blog

Leslie Picker Wiki: CNBC, wiek, żonaty, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne, pensja

Dawno minęły czasy, kiedy kobiety ograniczały się w domowej kuchni, teraz mają możliwość zaangażowania się w renomowaną branżę dziennikarską. Leslie Picker jest znaną osobowością telewizyjną, która pojawiła się w centrum uwagi jako korespondent CNBC News. Zwykle obejmuje szeroki zakres zagadnień, w tym fundusze hedgingowe, private equity i zarządzanie aktywami.

  Leslie Picker Wiki: CNBC, wiek, żonaty, mąż, chłopak, pochodzenie etniczne, pensja

Kariera i wynagrodzenie Leslie:

Leslie rozpoczęła swoją karierę w 2010 roku w Fox Business Network jako booker. W 2011 roku dołączyła do Bloomberg TV jako reporterka, gdzie relacjonowała pierwsze oferty publiczne.

W 2015 roku Leslie została reporterką transakcji w New York Times, gdzie zajmowała się aktywizacją akcjonariuszy, restrukturyzacją, fuzjami i przejęciami, private equity i pierwszymi ofertami publicznymi.

Następnie dołączyła do CNBC na stanowisku reportera w 2017 roku, gdzie zajmowała się raportami na temat funduszy hedgingowych, private equity i zarządzania aktywami. Przez całe życie zawodowe przeprowadzała wywiady z wieloma inwestorami, takimi jak Kenneth Griffin, David Einhorn, Leon Cooperman i Bill Ackman.

W wywiadzie Leslie wspólny jej doświadczenia związane z byciem dziennikarzem. Według niej,

„Zarabiam na życie nienasyconą ciekawością. Podstawą bycia dziennikarzem jest zadawanie pytań, uzyskiwanie odpowiedzi i syntezowanie tych odpowiedzi, tak aby były one łatwe do zrozumienia dla szerszego grona odbiorców. Jedną z rzeczy, które przyciągnęły mnie do dziennikarstwa biznesowego, jest duża złożoność i niuanse”.

Leslie nie podała dokładnych szczegółów swojego dochodu netto. Ponieważ jej życie zawodowe toczy się gładko, łatwo założyć, że za swoje usługi otrzymuje pokaźną pensję. Być może ona i jej mąż udaje się ułożyć sobie życie.

Jej małżeństwo z mężem Evanem!

Zaaranżowana przez jednego z ich wspólnych przyjaciół, Leslie poznała swojego przyszłego męża na randce w ciemno w 2011 roku w Nowym Jorku. Romans rozpalił się między duetem i umawiali się przez cztery długie lata, zanim podjęli dalsze zobowiązania.

W dniu 6 ten W grudniu 2015 roku jej chłopak Evan ukląkł na jedno kolano i wyznaczył swoją damę miłości. Przytłoczona niespodzianką powiedziała „Tak” i para zaręczyła się w noc, której towarzyszyli rodzice Evana.

Podpis: Ślubne kliknięcie Leslie i Evana, opublikowane 13 listopada 2017 r.
Źródło: Instagram

Prawie rok po zaręczynach Leslie i jej narzeczony złożyli przysięgę małżeńską w listopadzie 2016 roku w Four Seasons Resort w Scottsdale w Arizonie.

Ostatnio Leslie i jej mąż obchodzili swoją pierwszą rocznicę, a ona opublikowała piękne zdjęcia z ich ceremonii ślubnej. Od tej chwili szczęśliwie cieszy się życiem z mężem i rodziną. Przed ślubem nie ma żadnych szczegółów na temat jej powiązań z innymi facetami.

Rodzina Lesliego:

Urodziła się rodzicom Scott Picker i Bobbye Picker. W dniu 4 ten Wrzesień 2016 opublikowała zdjęcie swoich rodziców, a nawet podpisała zdjęcie:

'Nie ma takiego miejsca jak dom.'

Chociaż imię jej rodzeństwa nadal jest tajemnicą, ale z zdjęć, które opublikowała na Instagramie, prawdopodobnie ma dwoje rodzeństwa.

Krótkie życiorys i Wiki Lesliego:

Leslie urodziła się w Leawood w stanie Kansas i obecnie ma 31 lat. Jej pochodzenie etniczne jest białe, a narodowość amerykańska. Jej zdjęcia, choć nie zawierają szczegółowych informacji na temat wzrostu, dają wskazówkę, że jej figura jest dobra. Uzyskała tytuł magistra dziennikarstwa na Columbia University School of Journalism oraz MBA na New York University Stern School of Business.

Zalecane