blog

Levi Meaden Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Plotki, Randki, Wiadomości

Aby podążać za swoimi marzeniami i pasją, istnieje niezliczona ilość rzeczy; jesteś gotów to zrobić, nawet jeśli mają ryzyko i niebezpieczeństwa. Levi Meaden to aktor, który przeprowadził się daleko z zaciszu swojego domu, do Czech, by studiować pisanie i reżyserię w Praskim Centrum Edukacji Filmowej, jednej z najstarszych szkół filmowych na świecie. Chcąc dowiedzieć się więcej o aktorstwie i reżyserii, uczęszczał do szkoły aktorskiej i ją ukończył.

  Levi Meaden Wiki, Bio, Wiek, Wzrost, Dziewczyna, Plotki, Randki, Wiadomości

Kariera i postęp Levi’s

Aktor rozpoczął karierę aktorską w wieku 12 lat, występując w lokalnych produkcjach teatralnych. Następnie zrobił sobie przerwę, aby nauczyć się aktorstwa i reżyserii i uczęszczał do szkół. Ukończył jedną z najstarszych szkół filmowych na świecie, po czym powrócił do swoich teatralnych korzeni rolą w Beyond Therapy.

Badać: Kacy Catanzaro żonaty, mąż, chłopak, zerwanie, wartość netto

Z dobrym rozeznaniem w terenie, wszedł do telewizji z małymi rolami w filmach krótkometrażowych i serialach. Zyskał rozgłos dzięki AJ Fielding w hitowym serialu Netflix The Killing. Jego postać w Aftermath, Matt Copeland, również otrzymała doskonałe recenzje od krytyków i widzów. Obecnie jest zaangażowany w filmy takie jak Incontrol i Alice in the Attic. Ma również pojawić się w nadchodzącym filmie Pacific Rim: Powstanie.

Jak na razie grał w wielu serialach telewizyjnych i filmach, które przyczyniły się do przystojnej wartości netto, którą ma dzisiaj. Pracuje również nad kilkoma głośnymi i filmami, które mogą uczynić go uznanym aktorem.

Związek Leviego z Arielem Winterem!!

Wśród wszystkich rzeczy, z których słynie, jego status związku jest najnowszy. Chociaż pojawiali się razem kilka razy, ich romans między nimi stał się oczywisty po tym, jak para została zauważona podczas całowania się w listopadzie 2016 roku. Po kilku dniach zadebiutowali razem na czerwonym dywanie, po tym, jak pojawili się na zbiórce funduszy Trevor na żywo Los Angeles 2016 w Trevor Project. w niedzielę 4 grudnia.

Po objawieniu jego dziewczyna, Ariel Winter, zaczęła publikować wspólne zdjęcia i zapełniła nimi swój Instagram. Niedawno udostępniła też swoje zdjęcia w Chinach, gdzie spędzali wakacje, a także brali udział w kręceniu jego kolejnego koncertu w Pacific Rim: Uprising.

Przeczytaj także: Nate Cohn Wiki, Wynagrodzenie, Rodzina, Żonaty

Para ostatnio dostała również pasujące tatuaże. Mieszkają razem w domu należącym do Ariela i dzielą między siebie obowiązki domowe. Lubią zajmować się obowiązkami, niedawnymi sami. wesoły z Olympusa jest heteroseksualnym facetem i spotyka się z piękną dziewczyną.

Co się stało, że rozgniewało jego dziewczynę?

Ostatnie wiadomości w tabloidzie twierdziły, że otrzymał zasiłek od swojej dziewczyny. Działało jej to na nerwy i udała się do mediów, aby wyjaśnić te plotki. Powiedziała, że ​​nigdy nie zrobiłaby czegoś takiego, a Levi nigdy tego nie zaakceptuje. Poprosiła również media, aby informowały tylko o faktach, zamiast zakładać coś, czego nie wiedzą.

Rozstać się z Arielem?

Po trzech latach poruszania się po romantycznych zakamarkach, Levi Meaden i jego dziewczyna, Ariel Winter, odwołali swój związek w październiku 2019 r. Para zaczęła spotykać się w 2016 r., a nawet dostali pasujące tatuaże, podkreślające ich nierozerwalny związek. Ptaki miłości pozostały zamknięte przez trzy lata i mieszkały razem w Los Angeles, zanim ujawniły swoją przesyłkę.

Wkrótce po ich zerwaniu Ariel została zauważona z jednym z jej najbliższych przyjaciół, Lukiem Benwardem, jedzącym w Kiwami, japońskiej restauracji w Studio City w Kalifornii, 7 października 2019 r. Pojawiła się w czarnej koszulce, czarnych dżinsach i butach na obcasie, podczas gdy Luke towarzyszył jej w pożółkłej koszuli i czarnych spodniach, gdy jedli kolację sushi.

Po tym, jak w mediach pojawiły się plotki o romantycznym romansie pary, źródła ujawniły, że wycieczka była przyjacielska i nie byli w intymnym związku.

Co do Leviego, tak jak Ariel, cieszy się samotnym życiem. Nic nie wskazuje na to, by Levi zmierzał w kierunku nowego romantycznego związku.

Nie przegap: Krysta Rodriguez Bio, Wiek, Żonaty, Rodzina

Bio-podobny do Wiki

Levi Meaden, obecnie 32-letni, urodził się 13 września 1987 roku. Został zabrany do białych rodziców w Calgary w Kanadzie i miał jedno rodzeństwo, brata Coltona. Kanadyjczyk należy do rasy białej. Przystojny i aspirujący aktor ma idealną sylwetkę i wymiary oraz jest wysoki na 5 stóp i 11 cali.

Zalecane