blog

Lesley Fera Wiki: Wiek, Wzrost, Siostra, Żonaty, Mąż, Rodzina, Wartość netto

Amerykańska aktorka Lesley Fera, lat 46, znana jest z występu jako Veronica Hastings w serialu ABC Family Pretty Little Liars. Niedawno w 2017 roku wystąpiła w filmie Boone: The Bounty Hunter wcielając się w postać Madam Sylvia. Jest aktywna w branży od 1998 roku i odegrała wiele subtelnych ról w swojej znakomitej karierze.

 Lesley Fera Wiki: Wiek, Wzrost, Siostra, Żonaty, Mąż, Rodzina, Wartość netto

Amerykańska aktorka Lesley Fera, lat 46, znana jest z występu jako Veronica Hastings w serialu ABC Family Dość mali kłamcy . W 2017 roku wystąpiła w filmie Boone: Łowca nagród wcielająca się w postać Madam Sylvia. Jest aktywna w branży od 1998 roku i odegrała wiele subtelnych ról w swojej znakomitej karierze.

Ile ma wartość netto Lesley Fery?

Amerykańska aktorka ze swoim doświadczeniem od 1998 roku zgromadziła ogromną wartość netto. Wraz z przełomem w serialach telewizyjnych CSI: Miami jako dr Joyce Carmel i 24 jak Agentko Angela Nelson, ma prawo do niezłych zarobków.

Lesley, która zadebiutowała w mniej znanym Trzecia Skała od Słońca w wieku 17 lat był jednym z głównych bohaterów seriali telewizyjnych. Jest właścicielką Nissana LEAF, który jest bezemisyjnym samochodem elektrycznym, który kosztuje około 30 875 - 37 085 USD.

Lesley w błogim związku z Nedem Mochelem

Lesley i Ned Mochel pobrali się 3 września 2012 roku. Zdradziła swoje plany dotyczące ślubu 2 września 2012 roku i wspomniała, że ​​jest żoną swojej najlepszej przyjaciółki.

Cóż, jest szaleńczo zakochana w Nedzie, co odbija się na jej stronach w mediach społecznościowych. 14 lipca 2014 roku powiedziała, że ​​kocha swojego męża, a on jest takim dobrym człowiekiem i partnerem. Lesley świętowała piątą rocznicę ślubu 3 września 2017 r., kiedy powiedziała, że ​​Ned sprawia, że ​​warto żyć każdego dnia.

Spojrzenie na rodzinę

Lesley została wychowana przez matkę i tatę o imieniu Lester Joseph Fera. Jej ojciec wziął ostatni oddech 13 października 2017 r., zaledwie dzień później; opublikowała emocjonalny komunikat na Instagramie, mówiąc:

„Proszę o przesłanie modlitwy i pozytywnych myśli do mojego ojca, który jest obecnie w szpitalu. Wierzę w potęgę myśli zbiorowej.

W dniu 13 października 2017 r. opublikowała kolejną wiadomość i wspomniała, że ​​teraz jej ojciec jest zjednoczony z matką, która zmarła na początku 2017 r.

Lesley Fera ze swoim zmarłym tatą, Lester Joseph Fera udostępnił 12 października 2017 r. (Zdjęcie: Instagram)

Mówiąc o rodzeństwie, była kiedyś porównywana z Prawo i porządek: SVU Mariska Hargitay mówi, że mogłaby być idealną siostrą; jednak rzeczywistość jest taka, że ​​ta dwójka nie ma żadnego pokrewieństwa. Otóż ​​ma siostrę i wspomina, że ​​jej siostra byłaby szczęśliwa po obejrzeniu babeczki, którą kupiła w Polkatocie.

Krótki życiorys

Urodzony w 1971 roku Lesley Fera obchodzi swoje urodziny 23 listopada każdego roku. Urodziła się z imieniem Lesley Kathleen Fera dla swoich rodziców w Los Angeles w Kalifornii, USA, zgodnie z wiki. Pochodzący z Kalifornii Lesley ma wysokość około 1,65 metra (5 stóp i 5 cali).

Zalecane