blog

Lesley Joseph Żonaty, mąż lub partner, chłopak, dzieci, wartość netto

Lesley Joseph jest aktorką najlepiej rozpoznawaną za rolę Dorien Green w ulubionym sitcomie Birds of a Feather. Ponadto brała udział w pracach telewizyjnych m.in. Absurd Person Singular, Birds of a Feather, Night & Day. W wieku 71 lat wzięła udział w sezonie 2016 brytyjskiego serialu reality show Strictly Come Dancing. Tam była partnerem Anton Du Beke.

  Lesley Joseph Żonaty, mąż lub partner, chłopak, dzieci, wartość netto

W wieku 71 lat wzięła udział w sezonie 2016 brytyjskiego serialu reality reality Taniec z gwiazdami . Tam była partnerem Anton Du Beke.

Jej kariera w skrócie

Lesley Joseph rozpoczęła karierę w kwietniu 1968 roku, grając w sztuce Człowiek z Ministerstwa . Potem pojawiła się w kilku sztukach, takich jak Kopciuszek, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Dziewczyny z kalendarza, i inni.

Zadebiutowała na małym ekranie filmem telewizyjnym Król bękartów w 1969. Wiele lat później dostała rolę w brytyjskim sitcomie Ptaki z piór (1989-1998, 2014-obecnie) to dało uznanie, na które zasłużyła.

W 2008 roku została nadawcą w BBC London.

Nie przegap: Michele Weaver Wiki, wiek, mąż, rodzice | „Miłość jest ___” Gwiazda (Nuri) Fakty

Do tej pory wystąpiła w wielu serialach telewizyjnych, w tym: Sadie, jej zimno na zewnątrz, Minder, Numer 10, Ruth Rendell Mysteries, Flockstars, i wiele innych.

Ponadto wielokrotnie występowała gościnnie w pokazach takich jak Celebrity piętnaście do jednego, Hell's Kitchen, Underdog Show, gwiazdy przyjdź na obiad ze mną, bezsensowne gwiazdy, widziałeś temat tutaj pierwszy, koc Blank, itp.

Ile jest warte netto Lesley Joseph?

Joseph zdobyła największą część swojej wartości netto dzięki aktorstwu od 1969 roku. Jest powszechnie znana ze swojego sitcomu i grała w innym wyróżnionym teatrze.

Dodała znaczącą część bogactwa z filmów, w tym z serialu telewizyjnego z 1980 r. Mniej , Korzenie (1981) oraz program ITV z 2015 r. Stado gwiazd . Nadawca współpracował również z BBC London 94,9 z Christopherem Bigginsem. Wróciła do gatunku komediowego, grając rolę Dorien Green at Ptaki z piór w 2014.

Przeczytaj także: Calum Najlepsza dziewczyna, wesoły, wartość netto

Według magazynu Money średnia roczna pensja aktora, niezależnie od tego, jak wygląda na ekranie, wynosi 50 529 dolarów. Sugeruje to, że jej wartość netto może sięgać milionów.

Datowany biznesmen Carl Littlejohn, dzieci

Ta doświadczona aktorka przez cztery lata spotykała się z biznesmenem Carlem Littlejohnem. Lesley i jej były partner, który jest od niej o dziewięć lat młodszy, nigdy się nie pobrali, ale byli mieli dwoje dzieci o imieniu Andrew Joseph i Elizabeth Joseph.

The Ściśle przyjdź do tańca najstarsza uczestniczka i jej były chłopak Carl rozstali się, a tancerka zaczęła mieszkać razem z dziećmi.

Żonaty z mężem?

Chociaż Joseph zdecydowała się zachować bardzo dyskretną ścieżkę w swoim życiu osobistym, została zauważona z tajemniczym starcem w Londynie w sierpniu 2015 roku.

Joseph nie ma męża, ponieważ nigdy nie próbowała swoich sił w małżeńskich rundach.

Dowiedz się więcej tutaj: Richard Arnold Żonaty, Ślub, Żona, Mąż, wesoły, Wzrost, Wynagrodzenie

Krótki życiorys

Lesley urodziła się jako Lesley Diana Joseph 14 października 1945 roku w Hackney we wschodnim Londynie. Obecnie ma 75 lat. Dorastała wraz z rodziną w Kingsthorpe w Northampton. Do swojej edukacji uczęszczała do Northampton School for Girls.

Jej matka, Rebecca Mundy, zmarła na demencję w wieku 103 lat. Lesley ma wysokość 5 stóp i 2 cale (1,549 m). Jest Żydówką i fanką klubu piłkarskiego Tottenham Hotspur. Mieszka w Hampstead.

Zalecane