w filmie Shorts, jest także trzykrotnym mistrzem świata w konkursach sztuk walki. Cóż, Leo jest kimś więcej niż aktorem, który rozbawił swoich fanów swoimi umiejętnościami w sztukach walki, a nawet zadziwił ich wyczynem w G.I. Joe: Powstanie kobry.

  Leo Howard Dziewczyna, Randki, wesoły, Bez koszulki, Rodzina, Wartość netto, Teraz

Nie zapominajmy, że Leo Howard jest zwycięzcą konkursu w 2010 roku Nagroda Młodego Artysty za główną rolę jako Laser krótki w filmie Spodenki. Dodatkowo pozostał trzykrotnym mistrzem świata w zawodach sztuk walki.

Życie zawodowe Leo

Młody, 22-letni Leo Richard Howard już zaznaczył swoje miejsce w przemyśle filmowym jako wybitny aktor. Znany jest z tego, że łączy swoją karierę aktorską i umiejętności w sztukach walki. Rozpoczął sztuki walki w wieku czterech lat, rodzice Leo zapisali go w dojo w In Oceanside, Kalifornia . Tam rozwinął swoje ekstremalne sztuki walki i umiejętności, w tym gimnastykę. Wkrótce, w wieku dziewięciu lat, Leo został ogłoszony najmłodszym członkiem, z którym miał wystąpić Zespół ds. wydajności Sideswipe Mullinsa.

Uczyć się o : Josh Whitehouse Bio, żonaty, rodzina

Później, wraz z prawdziwym doświadczeniem akcji, zagłębił się w karierę aktorską, debiutując w telewizji jako mała postać występująca gościnnie w powiązanym z USA serialu Network. Mnich. Będąc wiernym fanem filmów Bruce'a Lee i Chucka Norrisa, Lee podziwiał ich umiejętności włączania sztuk walki do gry aktorskiej. Młody aktor dokonał przełomu w swojej karierze w 2011 roku, kiedy został obsadzony jako Canon w filmie fantasy 'Conan Barbarzyńca.' W tym samym roku wcielił się w główną rolę Jacka Brewera w serialu „Kopiąc to”.

Wraz z karierą aktorską Leo również reżyserował „Walcz w Muzeum, ’ dla którego trzymał Księga rekordów Guinnessa jako najmłodszy reżyser telewizyjny. Nie tylko to, ale też wygrał Nagroda Młodego Artysty za rolę w obsadzie filmu pełnometrażowego-Young Ensemble za film „ Spodenki „  w 2010 roku. Zdobywca nagrody, Leo, był później widziany w dziwaczny ( 2016-2018), przedstawiający postać Grovera Jonesa. Natychmiast po Kapryśny , został zapisany w serialu „Dlaczego kobiety zabijają” w 2019 roku i nadal występuje spektakularnie w serialu. Przed serialem Leo ukończył studia Disney XD Kopie to skąd czerpał swoje umiejętności aktorskie.

Wartość netto Leo Howarda

Leo pojawił się w wielu hitach i przebojach kinowych. Jest także trzykrotnym mistrzem świata w sztukach walki i aktorem, który swoją karierę sprowadza na szczyt sukcesu. W związku z tym jego zarobki mogą być w milionach cyfr. Jeśli chodzi o wartość netto, wartość netto Leo jest przechowywana w zamkniętym pudełku.

Nie przegap: Logan Thirtyacre Wiki, Wiek, Wartość netto, Żonaty

Jednak jego powtarzające się role w serialu i liczba nagród wystarczają, aby oszacować znaczną wartość netto Leo. Dodatkowo lata aktorstwa i doświadczenie w branży medialnej pomogły mu ukształtować dobrą pozycję w branży. Ponadto skłoniło go to do zaoferowania mu wyróżniającej się roli w nadchodzącej serii przebojów kinowych spinoffów Pamiętniki wampirów w 2019 roku. Wraz z wielkim pojawieniem się w serii, spekuluje się, że wartość netto Leo wzrośnie odpowiednio.

Leo spotyka się błogo!

Leo spotyka się z Madeleine White od 2017 roku. Konflikt wśród fanów pojawił się w centrum uwagi, gdy ta urocza para udostępniła zdjęcia z wakacji na swoim Instagramie, dając im do zrozumienia, że ​​mogą się ze sobą spotykać. 12 marca 2018 r. Madeleine opublikowała zdjęcie na swoim Instagramie z podpisem jako zdjęciem rodzinnym, co oznacza, że ​​Leo błogo spotyka się ze swoją dziewczyną. Mało tego, natychmiastowe zdjęcie, którym obnosi się na Instagramie, wskazuje, że cieszą się swoim związkiem i cieszą się każdą chwilą razem.

Leo Howard ze swoją dziewczyną Madeleine White w Tajlandii 30 grudnia 2018 r.  (Zdjęcie: Instagram Leo)

Przeczytaj to: Felix Mallard Bio, Dziewczyna, Rodzice

Zdjęcie Leo na Instagramie z 30 grudnia 2018 r., na którym widać, jak przytula się ze swoją dziewczyną Madeleine w Tajlandii, pokazuje, że więź między parą jest nadal silna i wspomina. Ponadto Madeleine podzieliła się szczęśliwym zdjęciem, w którym życzyli Leo szczęśliwych walentynek 14 lutego 2018 r.

Jego przeszłe sprawy

Jednak biorąc pod uwagę jego przeszłe sprawy, Leo miał słodką więź z aktorką Olivią Holt po tym, jak zagrali razem w filmie Kopanie. Ta ulubiona przez fanów para została połączona przez fanów po obejrzeniu ich chemii na ekranie i podobno umawiała się na randki. Zagłębiając się w Instagram Leo, wyszło na jaw, że była tylko jego najlepszą przyjaciółką, o czym wspomniał Leo w swoim poście na Instagramie.

Leo Howard ze swoją byłą dziewczyną Olivią Holt w dniu 6 sierpnia 2014 roku w urodziny Olivii. (Źródło: Instagram Leo)

Leo mógł w przeszłości związać się z wieloma damami, ale obecnie jest w płynnym związku z Madeleine. Dlatego bycie w związku z kobietą eliminuje wszystkie plotki gejowskie, które często go otaczają.

Krótki życiorys

Pochodzący z Newport Beach w Kalifornii, USA, Young Sensation, Leo Howard (lat 22) urodził się 13 lipca 1997 r. w rodzinie Todda Howarda, profesjonalnych hodowców psów, i Randye'a Howarda (prowadzącego „The Big Bulldog Ranch”). Z przystojną twarzą, młoda gwiazda Leo jest prawdopodobnie jedną z ulubieńców fanów i najbardziej cenioną przez jego bez koszulki scenę w filmie, a także w prawdziwym życiu.

Zalecane