blog

Lesley Murphy kawalera jest zaręczona, poznaj swojego chłopaka, który stał się narzeczonym

Kiedy zbliża się data premiery filmów lub seriali telewizyjnych, aktorzy szukają w taki czy inny sposób, aby pozostać na pierwszych stronach gazet. Podobnie, gdy zbliża się premiera „Bachelor Winter Games”, gwiazdy serialu Lesley Murphy i Dean Unglert zostali zauważeni, jak trzymają się za ręce. Pojawienie się pary razem z pewnością wywołało plotkę o randkach, ale prawda o tym związaniu wciąż się nie ujawnia.

 Kawaler's Lesley Murphy Is Engaged, Meet Her Boyfriend-Turned-Fiance

Szybkie informacje

 • Data urodzenia
 • Wiek
 • Narodowość
 • Zawód
 • Stan cywilny
 • Chłopak/Randka
 • wesoły/lesbijka
 • Wartość netto
 • Wzrost
 • Edukacja
 • Rodzice

Zawodniczka 17. sezonu ABC Kawaler Lesley Anne Murphy jest również wybitną blogerką. Prowadzi luksusowy blog podróżniczy o nazwie Droga, którą przebyłaś, gdzie dzieli się swoimi fascynującymi podróżami i przygodami z całego świata.

Wiki i wiek

Lesley Anne urodziła się 19 sierpnia 1987 roku w Arkansas. Mieszkała i pracowała jako konsultantka polityczna w dystrykcie Columbia.

Szczegóły zaangażowania

Lesley zaręczyła się ze swoim chłopakiem od osiemnastu miesięcy, Alexem Kav, 4 lutego 2020 r. na plaży w Los Angeles.

 Lesley-Anne-Murphy-randki-zaręczony-Alex-Kav

Lesley Anne Murphy zaręczyła się z Alexem Kavem 4 lutego 2020 r. (Zdjęcie: Instagram Lesley Anne Murphy)

Udostępniła szczęśliwą wiadomość za pośrednictwem swojego posta na Instagramie 6 lutego 2020 r. i napisała:

2/4/2020, dzień, którego nigdy nie zapomnę. Wsiadamy do samolotu i rozmawiamy z rodzicami w Nowej Zelandii! Nie mogę się doczekać przetworzenia ostatnich 24 godzin tego niesamowitego życia na wysokości 35 000 stóp.

Z drugiej strony Alex napisał długi emocjonalny podpis na: Instagram , wspominając, że miał szczęście, że ją miał. Pisał dalej, że tak długo planował ten wyjątkowy moment.

Badać:- Bubzbeauty Mąż i dzieci, szczegóły dotyczące rodziny, pochodzenie etniczne, wzrost

Ujawnił również, że uzyskał zgodę rodziców Lesley i zaaranżował pięć dronów, trzech operatorów i trzech fotografów, aby uchwycić ich wyjątkowy moment.

Narzeczony Lesley Alex Kav

Alex jest zawodowym pilotem dronów pochodzący z Australii.

Jego urodziny przypadają na 14 stycznia, a on i Lesley świętowali swoje urodziny na Bali w Indonezji.

Przeszły związek

Lesley była w związku z Deanem Unglertem w 2018 roku. Poznali się podczas kręcenia pierwszego sezonu Zimowe Igrzyska Kawalerskie i wkrótce zauważono, jak trzymali się za ręce na festiwalu filmowym Sundance w Park City w stanie Utah, 19 stycznia 2018 roku.

 Lesley-Anne-Murphy-Randki-Alex-Kav-Dean-Unglert

Jednak ich związek był krótkotrwały i rozstali się w kwietniu 2018 roku. Kiedy źródło zapytało Lesley o zerwanie, odpowiedziała:

Nie było to łatwe, zwłaszcza z serialu, w którym mieszkaliśmy razem w pięknym otoczeniu przez kilka tygodni, aby w zasadzie być daleko i polegać na FaceTime i wiadomościach tekstowych

Z drugiej strony Dean powiedział, że wciąż ma dużo do zrobienia. Ujawnił:

Myślisz, że jesteś gotowy na związek w pewnym momencie swojego życia i powoli zaczynasz uświadamiać sobie, że nie jesteś tak gotowy, jak myślałeś.

Kariera i doświadczenie

Lesley ukończyła studia informacyjne na Uniwersytecie Georgia i wkroczyła w dziedzinę polityki. Gwiazda reality show pracowała w Waszyngtonie jako konsultant polityczny, a później pojawiła się w reality show Kawaler w 2013.

Zjawisko YouTube : Allana Davison Wiki odkrywa wiek, urodziny, randkowe życie, chłopaka

Później Kawaler, objęła stanowisko kierownika ds. marketingu w firmie hotelarskiej w Argentynie, a obecnie położyła rękę na pracy bloga podróżniczego.

Interesujący fakt

 • Ona przeżyła raka. W lipcu 2017 roku wykonała operację wszczepienia implantu piersi.
 • Miała podwójną mastektomię po pozytywnym wyniku testu na gen BRCA2, wysokie ryzyko raka piersi i jajników

Zalecane