blog

Lexi Atkins Wiki: wiek, wzrost, chłopak, randki lub single, rodzice, rodzina

Pasja to najpiękniejszy strój, jaki może nosić każda kobieta. To pasja przyciągnęła Lexi Atkins do udziału w konkursie piękności, a także do spróbowania swoich sił w biznesie aktorskim. Po raz pierwszy znalazła się w centrum uwagi po zdobyciu tytułu Miss Illinois Teen USA w 2010 roku i od tego czasu patrzy wstecz. Była częścią kilku udanych filmów i nadal błyszczy w swojej karierze.

 Lexi Atkins Wiki: wiek, wzrost, chłopak, randki lub single, rodzice, rodzina

Lexi Randki czy Single?

Cóż, „piękno z mózgiem” Lexi Atkins niewątpliwie podbiło miliony serc, ale to, czy ktoś ukradł jej serce, czy nie, to pytanie, na które do tej pory nie znalazła idealnej odpowiedzi. Pojawiła się w centrum uwagi dzięki aktualizacjom swojej kariery i zachowała osobistą stronę za zasłoną.

Jednak pisze kilka subtelnych tweetów, aby zdezorientować publiczność co do jej statusu związku. We wrześniu 2010 roku aktorka wspomniała na swoim tweecie o facecie o imieniu John Romans, w którym napisała, że ​​jest jej najlepszym przyjacielem i chłopakiem.

Ten tweet z „Kocham cię” na końcu nieuchronnie wskazuje na jej możliwy romans siedem lat temu, ale nie wiadomo, czy nadal jest z Johnem, czy nie. Albo kto wie, może napisała tweeta z humoru i pokazując przyjazny gest.

Prawdziwa diva stylu:

Atkins uwielbia eksperymentować z modą i trendami. Ma świetne wyczucie stylu i mody, co widać na jej stronie na Instagramie, która ma około 49 tys. obserwujących.

Jej krótka biografia:

Urodzona 10 lutego 1992 roku Lexi Atkins ma obecnie dwadzieścia lat. Jej rodzice wychowali ją w mieście Illinois w Stanach Zjednoczonych. Aktorka nazywa się w branży „Lexi”, ale jej prawdziwe imię to Alexis Atkins. Ma 5 stóp 8 cali wzrostu, a jej waga wynosi około 58 kg. Atkins ma obywatelstwo amerykańskie i należy do rasy białej.

Zalecane